Marvel vs DC: нові трейлери до фільмів про Тора та Лігу справедливості

24 липня 2017 Marvel vs DC: нові трейлери до фільмів про Тора та Лігу справедливості

Знову, як і щороку, під час фестивалю Comic-Con 2017 Сан-Дієго показали безліч трейлерів до фільмів, серіалів, відеоігор, ін. Серед усього цього достатку на особливу увагу заслуговують трейлери до двох фільмів, знятих за творами Marvel і DC Comics.

«Тор: Рагнарек» (Thor: Ragnarok)

Світова прем'єра картини відбудеться 3 листопада 2017 року. Крім Тора, серед головних дійових осіб, є ще його земний «колега» Халк і «улюблений» брат Локкі. За підтримки інших позитивних героїв вони зіткнуться в боротьбі з богинею смерті Хелой.

Гумору в трейлері більше ніж достатньо, картинка яскрава, цілком у дусі «Вартових галактики». Особливо цікаво спостерігати епізоди, де Тор і Локі борються пліч-о-пліч, відклавши свої сімейні розборки до кращих часів.

«Ліга Справедливості»

В Україні прем'єру призначено на 15 листопада 2017 року. Нарешті нам покажуть, як Бетмен збере до купи Аквамена, Диво-Жінку, Флеша, Кіборга, та що з того вийде. У ролику чимало гумору попри загальну похмуру подачу.

В цілому, судячи з трейлера, картина обіцяє багато цікавого. І хоча часом гарний трейлер не є гарантією гарного фільму, успіх останнього про Діану дає надію на світле майбутнє цього похмурого кіновсесвіту.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018