Компанія HyperX: зібрали геймерський ПК і зіпсували кілька десятків старих клавіатур

12 червня 2018 Компанія HyperX: зібрали геймерський ПК і зіпсували кілька десятків старих клавіатур

Цього року спонсором кібертурніру на WeGame став американський бренд комплектуючих та аксесуарів для геймінгу HyperX. Його стенд на фестивалі був одним з найбільш відвідуваних упродовж двох днів.

Ми поспілкувалися з представником HyperX, щоб дізнатися секрет такої популярності.

Інтерв'юер: WeGame (WG)

Спікер: HyperX (HX)

WG: Що представлено цього року на стенді компанії?

HX: Всі геймерські девайси від нашої компанії: мишки, клавіатури, гарнітури, ігрові поверхні – є абсолютно все. До продукції можна доторкнутися, протестувати і проконсультуватися, для якої гри який девайс підійде найкраще.

На стенді ми збирали ПК для відомого YouTube-каналу Room Factory, використовували найбільш топові комплектуючі. Корпус спеціально взяли такий, щоб він виглядав шикарно, плюс RGB-вентилятори, щоб це було видовищно і цікаво для публіки. Левова частина комплектуючих – від нашої компанії, решту ми взяли у наших друзів.

Першого ж дня ми запустили цей ПК, а на другий – тестували на різноманітних іграх, давали можливість нашим відвідувачам перевірити комп'ютер на продуктивність.

WG: Неабиякої популярнсті набула ваша акція з клавіатурами. У чому її суть?

HX: Задум простий: приносите свою стару клавіатуру і отримуєте 50% знижки на нову – Alloy Elite на перемикачах Cherry MX Red, Brown і Blue. Спочатку люди не повірили, що така акція є насправді, тому що кожен підходив і запитував: «Невже можна принести будь-яку свою клавіатуру і отримати нову за півціни?». Дізнавшись, що це дійсно так, люди виймали їх з ноутбуків і приносили. Ми потім на стенді розбивали ці старі клавіатури вщент, ставали на них, хіба що тільки не підривали.

WG: Як оцінюєте четвертий WeGame?

HX: Кожного року WeGame стає все краще і краще стосовно організації. Досить широкий асортимент представленої продукції, яка пов'язана з ігровою тематикою: і косплей, і сувенірка, і VR, і розробники ігор. Цього року майданчик прекрасний, на ВДНГ дуже добре.

Людей на четвертому WeGame більше, ніж на попередньому, майже втричі. У нашому стенді публіка зацікавлена, бо тут постійно відбуваються якісь вікторини та конкурси. Була трансляція збірки ПК, прийшов спеціальний гість – Семен Кременюк (гік-ком'юніті keddr.com). Глядачі могли поставити йому запитання, отримати відповіді. Все транслювалося на YouTube-каналі HyperX.

Читайте також у розділі «Новини» інтерв'ю з представником компанії DXRacer.

Цікаві новини

Компанія HyperX: зібрали геймерський ПК і зіпсували кілька десятків старих клавіатур

Цього року спонсором кібертурніру на WeGame став американський бренд комплектуючих та аксесуарів для геймінгу HyperX. Його стенд на фестивалі був...

12 червня 2018

Як перетворити хобі на успішний бізнес? Секрети від Марії Карпенко

Як можна отримати прибуток завдяки власному хобі та замість звичайного косплеєра стати успішним підприємцем? Гості WEGAME 4.0 дізналися про це...

07 червня 2018

Переможці косплей-конкурсу WEGAME 4.0

Учасники досить ефектного косплей-шоу четвертого WEGAME вразили публіку і журі своїми костюмами, але лише кращі з кращих отримали нагороди. Суворі...

01 червня 2018