На Gamescom 2016 геймерам вперше вдалося зіграти у Civilization 6

23 серпня 2016 На Gamescom 2016 геймерам вперше вдалося зіграти у Civilization 6

Компанія Firaxis влаштувала 40-хвилинний сеанс гри Civilization 6 на виставці Gamescom 2016.

Серед перших, хто мав нагоду оцінити Civilization 6, опинився керівник проекту «Ігри@Mail.Ru» Олександр Кузьменко. Він поділився враженнями у своїй статті, нагородивши її епітетом «приголомшлива», сперечаючись з тими, хто критикує її за «мультяшну» графіку. «Ніколи раніше Civilization не виглядала так стильно, – вважає Олександр Кузьменко. Шоста “Цивілізація” повертається до витоків – її вигадали як настільну гру, і в новій версії вона виглядає затишною та ламповою “настілкою” з середини дев'яностих».

Нову версію гри Сіда Мейера виконано в найкращих традиціях. Гравець спершу засновує місто та керує невеличкою армією, крок за кроком створюючи власну цивілізацію. Розвиток відбувається за двома напрямками: культурно-громадським і військово-технічним. Будівельник цивілізації самостійно обирає шлях, за яким слід просувати прогрес: поневолити всі країни за допомогою величезного війська чи підкорити світ завдяки культурному впливу.

Міста у Civilization 6 можуть заповнити кілька клітин. Гравцям слід уважно поставитися до вибору об'єктів, які потрібно розмістити на кожній з них. Десь краще збудувати ферму, а десь кориснішим буде навчальний заклад.

Від місця розташування залежить, які галузі розвиватимуться швидше. Так, населення на березі океану принесе 50% бонусу для вивчення морських територій. Якщо зруйнувати поселення варварів, вдвічі прискориться військовий прогрес. Відкриття нового континенту дасть поштовх розвитку міжнародної торгівлі, а виявлення дива природи подарує нову технологію в галузі геодезії та картографії.

Реалістичності останній версії додає також той факт, що розв'язати війну просто так не вдасться, конфлікт можливий лише за наявності обґрунтованих претензій.

Вихід Civilization 6 призначено на 21 жовтня цього року.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018