Огляд кращих головоломок для Android за останній рік

23 травня 2018 Огляд кращих головоломок для Android за останній рік

Ігри, які зацікавлюють і які можна носити з собою в кишені або сумці, просто завантаживши їх у власний смартфон або планшет, стають досить різноманітними. Які ж з останніх головоломок для мобільних заслуговують на увагу?

Ігри-головоломки не випадково стали досить популярними серед мас: вони зачаровують механікою гри і досить часто дивують крутою графікою. Адже іноді є бажання не лише поміркувати над цікавими загадками, а ще і помилуватися неабиякою картинкою.

Гарні ігри для андроїд

Prune

Prune. Графіка цієї гри для телефону неабияк захоплює і є досить простою і невибагливою. Але вона зацікавлює саме лаконічністю та відсутністю зайвих деталей. Ідея головоломки – вирощувати рослину, обрізаючи гілки так, щоб ваш «вихованець» тягнувся до променів світла. Витончені гілки, плавність і м'які кольори справді зачаровують. Гра безкоштовна, є можливість здійснювати покупки усередині неї. Має 48 рівнів.

Monument Valley 2

Красива і досить цікава щодо логіки та фізики головоломка для андроїд Monument Valley (як перша, так і друга). Магічний світ архітектури неабияк промальований і захоплює не лише стилем, а й механікою. Користувачеві треба допомогти героїні, ім'я якої Ро, та її доньці дослідити долину і зібрати безліч магічних архітектурних головоломок. Все обертається і об'єднується під несподіваними кутами та у несподіваних площинах, також викликає почуття радості атмосферний саунд гри.

Samorost 3

Справжнісінька пригодницька казка-головоломка для мобільних телефонів змусить рухатися за смішним інопланетним гномом. Разом з ним користувач може насолоджуватися краєвидами космічного лісу і бачити нові світи. Барвиста мультяшна графіка, відповідний саунд і нескладні, але захоплюючі завдання. На жаль, для безкоштовного користування доступна лише демоверсія гри.

Тим, хто мріє про загадки, які здатні зламати мозок, багатогодинні бродилки і пошуки предметів, сучасні розробники пропонують цілий світ ігор для андроїд. Ось деякі новинки цього напряму.

Ефектні ігри для телефонів

MechBox 2: Hardest Puzzle Ever

Головоломка з великої літери, друга частина досить відомої MechBox, порадує поціновувачів непростих завдань. Мета гравця – відкрити коробку, яка захищена від злому, механічно. Завдання нестандартні, не повторюються і на кожному рівні стають більш складними. Є можливість скористатися підказками, але вони не сприятимуть вам безпосередньо у розв’язанні задачі. Гра для терплячих любителів логічних задачок.

Thimbleweed Park

Детективна головоломка, яка починається з розслідування вбивства в одному маленькому, забутому усіма містечку. Піксельна графіка гри ніяк не заважає і не дратує, а навпаки – додає шарму цьому квесту. Дуже гарно опрацьовані локації, персонажі та їхні квести цікаві й незвичайні. Є можливість проходити місії окремих героїв або грати поступово за всіх відразу. Результати і розгадка – досить непередбачувані.

The Office Quest

Ті, хто нудьгує в офісі й не має нових завдань від керівництва, можуть розважити себе досить цікавим і привабливим квестом. Ця головоломка для мобільних на перший погляд проста, але не дає можливості відірватися від цікавого сюжету і гумористичних моментів з життя офіса. Згідно з сюжетом, звичайний працівник намагається вибратися з будівлі, тікаючи від керівництва і пройшовши низку випробувань.

Якщо бажаєш чогось особливого, концептуального і досить епічного, то наступна трійка ігор для телефону, безумовно, заслуговує на увагу.

Атмосферні

Neon Chrome

Цей стильний кіберпанковий шутер перекочував до мобільної версії з ПК. Залишилася неонова графіка, знайомий сюжет, а проходження – напруженим. Головна героїня – дівчина-хакер, яка блукає лабіринтами та намагається знешкодити всіх ворогів і знищити плани могутніх кіберкорпорацій. Треба багато стріляти, багато помирати, а також не забувати прокачувати хакерські навички. Рівні гри генеруються випадково, саме це й робить її не такою вже й простою.

To The Moon

Чергова мобільна версія ще однієї гри для комп'ютера. Хоча, назвати її заяложеною – складно. Сюжет To The Moon – це історія двох лікарів, які занурюються у спогади свого пацієнта, що помирає, і намагаються зібрати картинку його життя та виконати останню волю. Для тих, хто пропустив вихід цієї неймовірно зворушливої і захопливої гри для ПК 6 років тому, це – шанс надолужити згаяне.

FRAMED 2

Друга частина досить відомої нуарної головоломки FRAMED, яку з нетерпінням чекала публіка, ще не отримала досить позитивних відгуків критиків, як перша. Але вона, безумовно, не гірше! Принципом гри так само є «монтаж» кадрів головоломки в потрібному порядку. Гра досить коротка, але атмосферність залишилася на рівні: той самий стиль, шпигунські пристрасті, переслідування та джаз.

Цікаві новини

Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS... Готовий набір для стримінгу: Canon представила EOS...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та надовго зависає на цьому...

Значна кількість стримерів-початківців стикається з проблемою вибору відповідного обладнання та...

02 липня 2020
Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько... Членом журі WEGAME Awards стане керівник львівсько...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського офісу Gameloft Романа Гармаша!...

Зустрічайте нового члена журі конкурсу WEGAME Awards – керівника львівського...

08 квітня 2020
Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя... Запеклий котолюб і засновник Cat & Cat Games Костя...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і гейм-культури стане засновник Cat...

Членом журі премії WEGAME Awards на шостому фестивалі гік- і...

31 березня 2020