Лауреати в основних номінаціях кіберспортивного нагородження Industry Awards 2017

14 листопада 2017 Лауреати в основних номінаціях кіберспортивного нагородження Industry Awards 2017

Учора, 13 листопада, у столиці Великої Британії відбулася церемонія 2017 NowTV Esports Industry Awards, під час якої нагороди отримали кращі представники світової киберспортивної індустрії. Близько півмільйона людей взяли участь у відкритому голосуванні, яке відбувалося за 20 категоріями.

Лідери основних номінацій

Амер аль-Баркаві (він же Miracle-) з клубу Team Liquid з Dota 2 став найкращим кіберспортсменом 2017- го, який грає на ПК. Гравця в Call of Duty Меттью Пайпера (відомий під ніком FormaL) визнали найкращим представником професійних консольних геймерів.

Новачком року на ПК був названий Абай Хасен (в CS:GO використовує псевдонім Hobbit) з клубу Gambit Esports, а на консолі – Віктор Вудлі (відомий як Punk або The Alpha) з організації Panda Global, який представляє дисципліну Street Fighter V.

Кращим кіберспортивним колективом став склад OpTic Gaming з Call of Duty. Що ж стосується звання головної eSports-гри, то у 2017 році його отримала Counter-Strike: Global Offensive.

Як видавця на церемонії відзначили компанію Riot Games, а найкращим постачальником харда стала корпорація Intel. З найбільш очевидних відзначимо переможців таких номінацій, як прорив року – Playerunknown's Battlegrounds і найкращий стрімінговий майданчик – Twitch.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018