Культові аніме на новорічну тематику

23 листопада 2016 Культові аніме на новорічну тематику

На Новорічні свята зазвичай виникає бажання переглянути щось тематичне. Не дарма TV щорічно транслює всі частини франшизи «Один вдома», «Іронію долі...» та інші культові для цієї пори року фільми.

Ми підібрали п'ятірку повнометражних аніме, сюжет яких розгортається навколо Новорічних свят або має досить «зимову» атмосферу, натякаючи на наближення дива.

№ 1. «Одного разу в Токіо» (Tokyo Goddofazazu) 

Культові аніме на новорічну тематику - 1

Анімаційний фільм 2003 року випуску розповідає про трьох бездомних, що живуть на вулицях Токіо. Починається аніме не радісно, але атмосфера свята настає, коли в Святвечір герої знаходять втрачене немовля. Вони вирішують знайти батьків дівчинки, чого б це їм не коштувало, та, долаючи випробування, отримують шанс виправити власні життя. Прониклива картина в кращих традиціях різдвяних історій.

№ 2. «Зникнення Харухі Судзумії» (Suzumiya Haruhi no shoshitsu)

Повнометражний фільм 2010 року випуску, продовження культового серіалу «Меланхолія Харухі Судзумії» 2009 року. Радимо дивитися лише тим, хто вже знайомий з сюжетом аніме-серіалу, оскільки вони пов'язані між собою. Хоча навряд серед справжніх анімешників хтось не знає історію Харухі Судзумії.

За сюжетом, Харухі планує організувати новорічну вечірку, на яку запрошує друзів. Але наступного дня Кен приходить до школи та помічає, що весь світ навколо змінився. Харухі ніде немає, Юкі вже не інопланетянка, Мікурія – не гість з майбутнього, а Іцкі до їхньої школи так і не перевели. Кену належить дізнатися, що трапилося.

№ 3. «Назавжди мій Санта» (Itsudatte My Santa!) 

Невелика анімована історія 2005 року випуску. Йдеться про хлопця на ім'я Санта, чий день народження збігається з Різдвом, через що героя, власне, так і назвали. Санта дуже самотній, але цього року він зустрічає дівчину-Санта-Клауса на ім'я Май, яка змінює його життя на краще. Це дуже кумедна історія про диво, надію та любов.

№ 4. «Токійський мармуровий шоколад» (Tokyo Marble Chocolate)

Культові аніме на новорічну тематику - 4

Аніме 2007 року про парочку закоханих, яких звуть Чізуру та Юудай. Вони вже давно не підлітки та обидва мають невдалий досвід стосунків, але, зустрівши одне одного, дозволяють собі повірити в те, що цього разу все вийде як слід. Їм доведеться зіткнутися з певними складнощами, але на допомогу прийде справжнє святковє диво: осел у мініатюрі.

№ 5. «П'ять сантиметрів за секунду» (Byousoku 5 Centimeter)

Культові аніме на новорічну тематику - 5

Це культове аніме не стосується безпосередньо Нового року чи Різдва, тому займає фінальну позицію у нашому переліку. Проте, тут безліч красивих зимових пейзажів, та й сама атмосфера стрічки в тему.

Сюжет охоплює понад 10 років життя головного героя Такакі Тоно. Ми дізнаємося про труднощі, з якими він стикається у любовних стосунках і роботі, спостерігаємо за його розчаруванням у житті, до якого він втрачає смак. Але доля дарує йому важливу зустріч, яка здатна надати всьому сенс... чи ні.

Ми не додавали сюди окремі різдвяні епізоди аніме-серіалів, оскільки їх дуже багато. Сподіваємося, цей топ прикрасить кілька твоїх вечорів у Новорічні свята!

 

Цікаві новини

Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020
Увага! Реєстрація на WEGAME 6.0 ESPORTS CHAMP і да... Увага! Реєстрація на WEGAME 6.0 ESPORTS CHAMP і да...

У зв’язку з перенесенням фестивалю гейм- і гік-культури на 13-14 червня ми продовжуємо реєстрацію...

У зв’язку з перенесенням фестивалю гейм- і гік-культури на 13-14...

17 березня 2020