«Ми хочемо, щоб кіберспорт в Україні розвивався», — інтерв’ю з представником Expert PC

14 травня 2019 «Ми хочемо, щоб кіберспорт в Україні розвивався», — інтерв’ю з представником Expert PC

Компанія Expert PC стала спонсором мобільної зони WEGAME Hearthstone Champ. Крім того, на їхніх комп’ютерах відбулися кіберспортивні турніри з CS: GO, Dota 2 і PUBG. Але це далеко не все! На стенді компанії гості дивилися й тестували круте «залізо», кожен охочий міг пограти в Battlefield 5, Apex Legends, CS: GO і отримати класні подарунки за особливі вміння в цих іграх. 30 щасливчиків стали власниками килимків для мишок, футболок та інших призів.

Про те, у чому полягає особливість продукції бренду, нам розповів Денис Яковлєв — керівник напряму збірки геймерських ПК компанії Expert PC.
 

Інтерв’юер: WEGAME 5.0 (WEGAME)

Респондент: Денис Яковлєв (Д.Я.)

WEGAME: Розкажіть, у який спосіб і чому компанія підтримує розвиток кіберспорту в Україні?

Д.Я.: Ми збираємо комп’ютери для геймерів і комп’ютери для кіберспортсменів. Ми хочемо, щоб кіберспорт в Україні розвивався, зокрема і з нашою підтримкою. Робимо комп’ютери для кіберспортивних заходів, для кіберспортсменів — як для тренувань, так і для участі в змаганнях. А також просто для любителів ігор, які хочуть, щоб у них вдома був унікальний комп’ютер зі своїм ніком, картинкою, підсвічуванням і всім, чого душа тільки забажає.

WEGAME: У чому головна родзинка комп’ютерів? Вона міститься всередині чи зовні?

Д.Я.: Фішка як всередині, так і зовні. Ми співпрацюємо з топовими виробниками складників: це Asus, MSI, GIGABYTE. Отримуємо від них семпли, вибираємо потрібне. Це не просто стокові моделі: ми вибираємо найкраще зі складників геймерського напряму. Також це оперативна пам’ять від SSD HyperX і інших виробників, з якими ми співпрацюємо безпосередньо, і з чиєю підтримкою збираємо внутрішню частину.

Зовнішньою частиною займається наш креативний відділ, який відповідає за кастомізацію ПК: це різного роду стилізація (друк ігрових зображень, логотипів, ніків на корпусі, а також аерографія), гравірування, RGB-підсвічування і все-все-все, що пов’язано із зовнішнім виглядом.

WEGAME: Що конкретно відвідувачі могли побачити у вас на стенді? До чого могли доторкнутися, протестувати, випробувати в дії?

Д.Я.: Наші топові рішення — комп’ютери з відеокартами GEFORCE RTX 20 Series, з крутим «залізом», процесорами Intel восьмого й дев’ятого покоління, а також AMD RYZEN. Усе це можна було спробувати в дії. Також ми виставили свої комп’ютери в кібертурнірній зоні: це машини, які ми позиціонуємо як комп’ютери для тренування кіберспортсменів. Вони оснащені відеокартами Nvidia GTX 1660 Ti (досить продуктивними й сучасними, але і бюджетними). Виходить, що комп’ютери залишаються доступними, але водночас функціональними — тягнуть усі сучасні кіберспортивні дисципліни і виглядають ефектно.

На нашому стенді можна було протестити топові GEFORCE RTX (2060/2070 / 2080Ti) у різних іграх. Це Battlefield 5, також популярний «Контр Страйк», «Дотком» і багато інших. Хлопці підходять, грають, дивляться, наскільки якісне «залізо» й наскільки комфортно на ньому грати.

WEGAME: Як оцінюєте активність публіки: чи багато охочих протестувати комп’ютери в дії?

Д.Я.: Людей досить багато. У нас на стенді активність дуже висока, усім цікаво пограти. Це дуже добре, бо ми самі любимо відеоігри. Бути центром цієї активності нам дуже приємно. Тому ми раді отримувати стільки уваги зі сторони публіки.

WEGAME: Поділіться своїми враженнями від фестивалю.

Д.Я.: Сподобалося абсолютно все. Дуже багато цікавих виставкових стендів, активний рух у кіберспортивній зоні: люди відмінно залучені, реакції живі й емоційні, класно відчути це тут. Ще приємно, що багато позитивних людей та косплеєрів, які створюють особливу атмосферу.

Дізнайся більше про учасників ювілейного WEGAME 5.0 на нашому сайті!

Цікаві новини

Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються не тільки стилістикою та...

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються...

07 серпня 2020
Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського... Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником київського готелю «Дніпро», який...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником...

30 липня 2020
Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,... Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не настільки помітно, як на...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не...

24 липня 2020