Косплеєри, наближається новий конкурс!

26 лютого 2016 Косплеєри, наближається новий конкурс!

Відеоігри, віртуальна реальність і косплей – все це WEGAME. Дістаємо з шафи свій найкращий стафф, випрасовуємо складки на костюмах і готуємося до виступу. Це не просто чергові лампові посиденьки. На WEGAME у вас з'явиться шанс довести всім, що ви найкращий косплеєр України!

Як взяти участь у конкурсі?

WEGAME відбудеться 16-17 квітня у НСК «Олімпійський». Місця вдосталь для епічної демонстрації костюма у всій красі! Формат виступу – дефіле. Парне чи індивідуальне – вирішуйте самі.

До участі допускаються косплеї за різними фандомами. Можете з'явитися у костюмі Тоні Старка, персонажу всесвіту Marvel чи іншого Старка – з «Ігор престолів». Ми приймаємо персонажів відеоігор, аніме, художніх творів й оригінальні костюми. Словом, обмежень немає. У конкурсі можуть взяти участь костюми, які демонструвалися на інших фестивалях або ж зовсім нові.

Подати заявку треба до 1 квітня включно. Всі учасники матимуть  змогу потрапити на фотосесію до кращих із кращих, пограти у відеоігри, відчути атмосферу повного занурення в інтерактивний світ.

Що дає вам звання найкращого косплеєра країни?

На переможців чекає церемонія нагороди цінними призами від спонсорів події. А оцінюватимуть учасників члени жюрі, кожен з яких добре відомий серед знавців завдяки професіоналізму та відчуттю справедливості.

Правила конкурсу та форму заявки ви знайдете на цій сторінці:  http://wegame.com.ua/ru#cosplay

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018