Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

15 травня 2018 Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи номінаціях конкурсу.

Цього року за нагороду від WEGAME змагалися ігри, які були представлені як масштабними розробниками, так і незалежними студіями. Серед кількох десятків проектів судді WEGAME Awards вибрали найбільш достойні у кожній з семи номінацій.

Best Game Design

Переможцем стала гра OVIVO – стильний чорно-білий платформер з цікавою механікою. Тридцять рівнів для проходження, виокремлений мінімалізм та цілковита зосередженість на логіці від розробника Alex Vilassak.

 

Best Game Art

Нагороду отримала студія Tiger Way з казуальної аркадою Goopalo, яка розроблена за мотивами кліпу гурту «ТНМК» «Гупало Василь». Щодо сюжету, то оригінальний персонаж всесвіту бореться зі злісними загарбниками, використовуючи до цього ж усі можливі засоби.

До речі, засновник студії Олександр Компанець розповів про ідею створення цієї іграшки.

Best Mobile Game

Переможець цієї номінації – Siege Saga, логічна «пісочниця» студії PlayZilla. Отже, геймерам доведеться захищати короля і його сім'ю від нападу ворогів – як в Angry Birds, тільки навпаки.

Best VR Game

Приз дістався VR-вестерну стилю Дикого Заходу Guns'n'Stories: Bulletproof VR. Динамічна і досить насичена сюжетно гра від MIROWIN.

Best PC Game

Кращою у цій номінації суддями визнана Deuterium Wars – кіберпанкова стрілялка від інді-команди розробників Deuterium Wars Team. Нелінійні рівні, взаємодія з оточенням, прокачка: справжня MMO ARPG, у якій збереглася атмосфера класичних 2D-шутерів.

WEGAME Special

Особливу відзнаку від організаторів фестивалю WEGAME отримала гра Summer Catchers. Це – аркада з елементами пригод і акцентом на аудіо-візуальній стилістиці. Гра представляє історію про дівчинку з північного племені. Вона мріє побачити літо, море і пальми. Саме тому героїня і вдається до неймовірної подорожі.

Audience Awards

Протягом усього фестивалю WEGAME на стенді компанії Sense.Vision гості та відвідувачі голосували за всіх без винятку номінантів премії, маючи можливість протестувати ігри. Саме так визначили переможця Audience Awards – лідера геймерських симпатій цього року. Ним стала Proze – дослідницька бродилка, яка переносить гравця до таємничого лісу, наповненого небезпеками і загадками.

Про те, як відбувалося голосування відвідувачів WEGAME, розповів Олександр Дзюба, засновник компанії Sense.Vision: «Для технічної підтримки WEGAME ми створили окрему локацію, демозону. Саме там демилися ігри, які були номінантами Awards. Люди мали змогу пограти, побачити, проголосувати – щоб краща, на їхній погляд гра, отримала свою нагороду. Черга на цей стенд іноді налічувала 150 осіб, активність була неабиякою. Таку кількість публіки збирають тільки моменти розіграшів, але ж тут потік не зменшувався».


Дізнатися більше цікавого >>>

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020