Інтерв'ю з представником VR HUB Антоном Трохименко

10 травня 2017 Інтерв'ю з представником VR HUB Антоном Трохименко

Прес-служба фестивалю поспілкувалася з Антоном Трохименко – представником компанії VR HUB, яка стала експонентом WEGAME 3.0 і привернула неабияку увагу до свого стенду на фестивалі. Антон розповів про перспективи технології віртуальної реальності в Україні та поділився думками щодо українських фахівців у галузі IT.

WEGAME: Розкажіть, будь ласка, докладніше про компанію VR HUB. Чим саме ви займаєтеся?

Антон Трохименко (А. Т.): Зараз VR HUB – це майданчик, куди люди приходять пограти та повною мірою випробувати можливості технології VR. В майбутньому, ймовірно, він перетвориться на центр, де тестуватимуть ігри, які розробляють в Україні. Ще у нас є власні проекти ігор для віртуальної реальності.

WEGAME: Чому ви вирішили взяти участь у WEGAME?

А. Т.: Цей захід – чудовий шанс заявити про себе. Ми маємо намір представити на широкий загал свою організацію та такий напрямок високих технологій, як віртуальну реальність. Ми зацікавлені, щоб VR стала доступнішою для користувачів. Також WEGAME здався нам чудовим майданчиком для налагодження ділових стосунків з іншими розробниками.

WEGAME: Коли технологія VR стане доступною широкому загалу? Чи можливо це в Україні?

А. Т.: Так, звісно, це неодмінно станеться. Ринок розвивається, з'являється дедалі більше учасників. Це означає, що конкуренція зростатиме, а ціна на пристрої – падатиме. Вірогідно, що такі клуби, як VR HUB, втратять свою актуальність, як свого часу це сталося з комп'ютерними клубами. Думаю, це станеться за кілька років.

WEGAME: На вашу думку, чи мають українські розробники шанс пробитися на міжнародну арену?

А. Т.: Шанс величезний. Я сам веб-розробник і знаю, який вплив Україна має на IT-галузь. У плані розробки ігор і програмного забезпечення ми давно обійшли таких великих учасників ринку, як Індія та Пакистан. Думаю, ви чули легенди про айтішників, які заробляють більше за депутатів. Частково, це правда.

WEGAME: А чи існує небезпека відтоку українських фахівців за кордон?

А. Т.: Звісно, така ймовірність існує, але в Європі зарплати у цій галузі найчастіше нижчі, ніж у нас. Враховуючи витрати на життя переїзд не є вигідним. Я вважаю, що слід розвивати власний ринок, оскільки Україна має для цього колосальний потенціал.

Нагадаємо, що більше цікавих інтерв`ю та інших публікацій ви знайдете в розділі «Новини».

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018