Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті»

30 грудня 2016 Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті»

Прес-служба WEGAME зустрілася з дівчиною, чий косплей D.Va з гри Overwatch потрапив до нашого топу і дуже сподобався читачам. Ми поспілкувалися з Мікою [Buta-kun] Фан про її захоплення та особливості київської косплей-тусовки. Також вона  продемонструвала деякі з власних образів та запросила всіх охочих приєднатись до свого косбенду!

Інтерв’юер: Лідія Цененко (Л.Ц.)

Л.Ц.: Як і коли ти захопилася косплеєм? Що тебе спонукало?

Buta-kun: Я займаюся цим вже понад п’ять років. Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті. Мене вразили втілені образи, як персонажів переносили до реального життя, виникло бажання спробувати себе в цьому.

Л.Ц.: Костюми зазвичай купуєш чи робиш власноруч?

Buta-kun: По-різному. Коли я ще не мала необхідних навичок, то доводились звертатись за пошиттям одягу до ательє. До коспею у мене не було досвіду в пошитті одягу.

Коли ж насправді захопилася косплеєм, вдалося вмовити батьків придбати швейну машинку. Викрійки шукала в «Гуглі». Перший виготовлений власноруч костюм був, звісно, не найкращим, але я зрозуміла, що здатна робити це самостійно.

Л.Ц.: Розкажи докладніше про перший костюм.

Buta-kun: Він був новорічним. За умовами організаторів святкової вечірки, тематичне вбрання забезпечувало безкоштовний вхід. Це було вагомою мотивацією. За 3 години я пошила собі нескладний костюм.

Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті» - 1

Л.Ц.: Які з втілених образів тобі найбільше до вподоби?

Buta-kun: Мені сподобалася Блінк з X-Men, я втілила її образ із фільму «Дні минулого майбутнього».

Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті» - 2

Є ще улюблений аніме-образ, що приваблює мене зовні та характером. Її звуть Енма Ай, вона з серіалу «Пекельна дівчина». Це мій перший повноцінний косплей.

Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті» - 3

До того мали місце ще 2 спроби, але в першому випадку костюм я придбала, а в іншому – його так і не вийшло закінчити. Тому перший вдалий образ – саме Енма Ай.

Л.Ц.: А як щодо Overwatch Bunny Cosplay? Було складно чи вдалося добре розважитися?

Buta-kun: Цей фотосет був спонтанним для мене. Взяти участь у ньому попросила подруга – Маша Карпенко (Fenix Fatalist). Вона теж потрапила до топу в образі Трейсер. Маша запропонувала знятися, оскільки людина, для якої зробили костюм, не змогла взяти участь. Довелося втілити D.Va. Мене забезпечили костюмом, перукою та іншою атрибутикою. Зйомки видалися веселими, ми записали весь процес на відео.

Л.Ц.: Overwatch Bunny був твоїм першим командним косплеєм чи раніше доводилося брати участь у чомусь подібному?

Buta-kun: Раніше вже траплялося працювати з незнайомими людьми. Якось мене запросили взяти участь у косплеї з «Сейлор Мун». Фотосет вже було призначено, костюми готові, але кілька людей відмовилися від участі. Скасовувати сесію було пізно, фотограф приїхав з іншого міста.

Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті» - 4

Знімали на вулиці. Фото вийшли у теплих тонах, на них не видно, як насправді було зимно в цих трикотажних костюмах. Непросто зображати щасливе обличчя та витримувати образ, коли насправді мерзнеш.

Але зазвичай я підбираю образ і запрошую напарників собі сама. Трапляється, звісно, що вони теж відмовляються в останній момент. Це не рідкість у косплей-діяльності.

Л.Ц.: А ти офіційно належиш до якогось конкретного косбенду?

Buta-kun: На самому початку я відразу приєдналася до косбенду COSWAVE, була з ними впродовж 2-3 років. Знайшла їх у мережі, на той момент вони мали багато гідного косплею, мені дуже сподобалися їхні роботи. Хвилювалася, що не візьмуть, оскільки була зовсім початківцем. Згодом звикла та почала втілювати дедалі більше образів.

Проте з часом я пішла. В косбенді виявилося все не так, як я собі уявляла. Впродовж кількох років косплеїла самостійно без команди. Але цього року ми з подругою створили власний косбенд – крім нас є ще 2 учасники. Він зветься Whatever. Ми приймаємо всіх охочих. Головна умова – справжнє бажання займатися косплеєм.

Бесіда з Мікою видалася дуже насиченою, вона ще багато встигла розповісти. Чекай на продовження після Новорічних свят. Наразі пропонуємо ознайомитися з кількома образами, які втілила Міка!

Ryuko Matoi з Kill la Kill

Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті» - 5

Ayanami Rei из Neon Genesis Evangelion

Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті» - 6

Kasamori Sasa из Un-Go!

Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті» - 7

Fyuria из Record of Agarest War

Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті» - 8

Kamiki Izumo из Ao no Exorcist

Міка Фан: «Все розпочалося з перегляду фотографій косплею в Інтернеті» - 9

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018