Нова частина NBA 2K17 не здивувала, але все ж потішила

21 листопада 2016 Нова частина NBA 2K17 не здивувала, але все ж потішила

Крім FIFA 17 осінь 2016 року потішила нас новою версією ще одного популярного спортивного симулятора – NBA 2K17. Пропонуємо детальніше розглянути деякі переваги та недоліки цієї гри.

«Ніби все є, але чогось бракує»

Однією з головних претензій до NBA 2K17 є відсутність смачних нововведень. Гра «підтягнула» колишні слабкі місця, врахувала всі попередні спірні моменти, але не запропонувала фанатам нічого принципово нового.

«Чудово придумали, але не працює»

«Мінусом» гри дехто називає роботу додатку для смартфонів My NBA 2K17, а декого це навпаки тішить. Мета додатку - надати гравцеві можливість відсканувати своє обличчя та перенести дані в гру, аби створений персонаж максимально нагадував себе. На жаль, найчастіше виходить не достовірний аватар, а щось віддалено подібне до людини.

«Все хороше стало ще кращим»

Фанати онлайн-баскетболу отримали в новій частині гри вдосконалений ігровий процес, цікавішу взаємодію між мобами суперників і членами команди.

Віртуальні баскетболісти в новій версії «навчилися» краще працювати руками та корпусом. З'явилися стрімкіші перехоплення м'яча та новий дриблінг. Систему кидків змінили, рухи м'яча стали плавнішими.

На особливу увагу заслуговує тренувальний процес. Навчання відбувається динамічніше, ніж у попередній частині гри, є більше версій розвитку подій. Щоб домогтися успіху та стати зіркою NBA, гравцеві належить регулярно виконувати індивідуальні та командні завдання.

«Дрібниця, а приємно»

Ще в NBA 2K17 додали багато цікавих дрібниць, які роблять ігровий процес значно приємнішим. Наприклад, шоу 2KTV, де обговорюють пов'язані з грою новини, а після кожного матчу персонажі Шакіла О'Ніла, Кенні Сміта та Ерні Джонсона вибирають найкращого баскетболіста.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018