Лауреати в основних номінаціях кіберспортивного нагородження Industry Awards 2017

14 листопада 2017 Лауреати в основних номінаціях кіберспортивного нагородження Industry Awards 2017

Учора, 13 листопада, у столиці Великої Британії відбулася церемонія 2017 NowTV Esports Industry Awards, під час якої нагороди отримали кращі представники світової киберспортивної індустрії. Близько півмільйона людей взяли участь у відкритому голосуванні, яке відбувалося за 20 категоріями.

Лідери основних номінацій

Амер аль-Баркаві (він же Miracle-) з клубу Team Liquid з Dota 2 став найкращим кіберспортсменом 2017- го, який грає на ПК. Гравця в Call of Duty Меттью Пайпера (відомий під ніком FormaL) визнали найкращим представником професійних консольних геймерів.

Новачком року на ПК був названий Абай Хасен (в CS:GO використовує псевдонім Hobbit) з клубу Gambit Esports, а на консолі – Віктор Вудлі (відомий як Punk або The Alpha) з організації Panda Global, який представляє дисципліну Street Fighter V.

Кращим кіберспортивним колективом став склад OpTic Gaming з Call of Duty. Що ж стосується звання головної eSports-гри, то у 2017 році його отримала Counter-Strike: Global Offensive.

Як видавця на церемонії відзначили компанію Riot Games, а найкращим постачальником харда стала корпорація Intel. З найбільш очевидних відзначимо переможців таких номінацій, як прорив року – Playerunknown's Battlegrounds і найкращий стрімінговий майданчик – Twitch.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018