Marvel vs DC: нові трейлери до фільмів про Тора та Лігу справедливості

24 липня 2017 Marvel vs DC: нові трейлери до фільмів про Тора та Лігу справедливості

Знову, як і щороку, під час фестивалю Comic-Con 2017 Сан-Дієго показали безліч трейлерів до фільмів, серіалів, відеоігор, ін. Серед усього цього достатку на особливу увагу заслуговують трейлери до двох фільмів, знятих за творами Marvel і DC Comics.

«Тор: Рагнарек» (Thor: Ragnarok)

Світова прем'єра картини відбудеться 3 листопада 2017 року. Крім Тора, серед головних дійових осіб, є ще його земний «колега» Халк і «улюблений» брат Локкі. За підтримки інших позитивних героїв вони зіткнуться в боротьбі з богинею смерті Хелой.

Гумору в трейлері більше ніж достатньо, картинка яскрава, цілком у дусі «Вартових галактики». Особливо цікаво спостерігати епізоди, де Тор і Локі борються пліч-о-пліч, відклавши свої сімейні розборки до кращих часів.

«Ліга Справедливості»

В Україні прем'єру призначено на 15 листопада 2017 року. Нарешті нам покажуть, як Бетмен збере до купи Аквамена, Диво-Жінку, Флеша, Кіборга, та що з того вийде. У ролику чимало гумору попри загальну похмуру подачу.

В цілому, судячи з трейлера, картина обіцяє багато цікавого. І хоча часом гарний трейлер не є гарантією гарного фільму, успіх останнього про Діану дає надію на світле майбутнє цього похмурого кіновсесвіту.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018