Полегшений Xbox One: інсайд з Microsoft

27 травня 2016 Полегшений Xbox One: інсайд з Microsoft

Плани Microsoft розсекречено. Стало відомо, що компанія планує представити спільний реліз нової компактної версії ігрової консолі Xbox One на E3 2016. Але це ще не все – наступного року обіцяють здивувати новою Xbox з прокачаним, а отже, потужнішим залізом, що стане гідним суперником PS4 Neo.

Scorpio, таке кодове ім'я надали ігровій консолі, яку очікують у 2017 році. Інформація надійшла одразу від трьох анонімних джерел, що побажали залишитися невідомими, щоб пізніше не опинитися в суді на запрошення Microsoft. Потужність піщаного хижака дозволить використовувати Oculus Rift.

Подейкують, що компактну версію Xbox One обладнають жорстким диском на 2 Тб, що вдвічі більше нинішнього. Звісно, в Microsoft відмовилися коментувати чутки, але й не спростовували, що лише підігріває певні думки.

Як і компактну модель Xbox One, Scorpio створять відповідно до нової стратегії фірми Project Helix, що сприяє злиттю Xbox One та Windows 10. Обидві платформи підтримують ігри Halo Wars 2 и Sea of Thieves, і це відповідає новій стратегії.

Вихід у світ Scorpio ознаменує перехід корпорації від консольних циклів до інкрементальних релізів. Це означає, що замість нових консолей розробники методично покращать можливості однієї і тієї ж приставки в кожній наступній моделі. Ось і перший приклад – Xbox One, який ми побачимо на E3 цьогоріч, буде обладнано покращеною відеокартою, що здатна опрацювати роздільну здатність 4K.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018