Інтерв'ю з командою фестивалю WEGAME

02 червня 2016 Інтерв'ю з командою фестивалю WEGAME

Інтерв'ю з командою WEGAME – першого в Україні фестивалю, присвяченого відеоіграм, косплею та новим технологіям, що відбувся у квітні цього року в Києві. Учасники розповіли про підготовку до цього масштабного заходу, розвиток комп'ютерних ігор і плани на майбутнє.

- Катерино, ви як куратор розкажіть про свою команду: хто чим займається і за що відповідає?

- Окей, розпочнемо. Іра Лисенко, співкуратор проекту, – людина, яка багато знає про косплей, розуміється на цьому, моя права, ліва рука, іноді частина моєї голови і просто прекрасна людина.

Влад Тихонов, наш чудовий PR-менеджер, – людина, для якої не існує нічого неможливого, для нього не існує фрази «Я не зміг». Він може все!

Саша Левкіна, Рома Гоменюк і Марина Пошерстник займаються продажами (наш відділ продажів). Вони перші, хто спілкується практично зі всіма, хто бажає взяти участь у нашому проекті, добре знаються на своїй справі, проекті, вочевидь, дуже люблять його, оскільки виходить у них все пречудово. Кожен з них має свою родзинку, своє почуття гумору та свій характер. Але в команду вписуються чітко.

Оля Кайдошко займається у нас PR дитячої частини фестивалю – пошуком, залученням і наповненням активностями нашої зони. Отже на майбутньому заході діти матимуть заняття, доки батьки вивчатимуть демозону чи вболіватимуть за улюблених гравців.

Юра Станкевич – наш SEO-фахівець. Він якраз займається найскладнішою справою, тією частиною, в якій я мало розуміюся, але результат якої бачу, допомагає нашому сайту і вам знайти одне одного.

Сергій Скляр – наш дизайнер. У суперечках з цієї людиною народжується істина) Йдеш до нього та бачиш картинку, але під час спілкування розумієш, що не все так круто, як ти собі уявляв. Після суперечок, малюнків, потім знову суперечок врешті решт з’являється золота середина, яка влаштовує всіх.

- У вас чудова команда. Пропоную познайомитися з кожним окремо. Розпочнемо зі співкуратора.

- Ірино, чи можна сказати, що перший WEGAME відбувся так, як ви його планували? Що було не так і що здивувало?

- WEGAME – сам по собі дивовижний! Адже в нашій країні були спроби робити фестивалі подібних масштабів, але далі одноразового заходу справа не рухалася. Ми ж не зупиняємося на досягнутому та прагнемо зробити фестиваль щорічним.

- Владе, ви як піарщик, поділіться тим, що за лаштунками. Напевно, було багато складних моментів під час підготовки першого фестивалю. Що з цього виявилося найскладнішим для вас?

- Поділитися емоціями з кожним, хто прийшов на івент. Адже кожен з нас вклав у нього душу, і хотілося, щоб ніщо не залишилося поза увагою.

- Програма WEGAME досить різноманітна. Ви як представник відділу продажів розкажіть, яка саме частина найбільше до вподоби саме вам?

- Чесно кажучи, нам не подобається, коли WEGAME намагаються розділити на окремі частини. Головна ідея, що відрізняє його від решти українських івентів у цій галузі, – об'єднання в одному просторі та під одним дахом усіх напрямків ігрової індустрії. WEGAME – один великий організм, який ми любимо цілком, без розділення))

- Ольга, ви другий PR-менеджер фестивалю. Розкажіть, як ви потрапили до команди?

- Це була приватна ініціатива, оскільки моя частина роботи на фестивалі – дитячо-сімейна. У минулому я організовувала дитячі та сімейні свята, тож знаюся на цьому зсередини.

- Юрію, незабаром ви плануєте проводити другий WEGAME. Як SEO-фахівець поділіться, чого слід очікувати від цього фестивалю? Що робить його особливим?

- Ще більше гостей. Ще більше ігор і косплею!

- Сергію, ви працюєте дизайнером, яким чином WEGAME стосується вашого реального життя? Це лише робота чи хобі також?

- WEGAME у крові!

- Катерино, підбиваючи підсумок, що ви можете сказати про WEGAME?

- Для мене це життя ) Тут проходить і реальне, і віртуальне життя. У процесі підготовки живеш проектом, ідеї з'являються у найнеочікуваніший момент, команда стає сім'єю. Мені пощастило: мої захоплення стали роботою, що приносить задоволення, і хобі, що не набридає.

Цікаві новини

Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS... Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та надовго зависає на цьому...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та...

02 липня 2020
Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020