Команда WEGAME виступає на підтримку петиції про визнання Дня супергероя в Україні

20 березня 2017 Команда WEGAME виступає на підтримку петиції про визнання Дня супергероя в Україні

17 березня на офіційному порталі Президента України опублікували петицію про визнання Дня косплею та супергероїв на всеукраїнському рівні.

Прохач звернувся до голови країни з проханням зробити 31 березня професійним святом супергероїв і косплеєрів України. У тексті петиції він говорить про важливе значення тих та інших для суспільства та радить, як їх віддячити:

  • «Більшість супергероїв живуть повсякденним життям, як звичайні люди. Але завжди готові прийти на допомогу іншим, навіть незнайомцям. Про багатьох з них ви чули, але ніколи не бачили».
  • «З метою вшанувати героїв люди перевдягаються в їхні образи, повторюють за ними всі їхні рухи та звички. Це все дало імпульс розвитку косплею».
  • «У нашій країні дуже багато професійних свят: День юриста, День студента. Тому найкращим подарунком для людей, які щодня рятують світ, стане запровадження свята - День супергероя. Кожна людина, незалежно від віку та статі, здатна змінити світ на краще».

Команда фестивалю WEGAME підтримує ідею створення Дня супергероя! Ми закликаємо всіх небайдужих пройти за посиланням і «підписати» її.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018