Команда WEGAME виступає на підтримку петиції про визнання Дня супергероя в Україні

20 березня 2017 Команда WEGAME виступає на підтримку петиції про визнання Дня супергероя в Україні

17 березня на офіційному порталі Президента України опублікували петицію про визнання Дня косплею та супергероїв на всеукраїнському рівні.

Прохач звернувся до голови країни з проханням зробити 31 березня професійним святом супергероїв і косплеєрів України. У тексті петиції він говорить про важливе значення тих та інших для суспільства та радить, як їх віддячити:

  • «Більшість супергероїв живуть повсякденним життям, як звичайні люди. Але завжди готові прийти на допомогу іншим, навіть незнайомцям. Про багатьох з них ви чули, але ніколи не бачили».
  • «З метою вшанувати героїв люди перевдягаються в їхні образи, повторюють за ними всі їхні рухи та звички. Це все дало імпульс розвитку косплею».
  • «У нашій країні дуже багато професійних свят: День юриста, День студента. Тому найкращим подарунком для людей, які щодня рятують світ, стане запровадження свята - День супергероя. Кожна людина, незалежно від віку та статі, здатна змінити світ на краще».

Команда фестивалю WEGAME підтримує ідею створення Дня супергероя! Ми закликаємо всіх небайдужих пройти за посиланням і «підписати» її.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018