Як це було: презентація форми eSports-клубу pro100

06 червня 2017 Як це було: презентація форми eSports-клубу pro100

На початку травня Данило «Zeus» Тесленко оголосив про офіційне відродження легендарної організації pro100 та підписання першого складу з CS:GO. Він став її президентом і взяв на себе управління новим мультигеймінговим кіберспортивним клубом. Тренером команди обрали Івана «F_1N» Кочугова, а аналітиком – Арсенія «ceh9» Триноженко.

4 червня на території комп'ютерного клубу ASUS CyberZone презентували форму eSports-клубу pro100. Відвідувачі познайомилися з учасниками команди та її тренером. Але головною зіркою події став сам Данило Тесленко: він розповідав про колишні перемоги pro100, плани організації та проводив конкурси.

Відповівши на нескладні запитання з історії pro100, кожен мав змогу виграти командну футболку, бейсболку чи флешку від ASUS. Мали місце фото- та автограф-сесія з членами клубу.

Як це було: презентація форми eSports-клубу pro100

Під час заходу журналіст WEGAME поспілкувалася з капітаном складу pro100 з CS:GO Дмитром «def» Лемещук і обговорила з ним кілька актуальних тем.

Інтерв'юер: Лідія Цененко (Л. Ц.)

Л. Ц .: Організація pro100 має великі амбіції. Коли плануєте потрапити на першу сторінку рейтингу HLTV.org?

def: Зараз ми десь на шестидесятому місці. Якщо пощастить, увійдемо до першої тридцятки вже за кілька місяців. Якщо ні, то впродовж півріччя неодмінно плануємо туди потрапити. Хотілося би, звісно, вже через 2 місяці, але побачимо. Насправді я не ставлю собі таких цілей. Коли станеться, тоді й порадіємо.

Л. Ц.: Чи є турнір, у якому кортить перемогти найбільше?

def: Будь-який кіберспортсмен мріє перемогти у найпрестижнішому турнірі. На даний момент це «Мажор» від Valve. Мабуть, саме перемога на CS GO Major Championship зараз є найпрестижнішою.

Л. Ц.: Zeus казав про створення другого складу pro100 з CS:GO. Це буде «другий ешелон» чи рівнозначний вам колектив?

def: Залежить від того, як Zeus це все проверне. Я особисто поняття не маю. Якщо pro100 матиме другий сильний склад з CS: GO, то це буде лише плюсом. Чим більша конкуренція, тим краще.

Відвідай наш розділ «Новини» – там ще багато цікавих публікацій!

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018