Нові ігри для слабких ПК: топ-3

10 серпня 2018 Нові ігри для слабких ПК: топ-3

Що робити, якщо малопотужний комп'ютер дозволяє грати лише у старі хіти, на кшталт першого Assassin's Creed? Уважніше придивитися до деяких ігрових новинок: вони різняться не лише цікавим сюжетом, а й скромними вимогами до заліза.

Arma 3 Tanks (2018)

Вимоги:

  • ОЗУ: 4 Гб;
  • процесор: AMD Athlon X2 4800/Core2 Duo E2180;
  • графіка: AMD Radeon HD 5670/GeForce 9800GT.

Розрахований для тих, хто любить ігри для компанії. Arma 3 Tanks не вимагатиме неабияких потужностей від комп'ютера і, безумовно, захопить поціновувачів військових стратегій. Версія Tanks, по суті, є доповненням до основної частини Arma 3. Воно дозволяє поліпшити навички управління важкою технікою у грі, наведення ракет і багато іншого.

Згідно з сюжетом, бій точиться між силами НАТО і Ісламською республікою, всі битви і події в симуляторі досить реалістичні. Цікавіше проходити її з друзями, а не з ботами.

Fortnite (2017)

Вимоги:

  • ОЗУ: 4 Гб;
  • процесор: AMD Athlon II X4 805/Core i3-4330;
  • графіка: AMD Radeon HD 4250/GeForce GT 520.

Симулятор з розряду ігор на двох і більше осіб. Складається з різних місій, основний принцип яких – збирати ресурси і лут і намагатися вижити. Сюжет розгортається у світі майбутнього, де на Землі внаслідок катаклізму залишилося лише 2% людей. Рятувати тих, хто вижили, захищати штаб і намагатися розгадати, чому на планеті розпочався апокаліпсис – ось основні цілі цієї гри, яка розрахована для слабкого ПК.

Devil May Cry HD Collection (2018)

Вимоги:

  • ОЗУ: 2 GB;
  • процесор: AMD Phenom II X3 455/Core i3 - 2120;
  • графіка: AMD Radeon R7 240/GeForce GT 720.

Перевидання трьох культових ігор від компанії Capcom. Перша частина трилогії вийшла в 2001 році, зараз можна долучитися до класики, оцінивши відразу три гри серії. У Devil May Cry відносно невисокі системні вимоги, до того ж захоплюючий і динамічний сюжет. Цей слешер пригодницького жанру занурює гравця у світ магічного середньовіччя. Атмосферність, красива стилістика і деталізація повною мірою компенсують деякі недоліки гри на зразок неідеальної графіки і незручного платформингу.

Цікаві новини

Dota 2 у 2019 році: подробиці сезону й розклад турнірів

Valve поділилися довгоочікуваною інформацією — як буде проходити The International 2019. Правила участі трохи змінилися, це ж стосується й розіграшу...

10 жовтня 2018

Геральт, Трісс, Цірі, Йеннефер та інші. Підбірка найкращих косплеїв «Відьмака»

За якою книгою, або ж комп’ютерною грою можна зробити найкращий косплей у світі? Звичайно ж, за «Відьмаком». Тут стільки яскравих...

05 жовтня 2018

Теорія від фанатів Марвел: генерал Росс — скрулл

Вихід першого трейлера «Капітана Марвел» шокував фанатів новими теоріями. Одна з них про те, що генерал Росс — це скрулл....

04 жовтня 2018