Новий склад Na'Vi: наймасштабніші зміни за історію команди

03 вересня 2018 Новий склад Na'Vi: наймасштабніші зміни за історію команди

До нового складу «Наві», який анонсовано 1 вересня, знову увійшов Акбар «SoNNeikO» Бутаєв. Це лише одна зі змін; взагалі зміни в Na'Vi фанати називають найбільш кардинальними за всю історію команди.

Фактично, з учасників минулого сезону в Natus Vincere залишився лише один – Владислав «Crystallize» Крістанек. Данило «Dendi» Ішутін, який грає за Na'Vi вже вісім років, вперше залишає команду, а разом з ним і Віктор «General» Нігріні, Ілля «Lil» Іллюк і Федір «Velheor» Русіхін.

Як прокоментував Євген «HarisPilton» Золотарьов, СЕО колективу, керівництво вирішило розпочати новий сезон з чистого аркуша. Тому й було оновлено склад Na'Vi так кардинально. Причина – невдалий минулий сезон, а особливо – поразки на The International 2018.

Розглядали декілька шляхів: підписання готового ростера (проводилися переговори з VGJ.Storm з США); збір нової команди з окремих сильних учасників і формування її навколо капітана. У підсумку ж зупинилися на третьому варіанті, тому що він виглядав найперспективнішим: був серйозний ризик, що окремі учасники «не зіграються», а підписання американців – це проблеми з логістикою і з відповідністю щодо правил чемпіонатів.

SoNNeikO якраз і буде тим центром команди. Він сильний лідер, хоча і зі складним характером, і саме завдяки його присутності з’явилися найяскравіші перемоги. Для «Наві» новий склад – спроба зробити команду більш стабільною і повернути довіру фанатів.

У новому сезоні SoNNeikO буде грати на п'ятій позиції. Crystallize збереже звичну для себе роль кері; на міді буде молодий кіберспортсмен Ідан «Magical» Варданян, а на позиції оф-лейн – вже досить відомий Євген «Blizzy» Рі. Ще залишається вакантною четверта позиція, тож керівництво проводить тести гравців.

Цікаві новини

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018