Інтерв'ю з дворазовими призерами косплей-шоу WEGAME – Carioka та littlegenius666

26 січня 2017 Інтерв'ю з дворазовими призерами косплей-шоу WEGAME – Carioka та littlegenius666

Інтерв’ю з Мікою Фан дуже сподобалося нашим читачам, тому ми вирішили продовжити цикл публікацій з топовими косплеєрами України. Прес-служба WEGAME зустрілася з учасницями косбенду Whatever, які зайняли призові місця на 1-му та 2-му фестивалях WEGAME. Оля [Carioka] Гончарук (21 рік, студент-дизайнер) і Ліза [littlegenius666] Горбаченко (21 рік, вивчає програмну інженерію в КПІ) представляли на наших шоу категорію «Відеоігри».

Л.Ц.: Коли та з чого почалося ваше захоплення косплеєм?

Carioka: Це сталося дуже давно, ще у 2009 році, мене в косплей привела однокласниця. Раніше з подібним не зустрічалась, тільки вже зацікавившись, почала шукати інформацію.

Починалося все з того, що ми вибирали собі персонажів, робили костюми та виступали зі смішними сценками, які вигадували самі, на вечірках у аніме-клубах. Про якість цих костюмів ніхто тоді особливо не замислювався, як і про відіграші персонажів – ми просто робили те, що подобається, веселилися разом.

Інтерв'ю з дворазовими призерами косплей-шоу WEGAME – Carioka та littlegenius666 - 1

littlegenius666: Я теж потрапила до косплею у 2009-му, на свій день народження. «Влізла» я в нього, напевно, сама. Мені на той час було зовсім невідомо, що таке косплей, аніме та ін. Але коли запросили вступити до косбенду, я одразу погодилась, і мене прийняли.

Якийсь час нічого не відбувалося. Потім в один момент написали та запропонували виступити. Ми тоді удвох із однією з учасниць за тиждень зробили мені костюм практично із підручних матеріалів. Таким чином, перший мій косплей відбувся на шоу фестивалю, хоча це було дуже далеко від ідеалу. Я втілювала Маку Албарн із аніме Soul Eater.

Моя перша косплей-фотосесія відбулась лише за два роки, вже після знайомства з Олею. Фотографій із фотосесії ми так і не отримали. Тематикою тоді були «Покемони», я косплеїла Місті, а Оля – Джігліпуфа. Фотосесія вийшла крутою, з різними локаціями та постановками, але нам дісталося лише одне загальне фото не найкращої якості.

Л.Ц.: Як ви косплеїте частіше: сольно, удвох чи командою?

Carioka: Мені більше до вподоби виступати з кимось. І навіть краще косплеїти персонажа, якого запропонували, а не вибрала сама, щоб було комфортніше команді. Звісно, якщо образ мені симпатичний. У команді веселіше, до того ж є взаємна відповідальність, через що простіше організуватися, аби довести справу до кінця. Не завжди виходить самостійно себе мотивувати.

Інтерв'ю з дворазовими призерами косплей-шоу WEGAME – Carioka та littlegenius666 - 2

littlegenius666: Мені лише одного разу довелося самостійно виступати, та й то не заплановано. Збиралися поставити номер утрьох – із Олею та ще однією дівчинкою, але їм не вдалося поїхати до Одеси. Нічого доброго з цього не вийшло, хоча досвід був цікавий.

Я теж вважаю за краще спільні виступи. По-перше, коли на сцені кілька осіб – це вже якась взаємодія, дивитися значно цікавіше. По-друге, коли працюєш над костюмом із кимось, дізнаєшся ще чиюсь думку, отримуєш пораду чи допомогу.

Л.Ц.: Які з втілених образів ви би назвали улюбленими?

Carioka: Нам дуже подобається косплей Маї та Ліліт із гри Borderlands. Ми його робили спочатку для іншого фестивалю, а потім ще вдосконалили для першого WEGAME. Перешивали костюм і переробляли перуку, додали деталей, дещо перефарбували. Плануємо ще доопрацювати образи та зробити з ними фотосесію, навіть думаємо про відеоролик. Тільки цього разу зберемо більшу команду, з учасниками вже визначилися.

Інтерв'ю з дворазовими призерами косплей-шоу WEGAME – Carioka та littlegenius666 - 3

littlegenius666: Так, це наш улюблений косплей. В образи Маї та Ліліт ми вклали багато сил і часу, вони для нас дуже важливі. Але Віллоу та Вігфрід із гри Do not Starve, яких ми косплеїли на WEGAME 2.0, – теж серед улюблених. Ми тоді не очікували, що займемо призове місце, оскільки жодного грандіозного крафту не підготували, та й гра не найпопулярніша. Кортіло просто втілити улюблених персонажів.

Оля та Ліза розповіли ще багато цікавого про косплей, стрімінг ігор і плани на майбутнє. Чекай на публікацію з продовженням нашої бесіди на сайті у розділі «Новини».

 

Цікаві новини

Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма... Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й Україна не виняток. Ми...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й...

06 грудня 2019
Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні... Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а й допомагають розвиватися. Поліпшення...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а...

05 грудня 2019
Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та їхні основні фішки. Щоб...

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та...

03 грудня 2019