З учасниць у судді: оцінювати крафт на косплей-шоу WEGAME 5.0 буде Moon-ka

04 лютого 2019 З учасниць у судді: оцінювати крафт на косплей-шоу WEGAME 5.0 буде Moon-ka

Переможниця WEGAME 3.0 в категорії «Відеоігри», авторка приголомшливо складних костюмів і просто закохана в крафт людина Оксана Шерстюк стане суддею косплей-шоу WEGAME 5.0.

Оксана [Moon-ka] Шерстюк займається косплеєм із 2015 року, але почала шити і крафтити для інших значно раніше. Здобула освіту швачки й робить круті оригінальні костюми протягом 15 років, а в останні три роки професійно займається крафтом.

Оксана створила 20 повноцінних крафтових косплей-костюмів за різними всесвітами для себе й на замовлення. Захоплюється вивченням нових технологій крафту, постійно тестує нові інструменти й розробки. Оксана працює з такими матеріалами й техніками: ЕВА, ПВХ, ворбла, баблстар, 3D-друк, виливок, формування і скульптинг.

«У якийсь момент мені стало нудно шити звичайні речі, і я добралася до пластику й нестандартного крою. А побачивши, як люди радіють обладункам і вдалим образам, я вирішила приміряти їх на собі та… закохалася.

У мене відкрилося друге дихання у творчості й нескінченна кількість можливостей застосовувати свої навички та розвивати їх. Я дуже люблю косплей за його багатогранність і можливість знайти своє», — зізнається Moon-ka.

За словами судді косплей-шоу WEGAME 5.0, саме косплей допоміг знайти їй своє місце в житті, а крафтинг став основною професією й улюбленою роботою. Уже рік Оксана [Moon-ka] Шерстюк працює в майстерні, де займаються крафтом косплей-костюмів, у компанії Fenindom.

Наша нова суддя дуже любить крафт і знає, як оцінити його гідно. Тому приходь і покажи, на що ти здатний!

Конкурс косплей-костюмів відбудеться в межах ювілейного фестивалю гік-культури WEGAME 5.0. Захід відбудеться 20 і 21 квітня в Києві.

Цікаві новини

Мешканці вулиць Найт-Сіті: косплей за Cyberpunk 20... Мешканці вулиць Найт-Сіті: косплей за Cyberpunk 20...

Cyberpunk 2077 від CD Projekt RED була анонсована ще у 2012 році, реліз у...

Cyberpunk 2077 від CD Projekt RED була анонсована ще у...

15 липня 2020
PlayStation 5 VS Xbox Series X: основні факти про... PlayStation 5 VS Xbox Series X: основні факти про...

Орієнтовно сім років пройшло з моменту виходу восьмого покоління найпопулярніших ігрових консолей PlayStation і...

Орієнтовно сім років пройшло з моменту виходу восьмого покоління найпопулярніших...

08 липня 2020
Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS... Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та надовго зависає на цьому...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та...

02 липня 2020