Na`Vi и CyberZone – що нового підготував довгоочікуваний фестиваль WEGAME

22 березня 2016 Na`Vi и CyberZone – що нового підготував довгоочікуваний фестиваль WEGAME

Очікуваний усіма геймерами фестиваль WEGAME, присвячений віртуальним розвагам, відбудеться 16-17 квітня на території НСК «Олімпійський».

Для фанатів відеоігор організатори підготували насичену дводенну програму: безліч презентацій, конкурсів, турнірів, цінних призів і багато іншого.

У рамках фестивалю буде організовано кіберзону для шанувальників інтерактивних змагань. Її офіційним партнером стане команда Natus Vincere, чи просто Na`Vi. Це кіберспортивний клуб, який займає перші позиції на світовій арені. За п'ять років існування Na`Vi його команди багато разів виборювали та захищали титули чемпіонів світу у різноманітних дисциплінах, а також встановили декілька світових рекордів, які діють і сьогодні.

Представники команди виступлять на лекторії WEGAME 2016 з практичними порадами, як стати майстром віртуального спорту. Крім того, усі відвідувачі отримають шанс виграти цінні тематичні призи від Na`Vi.

Основну підтримку в організації справжнього кіберпростору надасть найкрутіший інтерактивний клуб у Києві – CyberZone. Разом із Na`Vi

вони створять найкращі умови для проведення захоплюючих баталій у віртуальному просторі.

Не прогавте! 16-17 квітня 2016 року, НСК «Олімпійський». Головна подія року в світі ігор. Приходьте та переконайтеся самі!

Саме зараз на нашому сайті ви можете дізнатися, як триває підготовка до події, та поділитися враженнями: http://wegame.com.ua/.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018