Комп'ютерні ігри, що лякають

01 листопада 2016 Комп'ютерні ігри, що лякають

Темні приміщення, напружена музика, загадкові звуки, раптова поява монстрів – все це ознаки хорору. Але якщо суміш виконано бездарно, замість жахів отримаємо розчарування. У нашій підбірці таких нема.

Scratches («Шорохи»)

Старий англійський будинок в невеликому містечку - це чудовий притулок для самотнього письменника, шо шукає натхнення у тихому місці. Однак дивний звук змушує головного героя зануритися у похмурі таємниці будинку, блукати темними кімнатами та околицями, де він зустрічає чудовисько.

Emily Wants To Play («Емілі має намір побавитися»)

Тут гравцям не потрібно розгадувати таємницю, тут головне - вижити. Опинившись у темному приміщенні, головна героїня зустрічається з іграшками, кожна з яких пропонує свої правила гри. Доведеться попрацювати головою аби знайти вразливе місце у кожного монстра, інакше до ранку не дожити.

The Vanishing of Ethan Carter («Зникнення Ітана Картера»)

Детектив з екстрасенсорними здібностями приїздить до місця дивовижної краси, щоб розкрити таємницю зникнення хлопчика. Розв'язуючи головоломки, крок за кроком гравець опиняється в тій самій ситуації, що й Ітан. Історія дитини виявляється дуже сумною, а розслідування викликає жах.

Розробникам гри вдалося відтворити чудові пейзажі. Вони застосували техніку фотограметрії, що створює реалістичні тривимірні об'єкти через накладення фотографій, відзнятих з різних ракурсів.

Slender: The Eight Pages («Слендер: вісім сторінок»)

Цей хінді-хорор - про нічну прогулянку в лісі - з головною героїнею дівчинкою. На шляху трапляються записки загрозливого змісту. Головне - не потрапити на очі чудовиська, з ним краще не битися.

До речі, цей монстр зійшов зі сторінок інтернет-форуму, де народилася міська легенда про зникнення дітей і про худе створіння Слендермена.

Knock-Knock («Тук-тук»)

Головний герой повинен протриматися до світанку в будинку, навколо якого, а можливо навіть всередині, живе хтось страшний. Уникнути зустрічі з містичним створінням можливо, якщо перебігати з кімнати до кімнати, зачиняти двері та вмикати світло, але час цієї ночі спливає не так, як завжди ...

Layers of Fear («Шари страху»)

Дія відбувається в затишному старому будинку. Головний герой - художник, який не товаришує з власним глуздом. До його божевільного світу занурюються гравці. Він постійно щось шукає, щоб писати картину, але не знаходить. Розташування кімнат і декорації постійно змінюються. Блукаючи кімнатами та копирсаючись у речах художника, гравці поступово розкривають трагічну історію його життя.

Kraven Manor («Будинок Крейвена»)

 

Тут гравець знову занурюється в атмосферу зловісної непередбачуваності старого будинку. З ліхтариком у руках потрібно вирішувати головоломки, але спокійно зосередитися не вдасться ...

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018