«Ми постійно підвищуємо якість стримів та запрошуємо топових україномовних стримерів» – інтерв’ю з «Ланет PLAY»

10 травня 2019 «Ми постійно підвищуємо якість стримів та запрошуємо топових україномовних стримерів» – інтерв’ю з «Ланет PLAY»

Цього року у рамках WEGAME 5.0 відбувся епічний аматорський турнір із сурвайвал-шутера PUBG, стримінг-партнером якого стала ігрова студія «Ланет PLAY».

На тих, хто був найвправнішим та найкрутішим на Lanet PUBG WeGame Cup, очікували призові у розмірі 10 000 гривень, а також призи від креативного партнера Fabrika Futbolok. Ми поспілкувались із представниками компанії «Ланет PLAY», щоб дізнатись, чим був особливий цей турнір та фестиваль у цілому.
 

Інтерв’юер: WEGAME 5.0 (WEGAME)

Респондент: Олег Горбатко, представник «Ланет PLAY» (О.Г.)

WEGAME: Як саме студія «Ланет PLAY» підтримує український кіберспорт?

О.Г.: Ми займаємося виробництвом ігрового контенту українською мовою – це ігрові новини та стрими українських турнірів. Також ми просто стримимо наші канали, робимо весь доступний контент не тільки на Twitch та YouTube, а ще й на власну OTT-платформу, там є наш канал «Ланет PLAY». Наші користувачі мережі можуть дивитися його напряму з кращою якістю, меншим навантаженням на мережу.

WEGAME: Розкажіть, що відбувалось на стенді протягом двох днів та чим могли займатися відвідувачі.

О.Г.: У перший день ми розповідали про себе як про компанію: про наші провайдерські послуги, про те, що ми також є провайдером для геймерів, бо це саме той бренд, який ми зараз просуваємо. У нас за версією Steam найбільша швидкість завантаження та найменші затримки в іграх. І, власне кажучи, дуже високий аплайн мережі, вона ніколи не вилітає, всі світчі заіпепешені, вони завжди з живленням, навіть коли воно вилітає по всьому будинку. І можна таким чином залишатися в матчі та загалом менше отримувати негативних емоцій.

Також ми тут проводили розіграші, подарунками стали наші брендові чашки та колонки, а ще додатково розіграли роутер. Гігабітний провайдер – гігабітний роутер.

WEGAME: Чи багато людей брало участь у конкурсах, підходило цікавитись компанією та питаннями стримінгу?

О.Г.: Дуже велика кількість зацікавленої публіки, набагато більше, ніж на інших івентах, на яких ми були. Було дуже дивно бачити ці натовпи людей, які просто підходили до нас. На другий день ми проводили турнір із PUBG – це дисципліна, на якій ми спеціалізуємось в Україні, ми постійно влаштовуємо змагання з неї. Це другий LAN у нас, і він є першим у такому фестивальному форматі, це дуже цінний досвід. Ми з цього зробимо висновки, попрацюємо над помилками та, звичайно ж, прогресуватимемо у своїй справі й далі.

Сьогодні прийшла велика кількість гравців, які постійно беруть участь у наших турнірах, і тих, хто просто відвідував фестиваль. Адже реєстрація у нас була як додатково онлайн, так і вже на місці.

WEGAME: Розкажіть про організацію турніру Lanet PUBG WeGame Cup, як все відбулось?

О.Г.: Оскільки у нас є свої канали на нашому ОТТ-сервісі «Ланет TV», основний продукт, який ми поставляємо з усіх наших турнірів, це наш стрим – ми постійно модернізуємо нашу установку для стримів, підвищуємо їх якість та запрошуємо топових україномовних стримерів. Сьогодні у нас були Alex_D20 і найпопулярніша україномовна стримерка Dobra_Divka, у неї 25 000 підписників на YouTube, хоча каналу лише рік. Ми уважно стежимо за прогресом усього, що є україномовного, та намагаємось максимально підтримувати.

Також у нас на турнірі був професійний гравець за команду Toxic Players. Ми його запросили, щоб він аналізував матчі та з професійної точки зору давав оцінку тому, що відбувалося на турнірі.

WEGAME: Як можете оцінити ці два дні, активність людей та рівень заходу? Що найбільше вразило на фестивалі?

О.Г.: Напруження було просто через край, цього року відбулось щось дійсно неймовірне. Минулого разу ми також були на WEGAME, але як журналісти, тому просто знімали відео про фестиваль. А зараз ми вже виступили в ролі організатора турніру, це абсолютно інший досвід, перший для нас, і все минуло дуже класно та хвилююче. Я точно запам’ятаю WEGAME 5.0 на все життя, бо коли ви просто приходите на фестиваль, воно не так запам’ятовується, ніж коли безпосередньо берете у цьому участь.

Цікаві новини

Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій Як вибрати гру без купівлі? 5 рекомендацій

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються не тільки стилістикою та...

Сьогодні для геймерів є безліч відеоігор різних жанрів. Вони відрізняються...

07 серпня 2020
Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського... Засновник Na'Vi планує змінити вигляд українського...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником київського готелю «Дніпро», який...

Минулого тижня Мережу облетіла новина про те, що новим власником...

30 липня 2020
Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,... Дати виходу нових сезонів «Відьмака», «Хлопаків»,...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не настільки помітно, як на...

Пандемія коронавірусу відчутно вплинула на серіальне виробництво, нехай і не...

24 липня 2020