Косплей – не тільки для підлітків

02 лютого 2016 Косплей – не тільки для підлітків

Нещодавно відома косплейниця з Тайваню Яо (Хіцу Ая) оприлюднила нову серію фотографій. Дівчина, відома своїми дивовижними образами з Naruto та Sailor Moon, вразила всіх, запросивши у якості партнера для зйомок рідну бабусю.

Косплеїли-аніме-студії-Ghibli-Ходячий-замок.jpg

«Косплеїли» аніме студії Ghibli «Ходячий замок». Бабусі дісталася роль Софі, і вона чудово з нею впоралась! На фотографіях помітно, що новоспечена модель добре вжилася в образ та зовсім не розгубилась перед об’єктивом камери.

Образ бабусі Яо продумано до дрібниць – тут є і срібна перука з косою та солом’яним капелюхом, а також синя сукня з білим фартухом.

Ая зіграла роль Хаула і також чудово підготувала свій образ: елегантні чорні брюки, біла сорочка та кольорове пальто, на шиї – підвіска, точна копія із фільму.

Історія «Ходячого замку» зворушлива: зла відьма перетворила прекрасну дівчину Софі на стару жінку, у той час як Хаул приречений перетворюватися на птахоподібну істоту.

Косплей-не-тільки-для-підлітків.jpg

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018