Косплей – не тільки для підлітків

02 лютого 2016 Косплей – не тільки для підлітків

Нещодавно відома косплейниця з Тайваню Яо (Хіцу Ая) оприлюднила нову серію фотографій. Дівчина, відома своїми дивовижними образами з Naruto та Sailor Moon, вразила всіх, запросивши у якості партнера для зйомок рідну бабусю.

Косплеїли-аніме-студії-Ghibli-Ходячий-замок.jpg

«Косплеїли» аніме студії Ghibli «Ходячий замок». Бабусі дісталася роль Софі, і вона чудово з нею впоралась! На фотографіях помітно, що новоспечена модель добре вжилася в образ та зовсім не розгубилась перед об’єктивом камери.

Образ бабусі Яо продумано до дрібниць – тут є і срібна перука з косою та солом’яним капелюхом, а також синя сукня з білим фартухом.

Ая зіграла роль Хаула і також чудово підготувала свій образ: елегантні чорні брюки, біла сорочка та кольорове пальто, на шиї – підвіска, точна копія із фільму.

Історія «Ходячого замку» зворушлива: зла відьма перетворила прекрасну дівчину Софі на стару жінку, у той час як Хаул приречений перетворюватися на птахоподібну істоту.

Косплей-не-тільки-для-підлітків.jpg

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018