«Ми презентували новинки, які тільки очікуємо на ринку України», — інтерв’ю з представником брендів COUGAR і Bloody

16 травня 2019 «Ми презентували новинки, які тільки очікуємо на ринку України», — інтерв’ю з представником брендів COUGAR і Bloody

Протестувати всі найновіші геймерські девайси, узяти участь у цікавій вікторині й пограти в круті настільні ігри — усе це гості WEGAME 5.0 змогли виконати на стендах брендів COUGAR і Bloody A4Tech.

Виробники відмінної комп’ютерної периферії для професійних геймерів і любителів відеоігор, створеної з урахуванням думок кіберспортсменів і геймерів, привезли на ювілейний WEGAME 5.0 найостанніші девайси і, звісно ж, круті призи для найактивніших відвідувачів. У перший день фесту відбулася супер вікторина на знання відеоігор від Cougar — спонсора батлів фестивалю.

Крім того, обидва дні на стендах брендів відбувалися битви в настільні ігри «Добл», «Вибухові кошенята» і UNO, а в другий день івенту компанії розіграли круті подарунки на головній сцені фесту. Щоб дізнатися, що нового вони презентували публіці, ми поспілкувалися з Дмитром Івановим, бренд-менеджером брендів COUGAR і Bloody.

WEGAME: Що з новинок і топових продуктів презентовано на стенді у фестивальні дні?

Д.І.: Ми постаралися презентувати максимально широкий спектр продукції, яка в нас є. Зокрема, звісно, наші новинки. Якщо говорити про бренд COUGAR, то асортимент тут найширший. Це і клавіатури, і миші, і гарнітури, і килимки, і корпуси, і блоки живлення, і геймерські крісла, а також аксесуари типу тримачів кабелів мишей. Ми презентували новинки, які ще тільки чекаємо на ринку України. Світова презентація нещодавно відбулася, а в нас у країні очікується тільки через декілька місяців. Це нові моделі мишей.

Якщо говорити про бренд BLOODY, то ми теж представили велику кількість продукції, зокрема новинки. Ми тут для того, щоб показати відвідувачам івенту актуальні моделі, а також новинки, які очікуються на нашому ринку тільки через декілька місяців.

WEGAME: Наскільки високий інтерес публіки до стенда і продукції брендів?

Д.І.: Ця подія цікава всій аудиторії. У магазинах наша продукція виставлена на прилавках, але, як правило, асортимент обмежений. Іншими словами, завдяки таким івентам відвідувачі можуть випробувати абсолютно всю нашу продукцію, подивитися, що їм найкраще підійде за ергономікою, якістю, за варіантами підсвічування. Споживачі зможуть підібрати собі щось індивідуально. Це той самий випадок, коли потенційні покупці можуть наживо спробувати продукт, випробувати в дії, а не просто дивитися на картинку в інтернеті або огляди на YouTube.

WEGAME: Ви з нами вже не перший рік. Як вам фестиваль WEGAME 5.0 і що сподобалося цього року?

Д.І.: Ми беремо участь уже другий рік у цій події. І те, що я зараз намагався перекричати шум натовпу, означає, що активність відвідувачів дуже висока. Публіка жваво цікавиться, підходить, дивиться, фотографується. Усі дуже позитивні й дійсно зацікавлені тим, що відбувається. Я дуже високо оцінюю цей захід.

Цікаві новини

Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020
Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде... Засновник Beatshapers Олексій Меншиков стане судде...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з VR і CEO в...

Зустрічайте члена журі WEGAME Awards – крутого розробника, експерта з...

23 березня 2020
Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до... Реєстрацію номінантів WEGAME Awards продовжено до...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде 13-14 червня. Традиційне нагородження...

Дати WEGAME 6.0 змінені – у цьому році фестиваль пройде...

18 березня 2020