Яке оновлення з'явилося у Dota 2?

03 листопада 2017 Яке оновлення з'явилося у Dota 2?

У Dota 2 з’явилися оновлення. І нехай багато гравців чекали патча після завершення літнього The International 2017, презентація новинок відбулася минулого місяця через те, що автори не вкладалися в терміни.

У грі з'явилися два нові персонажі – це Pangolier і Dark Willow. Якщо раніше до Dota 2 додавалися герої з першої гри, то ці стали єдиними новими у другій грі.

Pangolier – майстер ближнього бою, який може завдавати величезної шкоди. Більш того, герой може знешкоджувати, уповільнювати і забирати броні суперників.

Dark Willow – героїня підтримки, яка надає перевагу дальньому бою. Її завдання – лякати суперників до паніки, заважати їм у пересуванні, вирощувати величезні лабіринти з небезпечних ліан. Також у неї є можливість залучити ручного духа, який допомагає боротися з ворогами і тимчасово надає їй функцію невразливості.

Крім нових героїв, у Dota 2 з'явилися нова система рейтингів, рангові сезони, нова карта, оновлена ​​гайд-система, нові артефакти, змінені навички персонажів та ін.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та- VK!

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018