Гарячі і успішні: 3 косплеєри, для яких хобі стало життям

05 березня 2018 Гарячі і успішні: 3 косплеєри, для яких хобі стало життям

Косплей передбачає повне перевтілення у героя аніме, відеогри, манґи або у будь-якого іншого персонажа. Головне у косплеї – якість костюма і те, як зіграєш образ, важливою також є і зовнішність косплеєра. Тому особливо приємно, коли втілення образу беруть на себе привабливі косплей-моделі. Про найуспішніших з них ви дізнаєтеся нижче.

 

Ірина Мейер: її персонажі краще, ніж оригінали

Wegame: Кращі косплей-моделі світу - 1

Москвичка Ірина Мейер (Пірожнікова) – одна з найгарячіших косплеєрш Росії. Дівчина так якісно перевтілюється у своїх персонажів, опрацьовуючи костюм до найменших деталей, що її персонажі іноді виглядають навіть краще від своїх оригіналів.

Косплеєм Ірина захопилася у 11 років, тоді це було просто хобі, а зараз – повноцінний бізнес. На власному сайті Ірина продає свої фотографії та плакати з косплеєм, зробленим власноруч. Робить косплей по іграх, фільмах – головне, щоб персонаж її зачепив. Дівчину постійно запрошують на фестивалі, вона багато подорожує світом.

 

Христина Фінк: не хоче перетворювати хобі на рутину

Wegame: Кращі косплей-моделі світу - 2

Відеоблогер і косплеєр Христина Фінк стала відомою завдяки проекту DaiFiveTop. Це канал, на якому дівчина протиставляє речі та явища, а учасники групи голосують за кращий варіант. Зараз Христина розвиває свій ютуб-канал, на якому розповідає учасникам про косплей і фітнес, займається модельним бізнесом.

Христина зізнається, що блог веде для душі. І косплей вона теж не має бажання перетворювати на роботу і рутину, але плани на майбутнє не розкриває.

 

Джессіка Нігрі: робить косплей на ігри та аніме

Wegame: Кращі косплей-моделі світу - 3

Американська косплеєрша Джессіка Нігрі захопилася аніме ще у 5-річному віці. Джессіка обожнює аніме й досі, її улюблені тайтли – Gurren Lagann, Basilisk, Dragonball Z, Pokemon і Spawn, а також витрачає багато часу на відеоігри, тому робить також косплей на ігри. Джессіка у дитинстві жила у Новій Зеландії, а потім переїхала до США. Найбільше Джессіка обожнює світ покемонів, а фанати обожнюють Джессіку.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

 

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018