Розпочато реєстрацію на турнір WEGAME

05 квітня 2016 Розпочато реєстрацію на турнір WEGAME

У рамках фестивалю WEGAME. Досвідчені геймери та любителі інтерактивних розваг зможуть перевірити свої сили під час змагань з Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Mortal Kombat і FIFA.

WEGAME проходитиме в столичному НСК «Олімпійський». Окрім захоплюючих кібертурнірів, тут відбудеться презентація сучасних технологій віртуального всесвіту, дефіле косплеєрів і різноманітні тематичні заходи.

Офіційний партнер змагань з кіберспорту, проект WePlay.TV, має великий досвід у проведенні подібних зустрічей. Компанія спонсорує багато українських команд, підтримуючи кіберспортсменів на крупних міжнародних турнірах. Представники WePlay регулярно висвітлюють новини зі світу інтерактивного всесвіту, беруть активну участь у розвитку кіберспорту та ігрової індустрії в цілому.

Вже сьогодні геймери можуть зареєструватися на турніри:

  • Counter-Strike: Global Offensive та Dota 2 на ПК;
  • Mortal Kombat і FIFA на консолях.

Крім того, для шанувальників легендарної Hearthstone: Heroes of Warcraft організують окрему гейм-зону, де гравці зможуть позмагатися за досить коштовні подарунки, підготовлені компанією Blizzard.

Справжнім майстрам віртуальних змагань вручать грошову винагороду. Срібні та бронзові призери також не підуть з порожніми руками. Про це потурбуються партнери фестивалю. Геймери, яким пощастить, отримають нагоду відвідати фінальні змагання з Dota, які відбудуться в Міжнародному виставковому центрі наприкінці квітня. Квитки на чемпіонат надасть команда WePlay.

WEGAME – це зустрічі з цікавими людьми, яскраві презентації, напружені турніри, жваві конкурси, цінні подарунки, а також можливість тотального занурення в захоплюючий світ віртуальної реальності.

Реєструйся на турнір зараз і завоюй звання найкращого кіберспортсмена!

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018