Найкращі чоловіки-косплеєри

26 лютого 2016 Найкращі чоловіки-косплеєри

Щороку косплей зі звичайної розваги перетворюється на професійне заняття. Вражає вибір персонажів і складність костюмів. У підбірці - 16 найкращих косплеєрів-чоловіків світу.

16. Roland’s Forge

Roland’s-Forge

Рональд, він же Кріс, займається косплеєм протягом 6 років. Як скульптор він жадав набути практичного досвіду та почав створювати косплейні костюми. Тоді й проявився його талант. Найвражаюче його творіння - персонаж Джафар з діснеївського «Аладдіна».

15. Xailas

Xailas

Дизайнер і музикант Джеф Зігерт працював над багатьма образами, однак найбільшого визнання набув як деталізований косплей Райдена з Metal Gear.

14. Elffi Cosplay

Elffi-Cosplay

Дизайнер і музикант Джеф Зігерт працював над багатьма образами, однак найбільшого визнання набув як деталізований косплей Райдена з Metal Gear.

13. Justin Acharacter

Justin-Acharacter

Роботи Джастіна мали разючу схожість з оригіналами коміксів. Як неодноразово зазначав косплеєр, варто йому закохатися у персонажа - і кожен костюм буде створено саме з цим почуттям. На жаль, помер цей майстер від серцевого нападу у віці 42 років.

12. Карлос Бланчард

Карлос-Бланчард

Карлос відомий як найкращий середньовічний Бетмен. Цей косплей він готував протягом декількох років, відверто заявляючи, що хоче бути унікальним у втіленні персонажу. Заради своїх костюмів Карлос зв'язувався з Rage Custom Creations і крафтером Samuel Lee.

11. Knightmage

Knightmage

Косплеєр Чорної Вдови, Місячного Лицаря. Кошти, зібрані під час конвенцій, супергерой переказує на благодійність.

10. Something Wicked Cosplay

Something-Wicked-Cosplay

Втілює персонажів і кіносцени про супергероїв, у чому йому допомагають художники зі всього світу.

9. Kelen Ord

Kelen-Ord

Визнаний фанатами як ідеальне втілення Боби Фетта із «Зоряних війн». Гік і фанат кіно, чия квартира частково оформлена під інтер'єри з кіносаги.

8. Junkers Cosplay

Junkers-Cosplay

Косплеєр із Сан-Дієго бере участь у конвенціях з 2011 року, створює вражаючі костюми та не менш унікальний реквізит. Свою мускулатуру він також не соромиться демонструвати.

7. Captain Cosplay

Captain-Cosplay

Він же Michael Mulligan - професійний косплеєр Капітана Америки. Але перед виходом нової частини «Зоряних війн» він дедалі  частіше з'являється в образі молодого Хана Соло.

6. Джокер і Харлі

Ентоні-Мізіано

Перш ніж всі побачили Хіта Леджера в образі Джокера, його зовнішність втілював Ентоні Мізіано. «Гік зі злісною посмішкою» виглядає як справжній Джокер і полюбляє процес створення косплею.

Його напарниця Харлі останніми роками стає дедалі відомішою.

5. Leon Chiro

Leon-Chiro

Художник Леон Чіро з Італії, який змішує декілька костюмів в один, втілив немало образів з ігор серії Final Fantasy.

4. Марк Мир

Марк-Мир

Окрім занять косплеєм, Марк проводить власне шоу, а також брав участь у розробці героїв гри Mass Effect.

3. Steven K. Smith Props

Steven-K-Smith-Props

Крафтер, який створює неймовірні маски для обличчя. Інтерес до відеоігор підштовхнув його до створення костюмів. Він і досі залишається відомим своїми роботами з Borderlands.

2. D-Piddy

D-Piddy

Має величезний натовп прихильників. Його улюблений персонаж - Deadpool. Дуже вчасно перед виходом фільму на великі екрани.

1. Danquish

Danquish

Danquish втілює героїв Mortal Kombat. За 4 роки в косплеї досяг значних успіхів, відвідуючи найрізноманітніші конвенції.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018