Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0

06 жовтня 2016 Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0

Раніше прес-служба WEGAME опублікувала огляд переможців у головних номінаціях нашого косплей-шоу. Після опитування відвідувачів у соціальних мережах з'ясувалося, що багато з них мають інтерес до таких матеріалів.

Тому, представляємо твоїй увазі косплеєрів, які обійняли місця № 2 і № 3 в номінації «Комікси та художня література», а також кілька інших гідних представників категорії.

Місце № 2 – Ілля Барановський – Дедпул

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 1

Цікавий персонаж, професійно втілений Іллею, якого гідно оцінили наші судді. Слід зазначити, що на нашому косплей-шоу Дедпула представили одразу у двох версіях - чоловічій і жіночій. І Deadpool, і Lady Deadpool зайняли другі місця в своїх номінаціях, користуючись неабиякою популярністю серед відвідувачів фестивалю WEGAME 2.0.

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 2

Місце № 3 – Юки з команди Syndicate – Румпельштильцхен

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 3

Блискуче втілення харизматичного злодія з однойменної казки братів Грим. Косплей від Юки вразив неймовріною артистичністю та переконливістю. 

Категорія «Комикси та художня література» косплей-шоу WEGAME 2.0   - 4

Ти можеш переглянути переможців нашого косплей-шоу в категорії «12–17 лет». А незабаром на сайті з'являться нові матеріали про учасників і призерів інших номінацій. 

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018