Найкращі косплеєри України отримають 10000 гривень!

23 березня 2016 Найкращі косплеєри України отримають 10000 гривень!

Цінний виграш чекає на учасників конкурсу косплею на фестивалі інтерактивних розваг WEGAME. Організатори оголосили призовий фонд, і такого не знав ще жоден з фестивалів в Україні!

На гостей чекає захоплююче видовище, яке можна порівняти хіба що з суперництвом Бетмена та Супермена. Справедливе змагання косплеєрів у рамках дводенного шоу допоможе визначити трьох переможців.

Фанати поп-культури, прихильники віртуальних світів, анімешники та майстри косплею зберуться 16-17 квітня 2016 року в НСК «Олімпійський» у Києві. Подія, незвична для столиці, представить також турнір з кіберспорту, ігрову зону для шанувальників Warcraft, Mortal Kombat і FIFA. Тут будуть розробники ігрового ПЗ, виробники та дистриб'ютори зі сфери кіберспорту.

А від косплеєрів чекаємо на кращі взірці та захоплюючі виступи. Адже приз розміром 10000 гривень - гідна винагорода, чи не так?!

Ті, хто ще не встиг подати заявку та ознайомитися з правилами на участь, переходьте за посиланням: http://wegame.com.ua/uk#cosplay.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018