Комп'ютерні ігри, що лякають

01 листопада 2016 Комп'ютерні ігри, що лякають

Темні приміщення, напружена музика, загадкові звуки, раптова поява монстрів – все це ознаки хорору. Але якщо суміш виконано бездарно, замість жахів отримаємо розчарування. У нашій підбірці таких нема.

Scratches («Шорохи»)

Старий англійський будинок в невеликому містечку - це чудовий притулок для самотнього письменника, шо шукає натхнення у тихому місці. Однак дивний звук змушує головного героя зануритися у похмурі таємниці будинку, блукати темними кімнатами та околицями, де він зустрічає чудовисько.

Emily Wants To Play («Емілі має намір побавитися»)

Тут гравцям не потрібно розгадувати таємницю, тут головне - вижити. Опинившись у темному приміщенні, головна героїня зустрічається з іграшками, кожна з яких пропонує свої правила гри. Доведеться попрацювати головою аби знайти вразливе місце у кожного монстра, інакше до ранку не дожити.

The Vanishing of Ethan Carter («Зникнення Ітана Картера»)

Детектив з екстрасенсорними здібностями приїздить до місця дивовижної краси, щоб розкрити таємницю зникнення хлопчика. Розв'язуючи головоломки, крок за кроком гравець опиняється в тій самій ситуації, що й Ітан. Історія дитини виявляється дуже сумною, а розслідування викликає жах.

Розробникам гри вдалося відтворити чудові пейзажі. Вони застосували техніку фотограметрії, що створює реалістичні тривимірні об'єкти через накладення фотографій, відзнятих з різних ракурсів.

Slender: The Eight Pages («Слендер: вісім сторінок»)

Цей хінді-хорор - про нічну прогулянку в лісі - з головною героїнею дівчинкою. На шляху трапляються записки загрозливого змісту. Головне - не потрапити на очі чудовиська, з ним краще не битися.

До речі, цей монстр зійшов зі сторінок інтернет-форуму, де народилася міська легенда про зникнення дітей і про худе створіння Слендермена.

Knock-Knock («Тук-тук»)

Головний герой повинен протриматися до світанку в будинку, навколо якого, а можливо навіть всередині, живе хтось страшний. Уникнути зустрічі з містичним створінням можливо, якщо перебігати з кімнати до кімнати, зачиняти двері та вмикати світло, але час цієї ночі спливає не так, як завжди ...

Layers of Fear («Шари страху»)

Дія відбувається в затишному старому будинку. Головний герой - художник, який не товаришує з власним глуздом. До його божевільного світу занурюються гравці. Він постійно щось шукає, щоб писати картину, але не знаходить. Розташування кімнат і декорації постійно змінюються. Блукаючи кімнатами та копирсаючись у речах художника, гравці поступово розкривають трагічну історію його життя.

Kraven Manor («Будинок Крейвена»)

 

Тут гравець знову занурюється в атмосферу зловісної непередбачуваності старого будинку. З ліхтариком у руках потрібно вирішувати головоломки, але спокійно зосередитися не вдасться ...

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018