Новий склад Na'Vi: наймасштабніші зміни за історію команди

03 вересня 2018 Новий склад Na'Vi: наймасштабніші зміни за історію команди

До нового складу «Наві», який анонсовано 1 вересня, знову увійшов Акбар «SoNNeikO» Бутаєв. Це лише одна зі змін; взагалі зміни в Na'Vi фанати називають найбільш кардинальними за всю історію команди.

Фактично, з учасників минулого сезону в Natus Vincere залишився лише один – Владислав «Crystallize» Крістанек. Данило «Dendi» Ішутін, який грає за Na'Vi вже вісім років, вперше залишає команду, а разом з ним і Віктор «General» Нігріні, Ілля «Lil» Іллюк і Федір «Velheor» Русіхін.

Як прокоментував Євген «HarisPilton» Золотарьов, СЕО колективу, керівництво вирішило розпочати новий сезон з чистого аркуша. Тому й було оновлено склад Na'Vi так кардинально. Причина – невдалий минулий сезон, а особливо – поразки на The International 2018.

Розглядали декілька шляхів: підписання готового ростера (проводилися переговори з VGJ.Storm з США); збір нової команди з окремих сильних учасників і формування її навколо капітана. У підсумку ж зупинилися на третьому варіанті, тому що він виглядав найперспективнішим: був серйозний ризик, що окремі учасники «не зіграються», а підписання американців – це проблеми з логістикою і з відповідністю щодо правил чемпіонатів.

SoNNeikO якраз і буде тим центром команди. Він сильний лідер, хоча і зі складним характером, і саме завдяки його присутності з’явилися найяскравіші перемоги. Для «Наві» новий склад – спроба зробити команду більш стабільною і повернути довіру фанатів.

У новому сезоні SoNNeikO буде грати на п'ятій позиції. Crystallize збереже звичну для себе роль кері; на міді буде молодий кіберспортсмен Ідан «Magical» Варданян, а на позиції оф-лейн – вже досить відомий Євген «Blizzy» Рі. Ще залишається вакантною четверта позиція, тож керівництво проводить тести гравців.

Цікаві новини

Ключові проблеми сучасних відеоігор Ключові проблеми сучасних відеоігор

Завдяки розвитку технологій, нових відеоігор стає все більше, а вже наявні постійно оновлюються та...

Завдяки розвитку технологій, нових відеоігор стає все більше, а вже...

12 грудня 2019
Топ-7 відеоігор у стилі аніме для різних платформ Топ-7 відеоігор у стилі аніме для різних платформ

Відеоігри в стилі аніме цінуються геймерами в усьому світі, чим успішно користуються провідні розробники...

Відеоігри в стилі аніме цінуються геймерами в усьому світі, чим...

11 грудня 2019
Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма... Збірна України з PES, minor-турнір у Буковелі, зма...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й Україна не виняток. Ми...

Кіберспортивні турніри з різних дисциплін відбуваються у всьому світі, й...

06 грудня 2019