Гарячі і успішні: 3 косплеєри, для яких хобі стало життям

05 березня 2018 Гарячі і успішні: 3 косплеєри, для яких хобі стало життям

Косплей передбачає повне перевтілення у героя аніме, відеогри, манґи або у будь-якого іншого персонажа. Головне у косплеї – якість костюма і те, як зіграєш образ, важливою також є і зовнішність косплеєра. Тому особливо приємно, коли втілення образу беруть на себе привабливі косплей-моделі. Про найуспішніших з них ви дізнаєтеся нижче.

 

Ірина Мейер: її персонажі краще, ніж оригінали

Wegame: Кращі косплей-моделі світу - 1

Москвичка Ірина Мейер (Пірожнікова) – одна з найгарячіших косплеєрш Росії. Дівчина так якісно перевтілюється у своїх персонажів, опрацьовуючи костюм до найменших деталей, що її персонажі іноді виглядають навіть краще від своїх оригіналів.

Косплеєм Ірина захопилася у 11 років, тоді це було просто хобі, а зараз – повноцінний бізнес. На власному сайті Ірина продає свої фотографії та плакати з косплеєм, зробленим власноруч. Робить косплей по іграх, фільмах – головне, щоб персонаж її зачепив. Дівчину постійно запрошують на фестивалі, вона багато подорожує світом.

 

Христина Фінк: не хоче перетворювати хобі на рутину

Wegame: Кращі косплей-моделі світу - 2

Відеоблогер і косплеєр Христина Фінк стала відомою завдяки проекту DaiFiveTop. Це канал, на якому дівчина протиставляє речі та явища, а учасники групи голосують за кращий варіант. Зараз Христина розвиває свій ютуб-канал, на якому розповідає учасникам про косплей і фітнес, займається модельним бізнесом.

Христина зізнається, що блог веде для душі. І косплей вона теж не має бажання перетворювати на роботу і рутину, але плани на майбутнє не розкриває.

 

Джессіка Нігрі: робить косплей на ігри та аніме

Wegame: Кращі косплей-моделі світу - 3

Американська косплеєрша Джессіка Нігрі захопилася аніме ще у 5-річному віці. Джессіка обожнює аніме й досі, її улюблені тайтли – Gurren Lagann, Basilisk, Dragonball Z, Pokemon і Spawn, а також витрачає багато часу на відеоігри, тому робить також косплей на ігри. Джессіка у дитинстві жила у Новій Зеландії, а потім переїхала до США. Найбільше Джессіка обожнює світ покемонів, а фанати обожнюють Джессіку.

 

Підписуйтесь на новини Wegame в Facebook та VK!

 

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018