Як Супермен будував комунізм, а школярка рятувала світ: трейлери тижня

20 грудня 2019 Як Супермен будував комунізм, а школярка рятувала світ: трейлери тижня

Як супермен потрапив у СРСР і що з цього вийшло? Коли на екрани вийде спецепізод «Вбивця гоблінів: Корона гоблінів»? Дивіться ці та інші нові трейлери в нашій добірці свіжака за останній тиждень!

Вийшов трейлер серіалу «Старгьорл» за всесвітом DC

У Мережі з’явилося промовідео серіалу «Старгьорл», знятого за мотивами коміксів DC. Головна героїня – учениця середньої школи Кортні Уітмор, яка вирішує стати супергероїнею та боротися зі злом. Для цього вона використовує потужний артефакт і співпрацює з членами Ліги справедливості. В основу сюжету ліг комікс 1999 року Stars and S.T.R.I.P.E. Режисерами серіалу стали Глен Вінтер, Енді Армаганян і Тоа Фрейзер. Роль Кортні Уітмор виконує актриса Брек Бессінджер. Спостерігати за пригодами Старгьорл глядачі зможуть із весни 2020 року.

З’явився тизер спецепізоду «Вбивця гоблінів: Корона гоблінів»

Скоро на екранах японських кінотеатрів з’явиться спеціальний епізод екранізації ранобе Кагю Кумо та Каннацукі Нобуро – «Вбивця гоблінів: Корона гоблінів». Над анімаційною картиною працюють ті ж люди, що й над основним серіалом, а в самому епізоді глядач побачить уже улюблених персонажів. Разом із новими героями вони займатимуться все тим же звичним ділом: знищуватимуть гоблінів. Спецепізод «Вбивця гоблінів: Корона гоблінів» побачить світ 1 лютого 2020 року.

Останній трейлер серіалу «Відьмак» із Генрі Кавіллом

Фінальний трейлер нового «Відьмака» в російськомовній озвучці з’явився в Інтернеті буквально перед виходом самого серіалу, усі вісім серій якого вийдуть на Netflix вже 20 грудня. Новий «Відьмак» бере за основу сюжет неймовірно популярної серії книг Анджея Сапковського, шанувальники якого вже зачекалися екранізації (а також встигли обговорити каст і створити купу кумедних мемів). До речі, «Відьмак» продовжено на другий сезон, зйомки якого стартують на початку 2020 року.

Комуністичний супергероїзм у трейлері «Супермен: Червоний син»

DC і студія Warner Bros анонсували вихід анімації «Супермен: Червоний син» ще влітку на комік-коні в Сан-Дієго. А вже на цьому тижні можна помилуватися трейлером анімації за мотивами однойменного мінікоміксу Марка Міллара. Сюжет цієї альтернативної історії полягає в тому, що капсула Кал-Ела приземлилася не в США, а в СРСР: у результаті Супермен став борцем за світле комуністичне майбутнє та прикрасив свій костюм емблемою серпа та молота. Свій голос головному герою подарував актор Джейсон Айзекс, відомий за роллю Луціуса Мелфоя з «Гаррі Поттера».


Більше інформації про світ відеоігор, кіно та косплею ти знайдеш у розділі «Новини» >>>

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020