Полегшений Xbox One: інсайд з Microsoft

27 травня 2016 Полегшений Xbox One: інсайд з Microsoft

Плани Microsoft розсекречено. Стало відомо, що компанія планує представити спільний реліз нової компактної версії ігрової консолі Xbox One на E3 2016. Але це ще не все – наступного року обіцяють здивувати новою Xbox з прокачаним, а отже, потужнішим залізом, що стане гідним суперником PS4 Neo.

Scorpio, таке кодове ім'я надали ігровій консолі, яку очікують у 2017 році. Інформація надійшла одразу від трьох анонімних джерел, що побажали залишитися невідомими, щоб пізніше не опинитися в суді на запрошення Microsoft. Потужність піщаного хижака дозволить використовувати Oculus Rift.

Подейкують, що компактну версію Xbox One обладнають жорстким диском на 2 Тб, що вдвічі більше нинішнього. Звісно, в Microsoft відмовилися коментувати чутки, але й не спростовували, що лише підігріває певні думки.

Як і компактну модель Xbox One, Scorpio створять відповідно до нової стратегії фірми Project Helix, що сприяє злиттю Xbox One та Windows 10. Обидві платформи підтримують ігри Halo Wars 2 и Sea of Thieves, і це відповідає новій стратегії.

Вихід у світ Scorpio ознаменує перехід корпорації від консольних циклів до інкрементальних релізів. Це означає, що замість нових консолей розробники методично покращать можливості однієї і тієї ж приставки в кожній наступній моделі. Ось і перший приклад – Xbox One, який ми побачимо на E3 цьогоріч, буде обладнано покращеною відеокартою, що здатна опрацювати роздільну здатність 4K.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018