Як отримати криптовалюту за геймерство? Бліц-інтерв'ю з представником компанії CRYCASH

20 червня 2018 Як отримати криптовалюту за геймерство? Бліц-інтерв'ю з представником компанії CRYCASH

21-22 квітня відбувся масштабний геймерський фестиваль WEGAME 4.0. Його частиною була зона з новими іграми і софтом. Компанія CRYCASH – децентралізована екосистема, яка створена спеціально для розробників і поціновувачів ігор, – презентувала на виставці власну продукцію і провела розіграш серед відвідувачів.

Представник компанії Олександр Колесніченко розповів, яким чином CRYCASH допомагає геймерам монетизувати власний ігровий час, а також про новий додаток Plink.

Інтерв'юер: WEGAME (WG)

Респондент: Олександр Колесніченко (О. К.)

WG: Розкажіть про CRYCASH та основний напрям діяльності.

О. К.: CRYCASH – це криптовалюта. Ми з успіхом закрили ICO, зібравши 31 січня сім мільйонів доларів, стали партнерами з німецьким розробником ігор Crytek. Найближчим часом інтегруємо свої технології в ігри Crytek, а які саме – поки що секрет.

Ми розробили додаток Plink, який трекає будь-яку ігрову активність. Завдяки додатку ви можете підключати свої акаунти в Battle.net, Epicgames, Wargaming, PlayStation, Steam та ін. У ньому інтегровано нейронну мережу, яка знайде тімейтів з точно таким рівнем гейм-експіріенс і сприятиме грі адекватних людей.

Інколи ж випадково доводиться співпрацювати з «нубами», неадекватами. Але у цьому додатку ти зможеш знайти не лише того, з ким буде зручно і приємно грати, а і скористатися аналогом тімспіка. Він безкоштовний, його можна використовувати як месенджер.

У Plink також можна дзвонити, до речі кросплатформенно (наприклад, коли у тебе п'ять тімейтів, з якими ти граєш CS:GO). Інтерфейсу на десктопі не видно – можеш одночасно грати і дзвонити.

Крім дзвінків, є можливість в один клік зробити швидкий скріншот окремої ігрової події – він буде автоматично відправлятися до новинної стрічки користувача в Plink. Все це трекається і прямує безпосередньо в додаток.

WG: Які ще фішки матимуть користувачі Plink?

О. К.: З 15 червня буде у доступі монетизація власного ігрового часу. Геймер отримуватиме push-повідомлення в Plink: зареєструйся у грі – виконай завдання (знищи, наприклад, сто монстрів і досягни десятого рівня) – отримай криптовалюту.

Більшість активностей було представлено ще на Game Developers Conference в Сан-Франциско. А ось на WEGAME 4.0 ми розіграли власні токени в еквіваленті декількох сотень доларів. Це 100, 200 і 300 токенів CRC для трьох переможців, які рандомно обрані безпосередньо у додатку.

WG: Які взагалі враження від четвертого WEGAME?

О. К.: Для нас це івент, який заслуговує на увагу. Багато людей цікавиться нашим продуктом, вже є понад 500 завантажень Plink. Якщо оцінювати конкретно ринок країн СНД, то цей захід організовано на високому рівні. Є круті учасники, дуже цікаві активності, нам тут подобається.


Стеж за розділом новин на нашому сайті! Вже скоро: актуальні інтерв'ю, цікаві огляди і лекції з фестивалю WEGAME 4.0.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020