Na`Vi и CyberZone – що нового підготував довгоочікуваний фестиваль WEGAME

22 березня 2016 Na`Vi и CyberZone – що нового підготував довгоочікуваний фестиваль WEGAME

Очікуваний усіма геймерами фестиваль WEGAME, присвячений віртуальним розвагам, відбудеться 16-17 квітня на території НСК «Олімпійський».

Для фанатів відеоігор організатори підготували насичену дводенну програму: безліч презентацій, конкурсів, турнірів, цінних призів і багато іншого.

У рамках фестивалю буде організовано кіберзону для шанувальників інтерактивних змагань. Її офіційним партнером стане команда Natus Vincere, чи просто Na`Vi. Це кіберспортивний клуб, який займає перші позиції на світовій арені. За п'ять років існування Na`Vi його команди багато разів виборювали та захищали титули чемпіонів світу у різноманітних дисциплінах, а також встановили декілька світових рекордів, які діють і сьогодні.

Представники команди виступлять на лекторії WEGAME 2016 з практичними порадами, як стати майстром віртуального спорту. Крім того, усі відвідувачі отримають шанс виграти цінні тематичні призи від Na`Vi.

Основну підтримку в організації справжнього кіберпростору надасть найкрутіший інтерактивний клуб у Києві – CyberZone. Разом із Na`Vi

вони створять найкращі умови для проведення захоплюючих баталій у віртуальному просторі.

Не прогавте! 16-17 квітня 2016 року, НСК «Олімпійський». Головна подія року в світі ігор. Приходьте та переконайтеся самі!

Саме зараз на нашому сайті ви можете дізнатися, як триває підготовка до події, та поділитися враженнями: http://wegame.com.ua/.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018