Інтерв'ю з представницею бренду HyperX Ольгою Андрєєвою

20 квітня 2017 Інтерв'ю з представницею бренду HyperX Ольгою Андрєєвою

На WEGAME 3.0 стенд спонсора кібертурніру бренду HyperX привертав особливу увагу відвідувачів усіх вікових категорій. Причиною такої популярності стала захоплююча та продумана розважальна програма, яку підготувала команда компанії. Ми поспілкувалися з представником із маркетингу бренду HyperX Ольгою Андрєєвою, яка розповіла про підготовлені квести та поділилася  враженням від фестивалю.

Інтерв'юер: Лідія Цененко (Л. Ц.)

Представник HyperX: Ольга Андрєєва (О. А.)

Л. Ц .: Розкажіть, будь ласка, нашим читачам про бренд HyperX.

О. А.: Раніше HyperX був преміум-лінійкою американської компанії Kingston Technology, що виробляє високотехнологічні комп'ютерні комплектуючі, зокрема, пристрої пам'яті. Згодом ми вирішили сконцентрувати зусилля на геймерському напрямку, пропонуючи продукти високої якості за розумною ціною.

З цією метою у 2015 році HyperX вивели в окремий бренд і запросили сильну команду фахівців. Впродовж кількох років автономного існування ми замкнули лінійку, запропонувавши нашим фанатам все для якісної та класної гри, – від комплектуючих до периферії.

Сьогодні ми спонсоруємо кіберспортивні клуби, тематичні івенти та шоу-проекти. Щоб «тримати руку на пульсі», активно співпрацюємо з eSports-спільнотами та про-гравцями. На WEGAME 3.0 HyperX теж виступає спонсором кібертурніру, а на нашому стенді відбуваються цікаві інтерактиви для геймерів.

Л. Ц .: Які саме активності ви підготували для відвідувачів фестивалю?

О. А.: Передусім ми пропонуємо кожному зібрати власний ідеальний комп'ютер, проходячи різні завдання, пов'язані з певними продуктами HyperX. У процесі виконання учасники отримують талончики, які можна обміняти на брендові сувеніри. Ще у нас є лотерея.

На стенді представлені різноманітні продукти компанії, які можна протестувати. Скажімо, випробувати в дії геймерську мишу HyperX Pulsefire, що офіційно з'явиться на ринку України не раніше червня. Також, щоб потішити відвідувачів, ми організували фанатську зустріч із популярним блогером Максом Шелестом.

Л. Ц.: Як вам WEGAME 3.0?

О. А.: Мені подобається фестиваль, він класний і фановий. Багато відвідувачів, які справді цікавляться нашою продукцією, з радістю йдуть на контакт і дають якісний фідбек. Це дозволяє нам зрозуміти, чого саме потребують користувачі від продукції HyperX, і стати кращими. Погода була не найкращою, але організатори попрацювали на славу, спасибі.

Також хочу подякувати відвідувачам фестивалю за активність, креативність та комунікабельність. Ви круті та веселі, займатися й надалі тим, що любите.

Інтерв'ю з представницею бренду HyperX Ольгою Андрєєвою

У розділі «Новини» на тебе чекає більше цікавих публікацій про минулий фестиваль, стеж за поновленнями!

Цікаві новини

Оновлення перевидань Doom і відкриття Гоґвортсу в... Оновлення перевидань Doom і відкриття Гоґвортсу в...

Які баги пофіксили в перевиданих шутерах Doom і Doom II? Коли стартує бета колекційної...

Які баги пофіксили в перевиданих шутерах Doom і Doom II?...

17 січня 2020
У стилі вестерн: топ-7 відеоігор про світ Дикого З... У стилі вестерн: топ-7 відеоігор про світ Дикого З...

Мрієш стати героєм вестерну та попрактикуватися в стрільбі з револьвера? Спеціально для тебе ми...

Мрієш стати героєм вестерну та попрактикуватися в стрільбі з револьвера?...

16 січня 2020
Як відеоігри допомагають долати кошмари та стрес Як відеоігри допомагають долати кошмари та стрес

Сучасні відеоігри все частіше використовуються не тільки для розваги, але й для конкретних корисних...

Сучасні відеоігри все частіше використовуються не тільки для розваги, але...

13 січня 2020