Найкращі ігри для MAC: кінець світу, хіпстери та поп-культура

25 липня 2016 Найкращі ігри для MAC: кінець світу, хіпстери та поп-культура

 

Продовжуємо знайомити вас з найкращими іграми для MAC. Друга п'ятірка найскладніших і найзахоплюючіших з них ось-ось з'явиться!

Hyper Light Drifter: вас відправлять в кінець XX століття

Hyper Light Drifter вважають однією з найзагадковіших у 2016 році. Виконана в стилі 8- та 16-бітних ігор, вона розповідає про мандри героя на ім'я Бродяга, який намагається розшукати для себе ліки від хвороби. За основу взято історію розробника Hyper Light Drifter Алекса Престона.

Гра вийшла складною, але водночас яскравою, що балансує на межі миру та війни з безліччю секретів. Одна з особливостей – відмова від діалогів, які замінили на музичний супровід і графіку, де кожен кадр є цілою картиною!

 

The Banner Saga 2: ви потрапите до світу на межі виживання

Друга частина є продовженням першої, але досконаліша: дає змогу зберегти карту в будь-який момент і водночас насичена цікавими героями. Прикро, що живими залишаться не всі. В усьому іншому Banner Saga поєднує переваги візуалізації, захоплюючого сюжету, челенджа, чудову систему бою.

Нехай зав'язка не така вже унікальна, але атмосфера кінця світу, нестачі їжі, постійної потреби приймати складні рішення захоплює. У цій історії поєднання бійок і сюжету переплетено настільки, що нудьгувати не доведеться.

Day of the Tentacle: ви сміятиметеся

В основі гри – пригоди добродушного Бернарда та його друзів (товстуна Хогі та дівчини Лавері), які розпочинаються з того, що герої отримують дивного листа та потрапляють у минуле. Кожен має свої завдання. Вони опиняються в різних сюжетах, змушені шукати вихід, щоб повернутися та відповісти на загадковий лист із закликом про допомогу.

Фірмовий гумор з'являється вже на першій секунді гри. Не дивуйтеся цинічній конячці, що вміє говорити, та іншим персонажам, які розважатимуть вас, доки ви рятуєте світ.

Дрібні недоліки не псують приємних вражень від процесу, гра захоплює та веселить.

Enter the Gungeon: вам захочеться ридати

Це гра на досвід – граєш і вчишся на власних помилках. Рівні генеруються випадково: померли – вас кидають до нової локації. Пішли далі і знову померли – вже інша карта. Суцільний азарт і ризики. На одній лише самовпевненості не виїхати. Здійснюєш спроби, потерпаєш поразку, підбираєш персонаж. Ідеш далі. Воно того варте. Гра для тих, кому бракує складнощів.

Life is Strange: ви побачите Твін Пікс на власні очі

Персонажі – це набір шаблонів і типажів, прикрашених містикою. Але якщо про це забути, то вийде хороша історія дорослішання головної героїні Максін і спроб зрозуміти, що сталося з місцевою Лорою Палмер – Рейчел Ембер. Дедукція не зашкодить буде зайвою, хоча сюжет такий, що вбивцею може виявитися будь-хто.

Гра має багато посилань на популярні серіали, музику та інтернет-меми.

Емоції та натяки дражнять гравця протягом усього шляху, але фінал може розчарувати. Зате є можливість подумати про важливість особистого вибору.

Цікаві новини

Esports отримав статус офіційного різновиду спорту... Esports отримав статус офіційного різновиду спорту...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та геймінг-індустрії України. Esports було...

7 вересня 2020 року відбулася важлива подія для кіберспортивної та...

15 вересня 2020
Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі... Косплей за серіалом «Відьмак» від Netflix: Ренфрі...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море як чудових, так і...

Косплей за «Відьмаком» дуже популярний, і в Мережі гуляє море...

08 вересня 2020
Фестиваль WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021... Фестиваль WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021...

WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021 року. Ми працювали над програмою та до останнього...

WEGAME 6.0 переноситься на квітень 2021 року. Ми працювали над...

02 вересня 2020