Найкращі в геймдеві у 2019 році: хто став переможцем WEGAME Awards

25 квітня 2019 Найкращі в геймдеві у 2019 році: хто став переможцем WEGAME Awards

На фестивалі WEGAME 5.0 відбулася урочиста церемонія нагородження WEGAME Awards. У цьому році за вже сформованою традицією найкрутіші геймдизайнери й розробники отримали нагороди в семи номінаціях.

Цього разу за премію від WEGAME боролися ігри, створені великими і незалежними студіями. Серед проектів, що претендують на звання найкращого, виявилися найсвіжіші VR-розробки, колекційна карткова гра і пригодницькі платформери. Ось вони, переможці в семи номінаціях WEGAME Awards!

Best PC Game

Призер цієї номінації – гра в жанрі puzzle & adventure Sayri Adventure. Головоломка та командні пригоди в одному флаконі: згідно із сюжетом, єдиний представник свого виду Сайрі повинен навчитися виживати й кооперуватися з місцевими жителями для вирішення завдань.

Best Game Design

Empire Patron – колекційна карткова гра від розробника App Tech Innovations. Її дія розгортається у фентезійному світі: згідно із сюжетом, герою гри необхідно знаходити артефакти й успішно боротися на чужій планеті. В Empire Patron є п’ять націй, кілька рівнів (арен), а також близько сотні карт.

Best Game Art

Миле створіння, схоже на котика – головний герой мобільної головоломки I am Reed. Піксельний платформер від студії PXLink – це друга частина гри Reed. Згідно із сюжетом, геймер повинен врятувати світ після великого перезавантаження комп’ютера й робити це, вирішуючи продумані і складні завдання на різних рівнях.

Best Mobile Game

Aesthetic Battle Simulator – неймовірно правдива реконструкція битв стародавніх греків із орденом ілюмінатів. Майже… Гра пропонує геймеру розкрити змову рептилоїдів із планети Нібіру, ризикувати заради попкорну, використовувати банани, які стріляють плазмою, самонавідну кукурудзу й багато іншого.

Best VR Game і Audience Awards

Гра, яка отримала нагороди відразу у двох номінаціях, причому від суддів і від гостей, – це TowerHex від студії TowerHex Games. Цей VR-мультиплеєр, особливий тим, що дає змогу гравцям взаємодіяти, а також підлаштовується під особливості приміщення, де відбувається ігровий процес. Саме ця гра отримала максимальну кількість голосів від відвідувачів на самому заході.

«Ми подали заявку в останній день об 11:30, за півгодини до закінчення прийому, думали, що вже не потрапили в список. Це наша перша нагорода, оскільки гра щойно вийшла, а такі речі дуже мотивують працювати далі, на всі 200%», – прокоментував Андрій Пікуза зі студії TowerHex Games.

Special WeGame Awards

Організатори WEGAME 5.0 також виразили свої симпатії окремою номінацією. На їхню думку, нагороду заслужила Check the maze! – це VR-гра в тематиці «Манчкіна», розроблена студією 482.solutions.

В інших номінаціях долю студій і розробників визначав експертний склад журі, до якого входили найкращі представники вітчизняного геймдеву:

  • Анатолій Секачов – Game Designer в Social Quantum;
  • Тарас Тарасов – CEO Game Industry Consulting;
  • Олексій Уславцев – Executive Producer of Devil's Dozen Games;
  • Артем Миронівський – CEO & Founder Red Beat;
  • Роман Мартинюк – CEO AppMania;
  • Олександр Швирло – Associate Producer в Ubisoft Ukraine;
  • Олексій Андрусевич – Environment Team Lead в Plarium Kharkiv;
  • Денис Ворошилов – Head of Marketing в Devart;
  • Віталій Гранецький – геймдизайнер, куратор Indie-направлення на Games Gathering Odessa;
  • Сергій Лесюк – Senior Concept Artist at Wargaming Kyiv.

Про те, наскільки складно було вибрати найбільш гідного серед номінантів, нам розповів Віталій Гранецький: «Рівень учасників дуже високий, якщо порівнювати з низкою конкурсів, які я моніторив за останній час. Ігри якісні не тільки технічно, але й графічно, за геймдизайнерськими рішеннями. Вибирати було важко, бо проекти всі гідні: починаючи від неймовірно красивого платформера I am Reed і закінчуючи кооперативною VR-грою TowerHex».

Цікаві новини

PS Store дарує знижки на 260 ігор, а EGS розпродає... PS Store дарує знижки на 260 ігор, а EGS розпродає...

Які круті ігри можна відхопити на розпродажах від PlayStation Store і коли геймери отримають...

Які круті ігри можна відхопити на розпродажах від PlayStation Store...

28 лютого 2020
Купуй квитки, отримуй подарунки! Gift Marathon фес... Купуй квитки, отримуй подарунки! Gift Marathon фес...

Любиш подарунки? У нас їх – валом! Купуючи квитки на WEGAME 6.0, ти автоматично...

Любиш подарунки? У нас їх – валом! Купуючи квитки на...

27 лютого 2020
Візьми участь у відборі до збірної України з кібер... Візьми участь у відборі до збірної України з кібер...

Стартував прийом заявок від бажаючих потрапити до національної збірної з кіберфутболу в дисципліні FIFA....

Стартував прийом заявок від бажаючих потрапити до національної збірної з...

27 лютого 2020