Огляд CoD: Infinite Warfare, що тішить і від чого «бомбить»

14 листопада 2016 Огляд CoD: Infinite Warfare, що тішить і від чого «бомбить»

На чергову частину популярного фантастичного серіалу Call of Duty - Infinite Warfare фанати відреагували неоднозначно Особливо щодо сюжету, який розгортається в космічну еру, та спірних персонажів. Одні вважають, що це найкраща за весь час Call of Duty, інші ж нарікають на гру, як тільки можуть. Спробуємо визначити сильні та слабкі сторони Infinite Warfare.

Просто космос

Графіка вражає. Фарби яскраві та соковиті, деталізація зображення бездоганна. Проходячи місії, навколо - безліч різних планет і супутників нашої зоряної системи.

Отже, до графіки питань не виникає. Але надмірна простота в управлінні кораблем і боїв у космосі багатьох розчарувала. Водночас легкість ігрового процесу дехто навпаки сприйняв позитивно через можливість зосередитися на зображенні та сюжеті.

Марсіанин Сноу

Коли заявили, що Кіт Харрінгтон зіграє головного антагоніста в новій частині CoD, очікування від персонажу зросли неймовірно. А коли актор ще й позитивно відгукнувся про Сален Котч, чия роль йому дісталася, всі перебували в передчутті.

На жаль, персонаж виявився досить «порожнім» і малоцікавим - типовий поганий хлопець, ображений на весь світ. Тут варто зазначити, що річ зовсім не в поганій акторській грі - Кіт впорався на «відмінно». Проблема Салена Котча та сама, що в решти персонажів і членів його команди: всі вони прописані недостатньо добре, аби викликати співчуття.

В ігровому процесі

До позитивних моментів відносимо можливість виконувати додаткові місії в перерві між основними. Тут необов'язково чітко наслідувати сюжет і черговість завдань, як у попередніх частинах.

Водночас одноманітність додаткових місій - на кораблях або в космосі - видаються дещо виснажливими. Мультиплеєр не відзначився оригінальністю, багато в чому повторює Modern Warfare 2 та ігнорує досягнення з Advanced Warfare і Black Ops 3.

Проте, режим задовольняє, якщо не зациклюватися на вищезгаданих моментах, насолоджуючись космічними битвами разом з друзями.

Що ж у підсумку?

Call of Duty: Infinite Warfare вартує того, аби згаяти на неї кілька діб свого життя! Особливо якщо подобається сама серія, цікава фантастика та якщо не чекаєш занадто від гри.

Цікаві новини

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018

Студія BioWare розкрила деталі сюжету Anthem і презентувала новий трейлер гри

Представники студії BioWare нарешті розщедрилися щодо опису ігрових особливостей і сюжету фантастичного екшену Anthem. Інформація була оприлюднена на зустрічі з...

06 вересня 2018

Генрі Кавілл зіграє Геральта в екранізації «Відьмака» від Netflix

Актор, який раніше грав Супермена, зніметься в екранізації культової «Саги про відьмака» Анджея Сапковського. Генрі Кавілл отримав роль мисливця за...

05 вересня 2018