Огляд CoD: Infinite Warfare, що тішить і від чого «бомбить»

14 листопада 2016 Огляд CoD: Infinite Warfare, що тішить і від чого «бомбить»

На чергову частину популярного фантастичного серіалу Call of Duty - Infinite Warfare фанати відреагували неоднозначно Особливо щодо сюжету, який розгортається в космічну еру, та спірних персонажів. Одні вважають, що це найкраща за весь час Call of Duty, інші ж нарікають на гру, як тільки можуть. Спробуємо визначити сильні та слабкі сторони Infinite Warfare.

Просто космос

Графіка вражає. Фарби яскраві та соковиті, деталізація зображення бездоганна. Проходячи місії, навколо - безліч різних планет і супутників нашої зоряної системи.

Отже, до графіки питань не виникає. Але надмірна простота в управлінні кораблем і боїв у космосі багатьох розчарувала. Водночас легкість ігрового процесу дехто навпаки сприйняв позитивно через можливість зосередитися на зображенні та сюжеті.

Марсіанин Сноу

Коли заявили, що Кіт Харрінгтон зіграє головного антагоніста в новій частині CoD, очікування від персонажу зросли неймовірно. А коли актор ще й позитивно відгукнувся про Сален Котч, чия роль йому дісталася, всі перебували в передчутті.

На жаль, персонаж виявився досить «порожнім» і малоцікавим - типовий поганий хлопець, ображений на весь світ. Тут варто зазначити, що річ зовсім не в поганій акторській грі - Кіт впорався на «відмінно». Проблема Салена Котча та сама, що в решти персонажів і членів його команди: всі вони прописані недостатньо добре, аби викликати співчуття.

В ігровому процесі

До позитивних моментів відносимо можливість виконувати додаткові місії в перерві між основними. Тут необов'язково чітко наслідувати сюжет і черговість завдань, як у попередніх частинах.

Водночас одноманітність додаткових місій - на кораблях або в космосі - видаються дещо виснажливими. Мультиплеєр не відзначився оригінальністю, багато в чому повторює Modern Warfare 2 та ігнорує досягнення з Advanced Warfare і Black Ops 3.

Проте, режим задовольняє, якщо не зациклюватися на вищезгаданих моментах, насолоджуючись космічними битвами разом з друзями.

Що ж у підсумку?

Call of Duty: Infinite Warfare вартує того, аби згаяти на неї кілька діб свого життя! Особливо якщо подобається сама серія, цікава фантастика та якщо не чекаєш занадто від гри.

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018