Огляд CoD: Infinite Warfare, що тішить і від чого «бомбить»

14 листопада 2016 Огляд CoD: Infinite Warfare, що тішить і від чого «бомбить»

На чергову частину популярного фантастичного серіалу Call of Duty - Infinite Warfare фанати відреагували неоднозначно Особливо щодо сюжету, який розгортається в космічну еру, та спірних персонажів. Одні вважають, що це найкраща за весь час Call of Duty, інші ж нарікають на гру, як тільки можуть. Спробуємо визначити сильні та слабкі сторони Infinite Warfare.

Просто космос

Графіка вражає. Фарби яскраві та соковиті, деталізація зображення бездоганна. Проходячи місії, навколо - безліч різних планет і супутників нашої зоряної системи.

Отже, до графіки питань не виникає. Але надмірна простота в управлінні кораблем і боїв у космосі багатьох розчарувала. Водночас легкість ігрового процесу дехто навпаки сприйняв позитивно через можливість зосередитися на зображенні та сюжеті.

Марсіанин Сноу

Коли заявили, що Кіт Харрінгтон зіграє головного антагоніста в новій частині CoD, очікування від персонажу зросли неймовірно. А коли актор ще й позитивно відгукнувся про Сален Котч, чия роль йому дісталася, всі перебували в передчутті.

На жаль, персонаж виявився досить «порожнім» і малоцікавим - типовий поганий хлопець, ображений на весь світ. Тут варто зазначити, що річ зовсім не в поганій акторській грі - Кіт впорався на «відмінно». Проблема Салена Котча та сама, що в решти персонажів і членів його команди: всі вони прописані недостатньо добре, аби викликати співчуття.

В ігровому процесі

До позитивних моментів відносимо можливість виконувати додаткові місії в перерві між основними. Тут необов'язково чітко наслідувати сюжет і черговість завдань, як у попередніх частинах.

Водночас одноманітність додаткових місій - на кораблях або в космосі - видаються дещо виснажливими. Мультиплеєр не відзначився оригінальністю, багато в чому повторює Modern Warfare 2 та ігнорує досягнення з Advanced Warfare і Black Ops 3.

Проте, режим задовольняє, якщо не зациклюватися на вищезгаданих моментах, насолоджуючись космічними битвами разом з друзями.

Що ж у підсумку?

Call of Duty: Infinite Warfare вартує того, аби згаяти на неї кілька діб свого життя! Особливо якщо подобається сама серія, цікава фантастика та якщо не чекаєш занадто від гри.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018