Оновлення перевидань Doom і відкриття Гоґвортсу в Minecraft. Ігрові новини тижня

17 січня 2020 Оновлення перевидань Doom і відкриття Гоґвортсу в Minecraft. Ігрові новини тижня

Які баги пофіксили в перевиданих шутерах Doom і Doom II? Коли стартує бета колекційної карткової гри за світом League of Legends? Про ці та інші події світу відеоігор читай у нашому гарячому, немов пиріжок, дайджесті!

Fireside Gathering із нагоди виходу нового доповнення

Fireside Gathering із нагоди виходу нового доповнення

Нова пригода «Пробудження Галакронда» для колекційної карткової гри Hearthstone буде доступна користувачам з 21 січня. Отримати його можна за гроші або внутрішньоігрову валюту. З нагоди цієї події геймери зможуть узяти участь в івентах Fireside Gathering та доєднатися до спільної гри. Зробити це можна буде з 21 січня до 9 лютого.

Розробники підготували особливі комплекти та сувеніри для тих, хто зареєстрував захід Fireside Gathering з 10 до 17 січня, а також обере кампанію «Пробудження Галакронда». Вони отримають унікальні плакати, значки, карту з ключем для активації пригоди та комплект золотих класичних карт Hearthstone. Кількість комплектів обмежена.

Оновлення нічних ельфів у Warcraft III: Reforged

Оновлення нічних ельфів у Warcraft III: Reforged

Вихід Warcraft III: Reforged запланований на 29 січня, тим часом Blizzard активно рекламує майбутні зміни та покращену графіку гри. Були опубліковані детальні описи вдосконалених ельфів і нежиті; поліпшення зовнішнього вигляду очікують також расу людей і орків. Вони стануть більш ретельно промальовані та реалістичними.

Новий дизайн нічних ельфів точніше передасть їхні особливості та характер завдяки деталізації зброї, татуювань і колірних акцентів. Деякі персонажі відчутно відрізнятимуться від свого аналога. Наприклад, у Маєв на спині з’явиться обладунок у формі півмісяця, а в Дріади зміниться колір шкіри.

У Minecraft з’явилася RPG за «Гаррі Поттером»

У Minecraft з’явилася RPG за «Гаррі Поттером»

Група ентузіастів створила у світі пісочниці Minecraft окрему RPG за всесвітом «Гаррі Поттера». Тепер геймери зможуть відвідати магічну школу Гоґвортс, побувати на знаменитій платформі 9¾, пройти низку тематичних квестів і битися з чудовиськами.

RPG створена командою студентів і називається Minecraft School of Witchcraft and Wizardry. Робота над нею стартувала два роки тому та почалася з окремих локацій із «Гаррі Поттера». Тепер автори повністю відтворили школу для юних чарівників, Міністерство магії та багато інших об’єктів. Реліз заплановано на кінець січня.

Відкрите тестування Legends of Runeterra розпочнеться 24 січня

Відкрите тестування Legends of Runeterra розпочнеться 24 січня

Тестування колекційної карткової гри за світом League of Legends стартує 24 січня. Усі учасники відкритої бети зможуть отримати особливого поро-захисника місячного світла. Роздавати подарунки розробники планують аж до офіційного релізу Legends of Runeterra.

На період тестування гра ще не буде русифікована, але до виходу її повноцінної версії Riot Games збирається додати локалізацію. Версії для iOS і Android також з’являться ближче до релізу.

Оновлені перевидання Doom і Doom II

Оновлені перевидання Doom і Doom II

Минулого року відбувся реліз перевиданих шутерів Doom і Doom II для платформ PS 4, Xbox, Nintendo Switch, iOS і Android, а в цьому Bethesda випустила планові оновлення. В іграх з’явилася підтримка 60 FPS і швидких збережень, знято обмеження з рушія для завантаження більших файлів MegaWAD, додано відтворення MIDI в реальному часі та багато іншого.

В оновленому DOOM також з’явилася оригінальна компанія SIGIL, створена легендарним дизайнером Джоном Ромеро. А в Doom II доданий пакет карт No Rest for the Living від компанії Nerve Software.


Будь у курсі того, що відбувається у світі відеоігор – стеж за оновленнями розділу «Новини».

Цікаві новини

Як проходять етапи WePlay! Tug of War: Mad Moon та... Як проходять етапи WePlay! Tug of War: Mad Moon та...

Як 59-річна кіберспортсменка стала зіркою новин та які дисципліни визнані найпопулярнішими за результатами рейтингів...

Як 59-річна кіберспортсменка стала зіркою новин та які дисципліни визнані...

21 лютого 2020
Досвідчена косплеєрка та засновниця Fenindom Cospl... Досвідчена косплеєрка та засновниця Fenindom Cospl...

Зустрічай Марію Карпенко, також відому як Fenix Fatalist, – косплеєрку, засновницю власного креативного агентства...

Зустрічай Марію Карпенко, також відому як Fenix Fatalist, – косплеєрку,...

19 лютого 2020
Бійки, блискітки, Харлі Квін – огляд фільму «Хижі... Бійки, блискітки, Харлі Квін – огляд фільму «Хижі...

Чарівна суперзлодійка Харлі Квін нарешті постала перед шанувальниками у всій красі в новому кінокоміксі...

Чарівна суперзлодійка Харлі Квін нарешті постала перед шанувальниками у всій...

19 лютого 2020