Нові ігри для слабких ПК: топ-3

10 серпня 2018 Нові ігри для слабких ПК: топ-3

Що робити, якщо малопотужний комп'ютер дозволяє грати лише у старі хіти, на кшталт першого Assassin's Creed? Уважніше придивитися до деяких ігрових новинок: вони різняться не лише цікавим сюжетом, а й скромними вимогами до заліза.

Arma 3 Tanks (2018)

Вимоги:

  • ОЗУ: 4 Гб;
  • процесор: AMD Athlon X2 4800/Core2 Duo E2180;
  • графіка: AMD Radeon HD 5670/GeForce 9800GT.

Розрахований для тих, хто любить ігри для компанії. Arma 3 Tanks не вимагатиме неабияких потужностей від комп'ютера і, безумовно, захопить поціновувачів військових стратегій. Версія Tanks, по суті, є доповненням до основної частини Arma 3. Воно дозволяє поліпшити навички управління важкою технікою у грі, наведення ракет і багато іншого.

Згідно з сюжетом, бій точиться між силами НАТО і Ісламською республікою, всі битви і події в симуляторі досить реалістичні. Цікавіше проходити її з друзями, а не з ботами.

Fortnite (2017)

Вимоги:

  • ОЗУ: 4 Гб;
  • процесор: AMD Athlon II X4 805/Core i3-4330;
  • графіка: AMD Radeon HD 4250/GeForce GT 520.

Симулятор з розряду ігор на двох і більше осіб. Складається з різних місій, основний принцип яких – збирати ресурси і лут і намагатися вижити. Сюжет розгортається у світі майбутнього, де на Землі внаслідок катаклізму залишилося лише 2% людей. Рятувати тих, хто вижили, захищати штаб і намагатися розгадати, чому на планеті розпочався апокаліпсис – ось основні цілі цієї гри, яка розрахована для слабкого ПК.

Devil May Cry HD Collection (2018)

Вимоги:

  • ОЗУ: 2 GB;
  • процесор: AMD Phenom II X3 455/Core i3 - 2120;
  • графіка: AMD Radeon R7 240/GeForce GT 720.

Перевидання трьох культових ігор від компанії Capcom. Перша частина трилогії вийшла в 2001 році, зараз можна долучитися до класики, оцінивши відразу три гри серії. У Devil May Cry відносно невисокі системні вимоги, до того ж захоплюючий і динамічний сюжет. Цей слешер пригодницького жанру занурює гравця у світ магічного середньовіччя. Атмосферність, красива стилістика і деталізація повною мірою компенсують деякі недоліки гри на зразок неідеальної графіки і незручного платформингу.

Цікаві новини

Нові ігри для слабких ПК: топ-3

Що робити, якщо малопотужний комп'ютер дозволяє грати лише у старі хіти, на кшталт першого Assassin's Creed? Уважніше придивитися до деяких...

10 серпня 2018

Ігрові миші: новинки геймерськой периферії 2018 року

Щодо отримання задоволення від гри, то на цей процес впливає навіть миша. Тож потрібно правильно її підібрати. Коли вона ідеальна...

09 серпня 2018

Наймасштабніші ігрові події світу і України

Запрошуємо у майбутнє, де вже зараз справжнісінький рай для геймерів – тематичні виставки та івенти надихають масштабами і кількістю. Які...

27 липня 2018