Найкращі косплеєри України отримають 10000 гривень!

23 березня 2016 Найкращі косплеєри України отримають 10000 гривень!

Цінний виграш чекає на учасників конкурсу косплею на фестивалі інтерактивних розваг WEGAME. Організатори оголосили призовий фонд, і такого не знав ще жоден з фестивалів в Україні!

На гостей чекає захоплююче видовище, яке можна порівняти хіба що з суперництвом Бетмена та Супермена. Справедливе змагання косплеєрів у рамках дводенного шоу допоможе визначити трьох переможців.

Фанати поп-культури, прихильники віртуальних світів, анімешники та майстри косплею зберуться 16-17 квітня 2016 року в НСК «Олімпійський» у Києві. Подія, незвична для столиці, представить також турнір з кіберспорту, ігрову зону для шанувальників Warcraft, Mortal Kombat і FIFA. Тут будуть розробники ігрового ПЗ, виробники та дистриб'ютори зі сфери кіберспорту.

А від косплеєрів чекаємо на кращі взірці та захоплюючі виступи. Адже приз розміром 10000 гривень - гідна винагорода, чи не так?!

Ті, хто ще не встиг подати заявку та ознайомитися з правилами на участь, переходьте за посиланням: http://wegame.com.ua/uk#cosplay.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018