Найкращі косплеєри України отримають 10000 гривень!

23 березня 2016 Найкращі косплеєри України отримають 10000 гривень!

Цінний виграш чекає на учасників конкурсу косплею на фестивалі інтерактивних розваг WEGAME. Організатори оголосили призовий фонд, і такого не знав ще жоден з фестивалів в Україні!

На гостей чекає захоплююче видовище, яке можна порівняти хіба що з суперництвом Бетмена та Супермена. Справедливе змагання косплеєрів у рамках дводенного шоу допоможе визначити трьох переможців.

Фанати поп-культури, прихильники віртуальних світів, анімешники та майстри косплею зберуться 16-17 квітня 2016 року в НСК «Олімпійський» у Києві. Подія, незвична для столиці, представить також турнір з кіберспорту, ігрову зону для шанувальників Warcraft, Mortal Kombat і FIFA. Тут будуть розробники ігрового ПЗ, виробники та дистриб'ютори зі сфери кіберспорту.

А від косплеєрів чекаємо на кращі взірці та захоплюючі виступи. Адже приз розміром 10000 гривень - гідна винагорода, чи не так?!

Ті, хто ще не встиг подати заявку та ознайомитися з правилами на участь, переходьте за посиланням: http://wegame.com.ua/uk#cosplay.

Цікаві новини

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018

Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Актор, який раніше грав Супермена, зніметься в екранізації культової «Саги про відьмака» Анджея Сапковського. Генрі Кавілл отримав роль мисливця за...

05 вересня 2018