Косплеєри, наближається новий конкурс!

26 лютого 2016 Косплеєри, наближається новий конкурс!

Відеоігри, віртуальна реальність і косплей – все це WEGAME. Дістаємо з шафи свій найкращий стафф, випрасовуємо складки на костюмах і готуємося до виступу. Це не просто чергові лампові посиденьки. На WEGAME у вас з'явиться шанс довести всім, що ви найкращий косплеєр України!

Як взяти участь у конкурсі?

WEGAME відбудеться 16-17 квітня у НСК «Олімпійський». Місця вдосталь для епічної демонстрації костюма у всій красі! Формат виступу – дефіле. Парне чи індивідуальне – вирішуйте самі.

До участі допускаються косплеї за різними фандомами. Можете з'явитися у костюмі Тоні Старка, персонажу всесвіту Marvel чи іншого Старка – з «Ігор престолів». Ми приймаємо персонажів відеоігор, аніме, художніх творів й оригінальні костюми. Словом, обмежень немає. У конкурсі можуть взяти участь костюми, які демонструвалися на інших фестивалях або ж зовсім нові.

Подати заявку треба до 1 квітня включно. Всі учасники матимуть  змогу потрапити на фотосесію до кращих із кращих, пограти у відеоігри, відчути атмосферу повного занурення в інтерактивний світ.

Що дає вам звання найкращого косплеєра країни?

На переможців чекає церемонія нагороди цінними призами від спонсорів події. А оцінюватимуть учасників члени жюрі, кожен з яких добре відомий серед знавців завдяки професіоналізму та відчуттю справедливості.

Правила конкурсу та форму заявки ви знайдете на цій сторінці:  http://wegame.com.ua/ru#cosplay

Цікаві новини

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018

Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Актор, який раніше грав Супермена, зніметься в екранізації культової «Саги про відьмака» Анджея Сапковського. Генрі Кавілл отримав роль мисливця за...

05 вересня 2018