«Ми дуже задоволені активністю відвідувачів фестивалю», — інтерв’ю з компанією Vodafone

31 травня 2019 «Ми дуже задоволені активністю відвідувачів фестивалю», — інтерв’ю з компанією Vodafone

У межах WEGAME 5.0 відбувся окремий косплей-конкурс від українського мобільного оператора Vodafone. Про те, як він відбувався, а також про інші сюрпризи для гостей івенту нам розповів представник компанії.

Провідний мобільний оператор України Vodafone (20 мільйонів абонентів у нашій країні) був учасником ювілейного фестивалю WEGAME 5.0. Обидва дні на стенді компанії проходили конкурси та розіграші, а також окремий кіберспортивний турнір. Найбільшу увагу публіки привернуло тестування стандарту 5G на прикладі VR-гри в теніс.
 

Інтерв’юер: WEGAME 5.0 (WEGAME)

Респондент: представник Vodafone (Vodafone)

WEGAME: Розкажіть, що відбувалося протягом двох днів на стенді компанії й чим дивували відвідувачів.

Vodafone: У перший день у нас проходив конкурс косплею, ми обладнали тут унікальну фотозону, де кожен гість міг зробити 3D-фото. У такий спосіб можна було стати учасником Vodafone Cosplay, головний приз якого — Samsung Galaxy J6 +. Ці фотографії відразу з’являлися на нашій сторінці в Facebook. За два дні в конкурсі зареєструвалося 50 дуже яскравих косплеєрів — досить багато, хоча це далеко не всі, хто прийшов на фестиваль.

Також протягом заходу в нас проходив кіберспортивний турнір з автоперегонів Asphalt Speed ​​Racing 3D, який проводився на смартфонах ASUS ROG Phone. Ще був розіграш подарунків — безпрограшна лотерея, у якій могли взяти участь усі охочі. Усі учасники отримували в подарунок брендовану сувенірку від компанії Vodafone.

WEGAME: Як відбувалося тестування різниці між 4G і 5G, про що саме йшлося?

Vodafone: Зараз Україна входить у десятку країн, які першими реалізують проекти стандарту 5G. Важлива особливість 5G — це дуже швидкий інтернет, а також маленька затримка, що відкриває великі перспективи розвитку для Інтернету речей, дає змогу комфортно розважатися і грати зі швидкістю, що значно перевищує 4G.

У межах фестивалю WEGAME 5.0 на нашому стенді демонструвалися всі переваги нового стандарту. А саме: можна було порівняти на практиці різницю між швидкістю 4G і 5G. Для цього відвідувачі нашого стенду грали у віртуальний настільний теніс і оцінили можливості обох технологій зв’язку.

Приклад із настільним VR-тенісом дуже показовий, бо це швидка гра і швидкий вид спорту. За швидкості 4G рух м’яча переривається, бо фіксується через 40–80 мілісекунд. А ось за швидкості 5G кожні 3 мілісекунди ми бачимо, як м’яч рухається, тому грати класно, легко і приємно. І, звісно, простіше вигравати.

WEGAME: Як оцінюєте фестиваль WEGAME 5.0, що сподобалося найбільше?

Vodafone: Публіка дуже лояльна, готова йти на контакт — це представники молоді, яким багато цікаво, вони хочуть усе спробувати. На стенді Vodafone люди були як вдома: розважалися, відпочивали, грали. Ми дуже задоволені активністю відвідувачів, сподіваюся, вони задоволені тим, що відбувається в нас теж. Фестиваль просто бомба!

Цікаві новини

«Ми втілюємо будь-який політ фантазії в життя», —... «Ми втілюємо будь-який політ фантазії в життя», —...

Учасниками ювілейного фестивалю WEGAME стала компанія Vision Tech, яка спеціалізується на складанні комп’ютерів за...

Учасниками ювілейного фестивалю WEGAME стала компанія Vision Tech, яка спеціалізується...

11 червня 2019
«Хотілось би, щоб українці споживали контент своєю... «Хотілось би, щоб українці споживали контент своєю...

Чому стримінг українською мовою дорівнюється до ігрового рівня хардкор? З якими проблемами стикаються україномовні...

Чому стримінг українською мовою дорівнюється до ігрового рівня хардкор? З...

07 червня 2019
«Ми дуже задоволені активністю відвідувачів фестив... «Ми дуже задоволені активністю відвідувачів фестив...

У межах WEGAME 5.0 відбувся окремий косплей-конкурс від українського мобільного оператора Vodafone. Про те,...

У межах WEGAME 5.0 відбувся окремий косплей-конкурс від українського мобільного...

31 травня 2019