Інтерв'ю з директором COSMOLABZ – компанії-експонента WEGAME 3.0

11 травня 2017 Інтерв'ю з директором COSMOLABZ – компанії-експонента WEGAME 3.0

Серед експонентів WEGAME 3.0 особливе місце посіла компанія COSMOLABZ, яка збирає найкращі геймерські комп`ютери в Україні. На її стенді було представлено топову продукцію та зону, де відвідувачі занурювалися у VR-ігри. Журналісту фестиваля вдалося поспілкуватися з директором компанії Владиславом Стриком і докладніше дізнатися про роботу COSMOLABZ.

Інтерв'юер: Лідія Цененко (Л. Ц.)

Представник COSMOLABZ: Владислав Стрик (В. С.)

Л. Ц .: Розкажіть, будь ласка, про свою компанію.

В. С.: Ми збираємо та продаємо найкрутіші ігрові комп'ютери в Україні, надаючи повний сервіс із гарантійним технічним обслуговуванням і кастомізацією. Все, що можливо зробити з ПК, ми робимо. Скажімо, додаємо СВО (систему водяного охолодження), гравіюємо, фарбуємо, обшиваємо дроти та ін.

У COSMOLABZ чудовий веб-сайт, де є можливість самостійно конфігурувати ПК завдяки актуальній базі даних комплектуючих, порівнюючи їх між собою. Наша мета – зробити ігрові комп'ютери крутішими та ближчими до споживача в Україні.

Л. Ц.: Що представляєте сьогодні на своєму стенді?

В. С.: Передусім ми презентуємо один із комп'ютерів власної збірки з комплектуючими компаній Asus і HyperX. Ще є система віртуальної реальності HTC Vive з шоломом і контролерами. Ми демонструємо її можливості відвідувачам, оскільки сьогодні це дуже актуальна тема.

За кордоном у торгових центрах обладнано цілі зони VR-атракціонів, у багатьох користувачів є домашні пристрої, але для України віртуальна реальність все ще в новинку. Тому ми знайомимо з технологією всіх охочих, пропонуємо зануритися до світу VR, зіграти та отримати позитивні емоції.

Л. Ц.: Як вам фестиваль WEGAME 3.0?

В. С.: Прикольно. Щороку він зростає, з`являється дедалі більше стендів, відвідувачів і активностей. Може, з часом наблизимося у масштабності до великих російських івентів, чи навіть світових. В Україні індустрія розвивається не надто активно, але тут є своя аудиторія.

На WEGAME, крім геймерів і косплеєрів, збираються представники великих галузевих компаній, приміром, Samsung і HyperX. Це дає змогу поспілкуватися не лише зі споживачами, але й з виробниками ігрового хардверу та софтверу. На фестивалі можна побачити та випробувати багато чого цікавого.

Интервью с директором COSMOLABZ – компании-экспонента WEGAME 3.0 Інтерв'ю зі спікерами та представниками інших компаній-експонентів WEGAME 3.0 ти знайдеш у розділі «Новини».

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018