Розпочато реєстрацію на турнір WEGAME

05 квітня 2016 Розпочато реєстрацію на турнір WEGAME

У рамках фестивалю WEGAME. Досвідчені геймери та любителі інтерактивних розваг зможуть перевірити свої сили під час змагань з Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Mortal Kombat і FIFA.

WEGAME проходитиме в столичному НСК «Олімпійський». Окрім захоплюючих кібертурнірів, тут відбудеться презентація сучасних технологій віртуального всесвіту, дефіле косплеєрів і різноманітні тематичні заходи.

Офіційний партнер змагань з кіберспорту, проект WePlay.TV, має великий досвід у проведенні подібних зустрічей. Компанія спонсорує багато українських команд, підтримуючи кіберспортсменів на крупних міжнародних турнірах. Представники WePlay регулярно висвітлюють новини зі світу інтерактивного всесвіту, беруть активну участь у розвитку кіберспорту та ігрової індустрії в цілому.

Вже сьогодні геймери можуть зареєструватися на турніри:

  • Counter-Strike: Global Offensive та Dota 2 на ПК;
  • Mortal Kombat і FIFA на консолях.

Крім того, для шанувальників легендарної Hearthstone: Heroes of Warcraft організують окрему гейм-зону, де гравці зможуть позмагатися за досить коштовні подарунки, підготовлені компанією Blizzard.

Справжнім майстрам віртуальних змагань вручать грошову винагороду. Срібні та бронзові призери також не підуть з порожніми руками. Про це потурбуються партнери фестивалю. Геймери, яким пощастить, отримають нагоду відвідати фінальні змагання з Dota, які відбудуться в Міжнародному виставковому центрі наприкінці квітня. Квитки на чемпіонат надасть команда WePlay.

WEGAME – це зустрічі з цікавими людьми, яскраві презентації, напружені турніри, жваві конкурси, цінні подарунки, а також можливість тотального занурення в захоплюючий світ віртуальної реальності.

Реєструйся на турнір зараз і завоюй звання найкращого кіберспортсмена!

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018