Marvel vs DC: нові трейлери до фільмів про Тора та Лігу справедливості

24 липня 2017 Marvel vs DC: нові трейлери до фільмів про Тора та Лігу справедливості

Знову, як і щороку, під час фестивалю Comic-Con 2017 Сан-Дієго показали безліч трейлерів до фільмів, серіалів, відеоігор, ін. Серед усього цього достатку на особливу увагу заслуговують трейлери до двох фільмів, знятих за творами Marvel і DC Comics.

«Тор: Рагнарек» (Thor: Ragnarok)

Світова прем'єра картини відбудеться 3 листопада 2017 року. Крім Тора, серед головних дійових осіб, є ще його земний «колега» Халк і «улюблений» брат Локкі. За підтримки інших позитивних героїв вони зіткнуться в боротьбі з богинею смерті Хелой.

Гумору в трейлері більше ніж достатньо, картинка яскрава, цілком у дусі «Вартових галактики». Особливо цікаво спостерігати епізоди, де Тор і Локі борються пліч-о-пліч, відклавши свої сімейні розборки до кращих часів.

«Ліга Справедливості»

В Україні прем'єру призначено на 15 листопада 2017 року. Нарешті нам покажуть, як Бетмен збере до купи Аквамена, Диво-Жінку, Флеша, Кіборга, та що з того вийде. У ролику чимало гумору попри загальну похмуру подачу.

В цілому, судячи з трейлера, картина обіцяє багато цікавого. І хоча часом гарний трейлер не є гарантією гарного фільму, успіх останнього про Діану дає надію на світле майбутнє цього похмурого кіновсесвіту.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018