Як отримати криптовалюту за геймерство? Бліц-інтерв'ю з представником компанії CRYCASH

20 червня 2018 Як отримати криптовалюту за геймерство? Бліц-інтерв'ю з представником компанії CRYCASH

21-22 квітня відбувся масштабний геймерський фестиваль WEGAME 4.0. Його частиною була зона з новими іграми і софтом. Компанія CRYCASH – децентралізована екосистема, яка створена спеціально для розробників і поціновувачів ігор, – презентувала на виставці власну продукцію і провела розіграш серед відвідувачів.

Представник компанії Олександр Колесніченко розповів, яким чином CRYCASH допомагає геймерам монетизувати власний ігровий час, а також про новий додаток Plink.

Інтерв'юер: WEGAME (WG)

Респондент: Олександр Колесніченко (О. К.)

WG: Розкажіть про CRYCASH та основний напрям діяльності.

О. К.: CRYCASH – це криптовалюта. Ми з успіхом закрили ICO, зібравши 31 січня сім мільйонів доларів, стали партнерами з німецьким розробником ігор Crytek. Найближчим часом інтегруємо свої технології в ігри Crytek, а які саме – поки що секрет.

Ми розробили додаток Plink, який трекає будь-яку ігрову активність. Завдяки додатку ви можете підключати свої акаунти в Battle.net, Epicgames, Wargaming, PlayStation, Steam та ін. У ньому інтегровано нейронну мережу, яка знайде тімейтів з точно таким рівнем гейм-експіріенс і сприятиме грі адекватних людей.

Інколи ж випадково доводиться співпрацювати з «нубами», неадекватами. Але у цьому додатку ти зможеш знайти не лише того, з ким буде зручно і приємно грати, а і скористатися аналогом тімспіка. Він безкоштовний, його можна використовувати як месенджер.

У Plink також можна дзвонити, до речі кросплатформенно (наприклад, коли у тебе п'ять тімейтів, з якими ти граєш CS:GO). Інтерфейсу на десктопі не видно – можеш одночасно грати і дзвонити.

Крім дзвінків, є можливість в один клік зробити швидкий скріншот окремої ігрової події – він буде автоматично відправлятися до новинної стрічки користувача в Plink. Все це трекається і прямує безпосередньо в додаток.

WG: Які ще фішки матимуть користувачі Plink?

О. К.: З 15 червня буде у доступі монетизація власного ігрового часу. Геймер отримуватиме push-повідомлення в Plink: зареєструйся у грі – виконай завдання (знищи, наприклад, сто монстрів і досягни десятого рівня) – отримай криптовалюту.

Більшість активностей було представлено ще на Game Developers Conference в Сан-Франциско. А ось на WEGAME 4.0 ми розіграли власні токени в еквіваленті декількох сотень доларів. Це 100, 200 і 300 токенів CRC для трьох переможців, які рандомно обрані безпосередньо у додатку.

WG: Які взагалі враження від четвертого WEGAME?

О. К.: Для нас це івент, який заслуговує на увагу. Багато людей цікавиться нашим продуктом, вже є понад 500 завантажень Plink. Якщо оцінювати конкретно ринок країн СНД, то цей захід організовано на високому рівні. Є круті учасники, дуже цікаві активності, нам тут подобається.


Стеж за розділом новин на нашому сайті! Вже скоро: актуальні інтерв'ю, цікаві огляди і лекції з фестивалю WEGAME 4.0.

Цікаві новини

Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма... Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й Україна не виняток. Ми...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й...

06 грудня 2019
Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні... Розвиток пам’яті та мультизадачності: чим корисні...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а й допомагають розвиватися. Поліпшення...

Сучасні відеоігри не тільки відкривають перед нами нові світи, а...

05 грудня 2019
Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили Тест на знання WEGAME. Перевір свої сили

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та їхні основні фішки. Щоб...

Готуючись до WEGAME 6.0, ми згадуємо всі попередні фестивалі та...

03 грудня 2019