Оновлення Fallout 76, додаток Destiny 2 і нова гра від творців Dota 2: дайджест з індустрії геймерів

30 листопада 2018 Оновлення Fallout 76, додаток Destiny 2 і нова гра від творців Dota 2: дайджест з індустрії геймерів

Яку карткову гру випустили творці Dota 2? Чого очікувати підписникам PlayStation Plus і шанувальникам гри Destiny 2 у грудні 2018 року? Про ці та інші новини геймерської індустрії читайте в нашому дайджесті.

Rockstar запустила мережеву гру Red Dead Online

27 листопада американська компанія Rockstar запустила тестування Red Dead Online. Випробувати мережеву гру поки можуть тільки власники Ultimate-видання даного вестерна. До кінця листопада доступ буде надано всім гравцям Red Dead Redemption 2.

Геймери вже повідомляють перші подробиці про Red Dead Online. Для того, щоб потрапити в онлайн-гру, необхідно вибрати вкладку на основному екрані Red Dead Redemption 2. Потім користувач повинен створити віртуального аватара. Після цього персонаж буде переведений у табір банди. Уже звідти гравець зможе здійснювати різні дії.

Відбувся реліз нової гри від творців Dota 2

У ніч на 29 листопада відбувся довгоочікуваний реліз карткової відеогри Artifact від компанії Valve. Вона доступна в Steam.

Ті, хто куплять Artifact, отримають у своє розпорядження дві базові колоди, 10 наборів по 12 випадкових карт у кожному, а також п’ять квитків, які знадобляться для участі в заходах всередині гри. У Valve заявили, що, купивши Artifact, геймери отримають місячну підписку на Dota Plus.

Для підписників PS Plus підготували шість ігор

Компанія Sony проанонсувала, що до кінця поточного року для підписників PlayStation Plus буде випущена лінійка із шести ігор.

4 грудня геймери отримають доступ до SOMA (PS4), Onrush (PS4), Iconoclasts (PS4, PS Vita), Papers, Please (PS Vita), Steredenn (PS3) і Steins; Gate.

До кінця року Fallout 76 очікують два оновлення

У Bethesda Game Studios розповіли, що в першій половині грудня 2018 року Fallout 76 очікують два оновлення.

Обновления Fallout 76, дополнение Destiny 2 и новая игра от создателей Dota 2: дайджест из индустрии геймеров

З 4 грудня з’являться такі зміни: кількість слотів у схованці зросте з 400 до 600, будуть покращені ефекти від попадання кріолятором у гравця, після вбивства боса будуть коректно випадати два-три предмети.

Також розробники виправлять помилку, через яку геймери застрягали в силовій броні. Буде розв’язана проблема, через яку після смерті з перевантаженням воскресіння гравця відбувалося у Vault 76.

Після оновлення від 11 грудня на РС голосовий зв’язок можна буде вмикати окремою кнопкою, з’явиться підтримка Fallout 76 моніторами 21: 9 і повзунок поля зору. Досягнувши 50-го рівня, геймери матимуть змогу вибрати новий набір перків або ж їм буде дозволено перерозподіляти очко SPECIAL. Завдяки змінам табір гравця більше не буде автоматично згортатися, якщо поруч хтось з’явиться.

У Bungie розповіли про плани з розвитку Destiny 2

Розробники шутера опублікували календар майбутнього контенту Destiny 2, у якому презентували оновлення на наступні три сезони — аж до серпня 2019 року. У Bungie обіцяють, що свіжий контент тепер буде виходити частіше. Безкоштовні оновлення підготували і для володарів стандартної версії Destiny 2.

Уже 4 грудня вийде перший додаток другого року гри під назвою «Чорний арсенал». Він з’явиться під час зимового сезону «Кузня». Гравці зможуть придбати дане доповнення тільки разом з річним абонементом.

Також стало відомо розклад сезону «Кузня». 4 грудня на мапі шутера з’явиться кузня «Велунда», 7 грудня — «Гофаннона», 18 грудня — «Ідзанамі».

Цікаві новини

У 2018 році було чимало ігор, які... У 2018 році було чимало...

У 2018 році було чимало ігор, які підірвали ринок і викликали захоплення геймерів усього...

У 2018 році було чимало ігор, які підірвали ринок і...

17 грудня 2018
Inno3D розробила нові відеокарти, штучний інтелект xCloud... Inno3D розробила нові відеокарти, штучний...

Inno3D розробила нові відеокарти, штучний інтелект xCloud пропонуватиме геймерам у що грати, а Intel...

Inno3D розробила нові відеокарти, штучний інтелект xCloud пропонуватиме геймерам у...

14 грудня 2018
20–21 квітня 2019 року в Києві відбудеться... 20–21 квітня 2019 року в...

20–21 квітня 2019 року в Києві відбудеться вже п’ятий, ювілейний фестиваль гейм і гік-культури...

20–21 квітня 2019 року в Києві відбудеться вже п’ятий, ювілейний...

12 грудня 2018