Компанія Blizzard анонсувала доповнення до найпопулярніших ігор

08 листопада 2016 Компанія Blizzard анонсувала доповнення до найпопулярніших ігор

Цього року на фестивалі BlizzCon компанія Blizzard традиційно анонсувала доповнення до своїх ігор і оголосила дати виходу новинок.

Дебют персонажа в Overwatch

Поява у грі Overwatch персонажу з псевдонімом Сомбра не здивувала, але цілком виправдала тривалі очікування фанатів. Презентація видалася яскравою: під час запуску відеоролика про команду розробників, виникли проблеми з трансляцєю на екрані. Склалося враження, що це сама Сомбра «зламала» програму.

За родом занять, очікувано, Сомбра - хакер. Вона пересувається завдяки маячку-транслокатору, знищує захист електромагнітним імпульсом, на якийсь час перериває доступ до навичок і відновлення здоров'я супротивників. У дебютному ролику Сомбра пропонує «дружбу» голові російського конструкторського бюро Катерині Вольскій у досить оригінальний спосіб .

Карти для Heroes of the Storm

Для гри Heroes of the Storm анонсували одразу двох нових персонажів. Король Варіан стане першим мультикласовим героєм. Він обиратиме між якісною обороною та дієвої атакою. Рагнарос знищуватиме монстрів потоками лави та сам збільшуватиметься в розмірах. Появу Варіана в грі чекають незабаром, а Рагнароса додадуть у грудні.

Карти для Hearthstone

Доповнення під назвою «Злачне місто Прібамбаск» (в оригіналі - Mean Streets of Gadgetzan) розкаже про боротьбу трьох найнебезпечніших угруповань міста. Розширення вийде наприкінці 2016 року. У Hearthstone вперше з'являться карти, до яких матимуть доступ одночасно три класи.

Новий командир у StarCraft 2

Взимку 2017 року вийде оновлення для гри StarCraft 2, яке відкриє доступ до нового командира кооперативних битв. За сюжетом, Олексій Стуков - колишній віце-адмірал теранів. На чолі своєї армії він керує зараженими юнітами та будівлями.

Новини про Diablo та Diablo 3

 

Першу частину культової гри Diablo на честь двадцятої річниці оновлять і перевидадуть у 2017 році. Власникам ліцензійної Diablo 3 достатньо лише скачати оновлення, щоб отримати рімейк. Компанія Blizzard оголосила про новий клас у грі - «Некромант». Він з'явиться в 2017 році, коли приєднають ще дві нові ігрові локації.

Цікаві новини

Esports отримав статус офіційного різновиду спорту... Esports отримав статус офіційного різновиду спорту...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та геймінг-індустрії України. Esports було...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та...

15 вересня 2020
Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі... Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море як чудових, так і...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море...

08 вересня 2020
Фестиваль WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021... Фестиваль WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021...

WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021 року. Ми працювали над програмою та до останнього...

WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021 року. Ми працювали над...

02 вересня 2020