Інтерв'ю з дворазовими призерами косплей-шоу WEGAME – Carioka та littlegenius666

26 січня 2017 Інтерв'ю з дворазовими призерами косплей-шоу WEGAME – Carioka та littlegenius666

Інтерв’ю з Мікою Фан дуже сподобалося нашим читачам, тому ми вирішили продовжити цикл публікацій з топовими косплеєрами України. Прес-служба WEGAME зустрілася з учасницями косбенду Whatever, які зайняли призові місця на 1-му та 2-му фестивалях WEGAME. Оля [Carioka] Гончарук (21 рік, студент-дизайнер) і Ліза [littlegenius666] Горбаченко (21 рік, вивчає програмну інженерію в КПІ) представляли на наших шоу категорію «Відеоігри».

Л.Ц.: Коли та з чого почалося ваше захоплення косплеєм?

Carioka: Це сталося дуже давно, ще у 2009 році, мене в косплей привела однокласниця. Раніше з подібним не зустрічалась, тільки вже зацікавившись, почала шукати інформацію.

Починалося все з того, що ми вибирали собі персонажів, робили костюми та виступали зі смішними сценками, які вигадували самі, на вечірках у аніме-клубах. Про якість цих костюмів ніхто тоді особливо не замислювався, як і про відіграші персонажів – ми просто робили те, що подобається, веселилися разом.

Інтерв'ю з дворазовими призерами косплей-шоу WEGAME – Carioka та littlegenius666 - 1

littlegenius666: Я теж потрапила до косплею у 2009-му, на свій день народження. «Влізла» я в нього, напевно, сама. Мені на той час було зовсім невідомо, що таке косплей, аніме та ін. Але коли запросили вступити до косбенду, я одразу погодилась, і мене прийняли.

Якийсь час нічого не відбувалося. Потім в один момент написали та запропонували виступити. Ми тоді удвох із однією з учасниць за тиждень зробили мені костюм практично із підручних матеріалів. Таким чином, перший мій косплей відбувся на шоу фестивалю, хоча це було дуже далеко від ідеалу. Я втілювала Маку Албарн із аніме Soul Eater.

Моя перша косплей-фотосесія відбулась лише за два роки, вже після знайомства з Олею. Фотографій із фотосесії ми так і не отримали. Тематикою тоді були «Покемони», я косплеїла Місті, а Оля – Джігліпуфа. Фотосесія вийшла крутою, з різними локаціями та постановками, але нам дісталося лише одне загальне фото не найкращої якості.

Л.Ц.: Як ви косплеїте частіше: сольно, удвох чи командою?

Carioka: Мені більше до вподоби виступати з кимось. І навіть краще косплеїти персонажа, якого запропонували, а не вибрала сама, щоб було комфортніше команді. Звісно, якщо образ мені симпатичний. У команді веселіше, до того ж є взаємна відповідальність, через що простіше організуватися, аби довести справу до кінця. Не завжди виходить самостійно себе мотивувати.

Інтерв'ю з дворазовими призерами косплей-шоу WEGAME – Carioka та littlegenius666 - 2

littlegenius666: Мені лише одного разу довелося самостійно виступати, та й то не заплановано. Збиралися поставити номер утрьох – із Олею та ще однією дівчинкою, але їм не вдалося поїхати до Одеси. Нічого доброго з цього не вийшло, хоча досвід був цікавий.

Я теж вважаю за краще спільні виступи. По-перше, коли на сцені кілька осіб – це вже якась взаємодія, дивитися значно цікавіше. По-друге, коли працюєш над костюмом із кимось, дізнаєшся ще чиюсь думку, отримуєш пораду чи допомогу.

Л.Ц.: Які з втілених образів ви би назвали улюбленими?

Carioka: Нам дуже подобається косплей Маї та Ліліт із гри Borderlands. Ми його робили спочатку для іншого фестивалю, а потім ще вдосконалили для першого WEGAME. Перешивали костюм і переробляли перуку, додали деталей, дещо перефарбували. Плануємо ще доопрацювати образи та зробити з ними фотосесію, навіть думаємо про відеоролик. Тільки цього разу зберемо більшу команду, з учасниками вже визначилися.

Інтерв'ю з дворазовими призерами косплей-шоу WEGAME – Carioka та littlegenius666 - 3

littlegenius666: Так, це наш улюблений косплей. В образи Маї та Ліліт ми вклали багато сил і часу, вони для нас дуже важливі. Але Віллоу та Вігфрід із гри Do not Starve, яких ми косплеїли на WEGAME 2.0, – теж серед улюблених. Ми тоді не очікували, що займемо призове місце, оскільки жодного грандіозного крафту не підготували, та й гра не найпопулярніша. Кортіло просто втілити улюблених персонажів.

Оля та Ліза розповіли ще багато цікавого про косплей, стрімінг ігор і плани на майбутнє. Чекай на публікацію з продовженням нашої бесіди на сайті у розділі «Новини».

 

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020