Комп'ютерні ігри роблять фантастику реальністю

25 травня 2016 Комп'ютерні ігри роблять фантастику реальністю

У 2012-му англієць Джеймс Янг потрапив в аварі., через яку втратив руку та ногу нижче коліна. Нещодавно в нього з'явився новий біонічний протез, який зробили в стилі комп'ютерної гри Metal Gear Solid.

Через кілька місяців після аварії Джеймса виписали з лікарні зі звичайнісіньким протезом. Трохи згодом хлопець побачив рекламу проекту Alternative Limb Project. У ній йшлося про команду ентузіастів, що займається розробкою незвичайних протезів, які розшукували геймерів, що втратили кінцівки.

Сюрпризом для Янга стало те, що в проекті брала участь компанія Konami, яка, власне, й створила гру Metal Gear Solid. Розробники надали Софі Барате, автору проекту Alternative Limb Project, усі креслення руки персонажа Снейка з п'ятої частини улюбленої гри Янга. До слова, це був не перший досвід у Софі. Раніше вона брала участь у створенні протеза руки в стилі стімпанка та ноги, що нагадувала кінцівку робота.

Результатом спільних зусиль став цілковито унікальний протез, який можна зі впевненістю назвати витвором мистецтва. Начинка виявилася теж на рівні: USB-порт для зарядки смартфона, ліхтарик і лазерна вказівка. Але й це ще не все. На зап’ясті протеза розташовано дисплей – так, це повноцінний вбудований смарт-годинник. Якщо до нього під'єднати мобільник, на дисплеї можна переглядати повідомлення про додатки, електронну пошту, пропущені дзвінки та інше.

Але й це ще не все. На плечі протеза Янгу встановили міні-дрон, яким хлопець може керувати за допомогою контролера та спеціальних окулярів.

Джеймс каже, що наразі робота нової роботизованої руки є далекою від ідеальної, але це можна виправити завдяки операції, під час якої лікарі проапгрейдять кісткову тканину Янга спеціальним імплантатом. Гроші для цього геймер вже почав збирати за підтримки краудфандингової платформи GoFundMe.

Джеймс Янг любить життя та має намір пом'якшити наслідки травми максимально, виходячи з того, що може дозволити сучасна медицина та високі технології.

Приклад молодого геймера з Великобританії доводить, що майбутнє є значно ближчим, ніж здається на перший погляд, а фантазії творців комп'ютерних ігор вже не є фантастикою.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018