Яке оновлення з'явилося у Dota 2?

03 листопада 2017 Яке оновлення з'явилося у Dota 2?

У Dota 2 з’явилися оновлення. І нехай багато гравців чекали патча після завершення літнього The International 2017, презентація новинок відбулася минулого місяця через те, що автори не вкладалися в терміни.

У грі з'явилися два нові персонажі – це Pangolier і Dark Willow. Якщо раніше до Dota 2 додавалися герої з першої гри, то ці стали єдиними новими у другій грі.

Pangolier – майстер ближнього бою, який може завдавати величезної шкоди. Більш того, герой може знешкоджувати, уповільнювати і забирати броні суперників.

Dark Willow – героїня підтримки, яка надає перевагу дальньому бою. Її завдання – лякати суперників до паніки, заважати їм у пересуванні, вирощувати величезні лабіринти з небезпечних ліан. Також у неї є можливість залучити ручного духа, який допомагає боротися з ворогами і тимчасово надає їй функцію невразливості.

Крім нових героїв, у Dota 2 з'явилися нова система рейтингів, рангові сезони, нова карта, оновлена ​​гайд-система, нові артефакти, змінені навички персонажів та ін.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та- VK!

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018