Косплеєри, наближається новий конкурс!

26 лютого 2016 Косплеєри, наближається новий конкурс!

Відеоігри, віртуальна реальність і косплей – все це WEGAME. Дістаємо з шафи свій найкращий стафф, випрасовуємо складки на костюмах і готуємося до виступу. Це не просто чергові лампові посиденьки. На WEGAME у вас з'явиться шанс довести всім, що ви найкращий косплеєр України!

Як взяти участь у конкурсі?

WEGAME відбудеться 16-17 квітня у НСК «Олімпійський». Місця вдосталь для епічної демонстрації костюма у всій красі! Формат виступу – дефіле. Парне чи індивідуальне – вирішуйте самі.

До участі допускаються косплеї за різними фандомами. Можете з'явитися у костюмі Тоні Старка, персонажу всесвіту Marvel чи іншого Старка – з «Ігор престолів». Ми приймаємо персонажів відеоігор, аніме, художніх творів й оригінальні костюми. Словом, обмежень немає. У конкурсі можуть взяти участь костюми, які демонструвалися на інших фестивалях або ж зовсім нові.

Подати заявку треба до 1 квітня включно. Всі учасники матимуть  змогу потрапити на фотосесію до кращих із кращих, пограти у відеоігри, відчути атмосферу повного занурення в інтерактивний світ.

Що дає вам звання найкращого косплеєра країни?

На переможців чекає церемонія нагороди цінними призами від спонсорів події. А оцінюватимуть учасників члени жюрі, кожен з яких добре відомий серед знавців завдяки професіоналізму та відчуттю справедливості.

Правила конкурсу та форму заявки ви знайдете на цій сторінці:  http://wegame.com.ua/ru#cosplay

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018