Масштабний квест за всесвітом WEGAME 6.0: реєструйся, і полетіли в гостроцікаву пригоду!

19 липня 2021Масштабний квест за всесвітом WEGAME 6.0: реєструйся, і полетіли в гостроцікаву пригоду!

Всесвіт WEGAME 6.0 по-справжньому багатогранний та неповторний! Щоб ти зміг повністю в нього зануритися та відчути весь геймерський вайб, ми створили унікальний і максимально епічний квест. Загадковий міфічний світ, секретні завдання та, звісно ж, нереальний масштаб – так, так, усе це й навіть більше чекає на кожного учасника!

Заінтригували? Тоді настав час докладніше дізнатися про всі деталі захопливого квесту.

Грандіозне випробування для вігеймівців: що буде?

Брати участь у пригодницькому квесті – означає опинитися в епіцентрі оригінального казкового світу, населеного богами, міфічними персонажами і героями, які борються зі злом наперекір усім перешкодам. Після його проходження тобі відкриються всі секрети всесвіту WEGAMЕ 6.0!

Старт квесту – 1 серпня. Протягом місяця тобі потрібно виконувати різні завдання, за розв’язання яких нараховуватимуться бали. Для успішного проходження гри тобі знадобиться гострий розум, сміливість, винахідливість, спритність і… зовсім трохи сили та харизми!

Квест відбуватиметься у двох форматах: онлайні й офлайні. Завдання в онлайні – обов’язкові для виконання, якщо ти все-таки хочеш дійти до фіналу та поборотися за головні скарби.

А ось офлайн-випробування – приємний бонус для тих, хто хоче взяти максимум від цієї пригоди та заробити додаткові бали, виконуючи цікаві завдання від наших партнерів!

Епічний фінал великого протистояння зі злом відбудеться на WEGAMЕ 6.0 28-29 серпня. Узяти участь у ньому зможуть лише ті, хто приєднається до фестивалю. Просто під час заходу тобі доведеться виконати низку завдань, які допоможуть краще пізнати гейм-всесвіт і стати його головним героєм!

За підсумками основних і додаткових випробувань ми визначимо учасників, які набрали найбільшу кількість балів. Вони отримають подарунки від організаторів та партнерів. Скільки всього буде переможців та які будуть призи? Поки це секретна інформація. Стеж за анонсами та скоро про все дізнаєшся!

Якщо ж у тебе не вийде взяти участь у масштабному квесті, не варто засмучуватися. Приходь на WEGAMЕ 6.0! Там на тебе чекатиме море інтерактивних розваг, з-поміж яких мініквест для знайомства з величезним вігеймівським світом.

Ну що, готовий до неймовірної пригоди, уже хочеш перевірити свої скіли, довести інтелектуальну та фізичну перевагу? Тоді час починати зворотний відлік до початку найбільшого випробування!

Реєстрація учасників розпочнеться 1 серпня. А щоб у жодному разі не пропустити початок квесту, переходь за посиланням і заповнюй форму. Ми обов’язково надішлемо тобі лист із нагадуванням про старт!

А якщо побачиш у різних локаціях Києва кумедні стікери із символікою фестивалю, – не соромся, скануй QR-код і переходь на сторінку реєстрації у квесті.


Приєднуйся – врятуй світ від стародавнього зла та отримай максимум яскравих вражень!

Цікаві новини

Шукай круті геймерські аксесуари від Bloody у виставковій зоні WEGAME 6.0
Шукай круті геймерські аксесуари від Bloody у вист...Шукай круті геймерські аксесуари від Bloody у вист...

Якщо ти захоплюєшся комп’ютерними іграми, то знаєш, що якісна периферія – запорука хорошого геймінгу....

Якщо ти захоплюєшся комп’ютерними іграми, то знаєш, що якісна периферія...

26 липня 2021
Компанія Cougar покаже найкрутіші товари для геймерів на WEGAME 6.0
Компанія Cougar покаже найкрутіші товари для гейме...Компанія Cougar покаже найкрутіші товари для гейме...

Кожен геймер розуміє, що без якісної периферії процес гри не приносить належного задоволення. Думаєш...

Кожен геймер розуміє, що без якісної периферії процес гри не...

23 липня 2021
Займаєшся розробленням ігор? Бери участь у WEGAME Awards та отримай визнання
Займаєшся розробленням ігор? Бери участь у WEGAME...Займаєшся розробленням ігор? Бери участь у WEGAME...

28–29 серпня відбудеться фестиваль гейм- і гік-культури WEGAME 6.0. На заході свої таланти зможуть...

28–29 серпня відбудеться фестиваль гейм- і гік-культури WEGAME 6.0. На...

22 липня 2021