Найкраще для PS4: ігрові новинки-2018

07 травня 2018 Найкраще для PS4: ігрові новинки-2018

У що нове обов'язково варто пограти цього року? Стовідсоткові хіти і найбільш очікувані новинки для PS4.

Ігрові новинки PS4 2018

A Way Out

Ця пригодницька гра, котра розрахована виключно для корпоративного режиму, вже з’явилася на початку року. Відповідно до сюжету, два персонажі мають на меті здійснити втечу із в'язниці. Геймерові треба вибрати, за кого саме він буде грати. А ще – не забути покликати товариша: унікальне спільне проходження можливе і у мережі, і сидячи за одним монітором.

Detroit: Become Human

Неабияка, з цікавим сюжетом гра, над сценарієм якої культовий гейм-дизайнер Девід Кейдж працював близько двох років. Ексклюзивно розроблена для платформи PS4, гра базується на сюжеті про життя андроїда з власним штучним інтелектом. Відповідно до задуму, персонаж шукає своє місце у світі, де андроїди все ще сприймаються виключно як інструменти. Гра з’явиться наприкінці травня 2018 року.

Anthem

Бойовик постапокаліптичного стилю. Передбачається, що гравцеві належить пройти спеціальні місії. Бійці-фрилансери, відповідно до задуму, рятують планету від зовнішніх загроз. Можлива взаємодія між гравцями у мережі. Реліз гри був запланований на початок року, але зараз терміни перенесені на невизначений час.

Франшизи для PS4

The Crew 2

Автомобілі, мотоцикли, літаки ... Всіма цими транспортними засобами будуть віртуально розпоряджатися гравці, які у неабиякому очікуванні другої частини аркадних гонок. Реліз The Crew 2 запланований на середину літа цього року, на даний момент розробники остаточно відшліфовують гру.

The Last of Us: Part 2

Анонсований ще два роки тому сиквел пригодницького хорору розкаже геймерам про події, які відбуваються у світі через 5 років. Розробники франшизи ще й досі тримають у секреті деталі, але відомо, що у другій частині The Last of Us з'явиться новий персонаж. Остаточної дати релізу поки що немає.

Kingdom Hearts III

Ще один ексклюзив, новинка для PS4 і Xbox: action/RPG з мультгероями Disney – ціла збірка ігор. Чутки про розробку продовження відомого кросовера ширилися кілька років поспіль, але лише рік тому розробники сповістили, що очікувати на сиквел варто у 2018-у.

Цікаві новини

Психологи в кіберспорті: особливості професії Психологи в кіберспорті: особливості професії

Психологи давно популярні в традиційному спорті, але для галузі esports ця професія порівняно нова....

Психологи давно популярні в традиційному спорті, але для галузі esports...

21 січня 2020
Оновлення перевидань Doom і відкриття Гоґвортсу в... Оновлення перевидань Doom і відкриття Гоґвортсу в...

Які баги пофіксили в перевиданих шутерах Doom і Doom II? Коли стартує бета колекційної...

Які баги пофіксили в перевиданих шутерах Doom і Doom II?...

17 січня 2020
У стилі вестерн: топ-7 відеоігор про світ Дикого З... У стилі вестерн: топ-7 відеоігор про світ Дикого З...

Мрієш стати героєм вестерну та попрактикуватися в стрільбі з револьвера? Спеціально для тебе ми...

Мрієш стати героєм вестерну та попрактикуватися в стрільбі з револьвера?...

16 січня 2020