Найкращі в геймдеві у 2019 році: хто став переможцем WEGAME Awards

25 квітня 2019 Найкращі в геймдеві у 2019 році: хто став переможцем WEGAME Awards

На фестивалі WEGAME 5.0 відбулася урочиста церемонія нагородження WEGAME Awards. У цьому році за вже сформованою традицією найкрутіші геймдизайнери й розробники отримали нагороди в семи номінаціях.

Цього разу за премію від WEGAME боролися ігри, створені великими і незалежними студіями. Серед проектів, що претендують на звання найкращого, виявилися найсвіжіші VR-розробки, колекційна карткова гра і пригодницькі платформери. Ось вони, переможці в семи номінаціях WEGAME Awards!

Best PC Game

Призер цієї номінації – гра в жанрі puzzle & adventure Sayri Adventure. Головоломка та командні пригоди в одному флаконі: згідно із сюжетом, єдиний представник свого виду Сайрі повинен навчитися виживати й кооперуватися з місцевими жителями для вирішення завдань.

Best Game Design

Empire Patron – колекційна карткова гра від розробника App Tech Innovations. Її дія розгортається у фентезійному світі: згідно із сюжетом, герою гри необхідно знаходити артефакти й успішно боротися на чужій планеті. В Empire Patron є п’ять націй, кілька рівнів (арен), а також близько сотні карт.

Best Game Art

Миле створіння, схоже на котика – головний герой мобільної головоломки I am Reed. Піксельний платформер від студії PXLink – це друга частина гри Reed. Згідно із сюжетом, геймер повинен врятувати світ після великого перезавантаження комп’ютера й робити це, вирішуючи продумані і складні завдання на різних рівнях.

Best Mobile Game

Aesthetic Battle Simulator – неймовірно правдива реконструкція битв стародавніх греків із орденом ілюмінатів. Майже… Гра пропонує геймеру розкрити змову рептилоїдів із планети Нібіру, ризикувати заради попкорну, використовувати банани, які стріляють плазмою, самонавідну кукурудзу й багато іншого.

Best VR Game і Audience Awards

Гра, яка отримала нагороди відразу у двох номінаціях, причому від суддів і від гостей, – це TowerHex від студії TowerHex Games. Цей VR-мультиплеєр, особливий тим, що дає змогу гравцям взаємодіяти, а також підлаштовується під особливості приміщення, де відбувається ігровий процес. Саме ця гра отримала максимальну кількість голосів від відвідувачів на самому заході.

«Ми подали заявку в останній день об 11:30, за півгодини до закінчення прийому, думали, що вже не потрапили в список. Це наша перша нагорода, оскільки гра щойно вийшла, а такі речі дуже мотивують працювати далі, на всі 200%», – прокоментував Андрій Пікуза зі студії TowerHex Games.

Special WeGame Awards

Організатори WEGAME 5.0 також виразили свої симпатії окремою номінацією. На їхню думку, нагороду заслужила Check the maze! – це VR-гра в тематиці «Манчкіна», розроблена студією 482.solutions.

В інших номінаціях долю студій і розробників визначав експертний склад журі, до якого входили найкращі представники вітчизняного геймдеву:

  • Анатолій Секачов – Game Designer в Social Quantum;
  • Тарас Тарасов – CEO Game Industry Consulting;
  • Олексій Уславцев – Executive Producer of Devil's Dozen Games;
  • Артем Миронівський – CEO & Founder Red Beat;
  • Роман Мартинюк – CEO AppMania;
  • Олександр Швирло – Associate Producer в Ubisoft Ukraine;
  • Олексій Андрусевич – Environment Team Lead в Plarium Kharkiv;
  • Денис Ворошилов – Head of Marketing в Devart;
  • Віталій Гранецький – геймдизайнер, куратор Indie-направлення на Games Gathering Odessa;
  • Сергій Лесюк – Senior Concept Artist at Wargaming Kyiv.

Про те, наскільки складно було вибрати найбільш гідного серед номінантів, нам розповів Віталій Гранецький: «Рівень учасників дуже високий, якщо порівнювати з низкою конкурсів, які я моніторив за останній час. Ігри якісні не тільки технічно, але й графічно, за геймдизайнерськими рішеннями. Вибирати було важко, бо проекти всі гідні: починаючи від неймовірно красивого платформера I am Reed і закінчуючи кооперативною VR-грою TowerHex».

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020