Косплей – не тільки для підлітків

02 лютого 2016 Косплей – не тільки для підлітків

Нещодавно відома косплейниця з Тайваню Яо (Хіцу Ая) оприлюднила нову серію фотографій. Дівчина, відома своїми дивовижними образами з Naruto та Sailor Moon, вразила всіх, запросивши у якості партнера для зйомок рідну бабусю.

Косплеїли-аніме-студії-Ghibli-Ходячий-замок.jpg

«Косплеїли» аніме студії Ghibli «Ходячий замок». Бабусі дісталася роль Софі, і вона чудово з нею впоралась! На фотографіях помітно, що новоспечена модель добре вжилася в образ та зовсім не розгубилась перед об’єктивом камери.

Образ бабусі Яо продумано до дрібниць – тут є і срібна перука з косою та солом’яним капелюхом, а також синя сукня з білим фартухом.

Ая зіграла роль Хаула і також чудово підготувала свій образ: елегантні чорні брюки, біла сорочка та кольорове пальто, на шиї – підвіска, точна копія із фільму.

Історія «Ходячого замку» зворушлива: зла відьма перетворила прекрасну дівчину Софі на стару жінку, у той час як Хаул приречений перетворюватися на птахоподібну істоту.

Косплей-не-тільки-для-підлітків.jpg

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018