Інтерв'ю з засновником і CEO проекту GameTree Джоном Юком

05 травня 2017 Інтерв'ю з засновником і CEO проекту GameTree Джоном Юком

Фаундер і CEO соціального проекту для геймерів GameTree Джон Юк дав інтерв'ю прес-службі фестивалю після виступу на відкритому лекторії WEGAME 3.0. Він поділився подробицями про своє дітище, розповів про мотиви виходу на український ринок, перелічив активності, представлені на стенді компанії. Детальніше читай нижче.

Інтерв'юер: Лідія Цененко (Л. Ц.)

Спікер: Джон Юк (Д. Ю.)

Л. Ц .: Що мотивувало вас вийти на український ринок?

Д. Ю.: На те було чимало причин. Керуючись ними, я довго шукав відповідне місце. До того ж за 5 років проживання в Сан-Франциско у мене з'явилося багато хороших друзів з України. На мою думку, потреби людей тут збігаються з американськими. Але на ринку США дуже висока конкуренція, потрібно докласти безліч зусиль, щоб утриматися на плаву та позитивно виділитися на фоні інших компаній. Ми ще не зовсім готові до цього.

В Україні ж я бачу багато можливостей для розвитку бізнесу, просування наших додатків і створення нових пропозицій. Тут чимало людей, які підпадають під критерії нашої цільової аудиторії, тому сподіваємося на якісний фідбек і підготовку GameTree до глобального ринку.

Л. Ц.: В яких ще країнах представлено ваш продукт?

Д. Ю.: Зараз ми переважно орієнтуємося на Україну та країни СНД. Наші додатки локалізовано для англомовних і російськомовних користувачів, але будь-хто в світі має можливість відвідати наш ресурс і приєднатися до GameTree.

Л. Ц.: Чи плануєте доповнити додаток новими функціями?

Д. Ю.: Так, зараз опрацьовуємо функцію Matching friends, засновану на аналізі смаків гравців. Отримана інформація стане у нагоді для пошуку друзів за інтересами. Це вкрай важливо, адже зазвичай людям подобаються різні ігри, особливо інді-проекти, але деколи складно знайти собі компанію.

Плануємо додати більше ігор від незалежних розробників, щоб допомогти їм розширити аудиторію та надати користувачам кращий вибір. Багато хто хоче грати в такі ігри, але часом не знають, як їх знайти, а Matching friends спростить це завдання, допоможе познайомитися з однодумцями та поспілкуватися між собою. Завдяки додатку з'явиться можливість знаходити друзів-геймерів у різних куточках світу, щоб розділити з ними своє захоплення.

Л. Ц.: Яким бачите майбутнє GameTree?

Д. Ю.: Орієнтуємося на створення якісної персоналізованої пошукової системи для геймерів. Я вважаю, що завжди потрібно вдосконалювати розробки, ґрунтуючись на досвіді, особистих смаках й інтересах.

Приміром, виставляючи бали пройденим іграм і переглядаючи оцінки тим самим проектам від інших користувачів, краще розумієш, із ким у вас схожі смаки. Аналогів GameTree наразі не існує: ми пропонуємо користувачам захоплюючий досвід спілкування з однодумцями, пошук нових ігор, які відповідають їхнім особистим інтересам і вподобанням.

Л. Ц.: Що найбільше зацікавило відвідувачів на вашому стенді?

Д. Ю.: Одна з активностей нашого стенду – розіграш квитків на турнір The Kiev Major. Він зацікавив багатьох відвідувачів WEGAME 3.0. Це також круто тому, що пов'язано з нашим продуктом. У додатку GameTree фанати Dota 2 можуть додати цю гру до своїх улюблених, щоб знайти однодумців і майбутніх друзів.

Найчастіше запитували про функції indie-гри, адже на фестивалі чимало незалежних розробників. Вони дуже зацікавилися цим, оскільки періодично зазнають труднощів із донесенням власного продукту до гравців.

Л. Ц.: Ваша думка про WEGAME 3.0?

Д. Ю.: Фестиваль крутий і веселий. Мені подобаються косплеєри у всіх цих цікавих костюмах. Представлено безліч відомих компаній, різноманітних ігор, зокрема інді-проектів і різноманітних розробок на базі технології віртуальної реальності. Саме те, що потрібно для активних тру-геймерів!

Пропонуємо переглянути інтерв`ю з іншими спікерами лекторію WEGAME 3.0 – наприклад, Миколою Яковенко чи Войцехом Паздуром.

Цікаві новини

Топ-7 шутерів від першої особи для різних платформ Топ-7 шутерів від першої особи для різних платформ

Один із найпопулярніших жанрів ігор в усі часи – це FPS. Динамічні, яскраві та...

Один із найпопулярніших жанрів ігор в усі часи – це...

28 січня 2020
Рейтинг найкращих киберспортсменів від HLTV.org і... Рейтинг найкращих киберспортсменів від HLTV.org і...

Чи вдалося українцеві «s1mple» з Na'Vi втретє поспіль стати найкращим гравцем світу за CS:...

Чи вдалося українцеві «s1mple» з Na'Vi втретє поспіль стати найкращим...

24 січня 2020
Отримуй подарунки та бийся в гейм-батлах на фестив... Отримуй подарунки та бийся в гейм-батлах на фестив...

11-12 квітня в столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) відбудеться шостий фестиваль для гіків і...

11-12 квітня в столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) відбудеться шостий...

24 січня 2020