Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0

06 жовтня 2016 Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0

Раніше прес-служба WEGAME опублікувала огляд переможців у головних номінаціях нашого косплей-шоу. Після опитування відвідувачів у соціальних мережах з'ясувалося, що багато з них мають інтерес до таких матеріалів.

Тому, представляємо твоїй увазі косплеєрів, які обійняли місця № 2 і № 3 в номінації «Комікси та художня література», а також кілька інших гідних представників категорії.

Місце № 2 – Ілля Барановський – Дедпул

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 1

Цікавий персонаж, професійно втілений Іллею, якого гідно оцінили наші судді. Слід зазначити, що на нашому косплей-шоу Дедпула представили одразу у двох версіях - чоловічій і жіночій. І Deadpool, і Lady Deadpool зайняли другі місця в своїх номінаціях, користуючись неабиякою популярністю серед відвідувачів фестивалю WEGAME 2.0.

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 2

Місце № 3 – Юки з команди Syndicate – Румпельштильцхен

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 3

Блискуче втілення харизматичного злодія з однойменної казки братів Грим. Косплей від Юки вразив неймовріною артистичністю та переконливістю. 

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 4

Ти можеш переглянути переможців нашого косплей-шоу в категорії «12–17 лет». А незабаром на сайті з'являться нові матеріали про учасників і призерів інших номінацій. 

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018