Яке оновлення з'явилося у Dota 2?

03 листопада 2017 Яке оновлення з'явилося у Dota 2?

У Dota 2 з’явилися оновлення. І нехай багато гравців чекали патча після завершення літнього The International 2017, презентація новинок відбулася минулого місяця через те, що автори не вкладалися в терміни.

У грі з'явилися два нові персонажі – це Pangolier і Dark Willow. Якщо раніше до Dota 2 додавалися герої з першої гри, то ці стали єдиними новими у другій грі.

Pangolier – майстер ближнього бою, який може завдавати величезної шкоди. Більш того, герой може знешкоджувати, уповільнювати і забирати броні суперників.

Dark Willow – героїня підтримки, яка надає перевагу дальньому бою. Її завдання – лякати суперників до паніки, заважати їм у пересуванні, вирощувати величезні лабіринти з небезпечних ліан. Також у неї є можливість залучити ручного духа, який допомагає боротися з ворогами і тимчасово надає їй функцію невразливості.

Крім нових героїв, у Dota 2 з'явилися нова система рейтингів, рангові сезони, нова карта, оновлена ​​гайд-система, нові артефакти, змінені навички персонажів та ін.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та- VK!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018