Команда WEGAME виступає на підтримку петиції про визнання Дня супергероя в Україні

20 березня 2017 Команда WEGAME виступає на підтримку петиції про визнання Дня супергероя в Україні

17 березня на офіційному порталі Президента України опублікували петицію про визнання Дня косплею та супергероїв на всеукраїнському рівні.

Прохач звернувся до голови країни з проханням зробити 31 березня професійним святом супергероїв і косплеєрів України. У тексті петиції він говорить про важливе значення тих та інших для суспільства та радить, як їх віддячити:

  • «Більшість супергероїв живуть повсякденним життям, як звичайні люди. Але завжди готові прийти на допомогу іншим, навіть незнайомцям. Про багатьох з них ви чули, але ніколи не бачили».
  • «З метою вшанувати героїв люди перевдягаються в їхні образи, повторюють за ними всі їхні рухи та звички. Це все дало імпульс розвитку косплею».
  • «У нашій країні дуже багато професійних свят: День юриста, День студента. Тому найкращим подарунком для людей, які щодня рятують світ, стане запровадження свята - День супергероя. Кожна людина, незалежно від віку та статі, здатна змінити світ на краще».

Команда фестивалю WEGAME підтримує ідею створення Дня супергероя! Ми закликаємо всіх небайдужих пройти за посиланням і «підписати» її.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018