Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0

06 жовтня 2016 Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0

Раніше прес-служба WEGAME опублікувала огляд переможців у головних номінаціях нашого косплей-шоу. Після опитування відвідувачів у соціальних мережах з'ясувалося, що багато з них мають інтерес до таких матеріалів.

Тому, представляємо твоїй увазі косплеєрів, які обійняли місця № 2 і № 3 в номінації «Комікси та художня література», а також кілька інших гідних представників категорії.

Місце № 2 – Ілля Барановський – Дедпул

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 1

Цікавий персонаж, професійно втілений Іллею, якого гідно оцінили наші судді. Слід зазначити, що на нашому косплей-шоу Дедпула представили одразу у двох версіях - чоловічій і жіночій. І Deadpool, і Lady Deadpool зайняли другі місця в своїх номінаціях, користуючись неабиякою популярністю серед відвідувачів фестивалю WEGAME 2.0.

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 2

Місце № 3 – Юки з команди Syndicate – Румпельштильцхен

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 3

Блискуче втілення харизматичного злодія з однойменної казки братів Грим. Косплей від Юки вразив неймовріною артистичністю та переконливістю. 

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 4

Ти можеш переглянути переможців нашого косплей-шоу в категорії «12–17 лет». А незабаром на сайті з'являться нові матеріали про учасників і призерів інших номінацій. 

Цікаві новини

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018

Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Актор, який раніше грав Супермена, зніметься в екранізації культової «Саги про відьмака» Анджея Сапковського. Генрі Кавілл отримав роль мисливця за...

05 вересня 2018