Огляд найкращих ігор 2016 року

08 червня 2016 Огляд найкращих ігор 2016 року

Тут ви ознайомитеся з переліком найпопулярніших ігор 2016 року.

Quantum Break

Творці роблять ставку на героя-особистість. 2000-і минули під ім'ям Макса Пейна, а 2016-й може ознаменуватися іменем Джека Джойса. Герой з важким минулим і туманним майбутнім – вдалий образ для ігрової індустрії. Гравцеві пропонують захоплюючий сюжет і круті спецефекти.

Вийшла: 5 квітня

Far Cry Primal

Ubisoft вдало створює неповторну атмосферу, а Far Cry це доводить. Промислова революція ще не торкнулася стародавнього лісу, але існують у цьому світі свої правила, і виживати буде непросто.

Вийшла: 23 лютого

XCOM 2

Складна, цікава, з безліччю варіацій проходження гра. Одна помилка призводить до глобальних наслідків, які неможливо змінити і які спричиняють інші. Ця гра вміє дивувати.

Вийшла: 5 лютого

Uncharted 4: A Thief's End

Нейтан Дрейк – герой пригодницького жанру десятиліття та «обличчя» PlayStation. У наймасштабнішій версії на нього чекають місії та чимало сюрпризів на локаціях.

Вийшла: 26 квітня

Hitman

У версії, що перезапустили, розробники зосередились на улюбленій фанатами механіці, тут безліч карт і ще більше виходів.

Вийшла: 11 березня

Dark Souls 3

Випробування сил і нервової системи. Нікому не вдалося залишити цю гру поза увагою. Неможливо в неї не грати. Тут потрібно розмірковувати над кожним кроком, багато думати та страждати.

Вийшла: 12 квітня

 

Horizon Zero Dawn

Одна лише задумка розробників викликає захват: світ у своєму первісному стані, де людині протистоять «твариноподібні» роботи, які сприймаються як живі істоти. Хороша претензія на стильний і цікавий світ.

Tom Clancy's The Division

Ймовірно, найкраща серед командних ігор. Команда, з якою вибудовуєш тактику ведення бою, залишить яскраві враження.

Вийшла: 8 березня

 

 

No Man's Sky

Все починається з потужного вибуху. Розробники створили базовий редактор планет з тисячами елементів, і ніколи не відомо, що дістанеться гравцеві. Це цілий новий світ, що чекає на колонізаторів.

Виходить: в червні

Deus Ex: Mankind Divided

Адам Дженсен належить до людей, що прагнуть вирішити проблеми людства і, об'єднавши зусилля з серйозними хлопцями, намагається розібратися з терористами. Ідеалізму грі не бракує, але цікаво, що буде, коли герой постане перед моральним вибором: рятувати всіх чи пожертвувати одним життям заради життя мільйонів врятованих.

Виходить: 23 серпня

Mafia 3

Тут все за законами жанру – розробники створили хороший шутер. Події відбуваються в 1968 році, коли Лінкольн Клей, ветеран В'єтнамської війни, повертається додому. Але його Новий Орлеан вже не той, яким був раніше.

Виходить: у 2016 році

Dishonored 2

Зазвичай ігри пропагують думку про те, що все погане піде зі світу, і життя зміниться на краще. Але з'являється Dishonored, і ти спостерігаєш, як усе навколо руйнується. Головна героїня – Емілі Колдуїн – намагається вижити в місті, яке поглинається розрухою.

Doom

Перезапущена версія шедевру для охочих постріляти. Це шутер з тристроковим сюжетом, лише встигай стріляти!

Overwatch

Overwatch – черговий хіт Blizzard, тут буде не менше як 12 персонажів і багато секретів. А ще неймовірна кількість адреналіну.

 

Цікаві новини

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018

Як геймеру поліпшити ігровий досвід за допомогою нових технологій?

Навіщо потрібна соціальна мережа для геймерів і як працює матчмейкінг-система? На ці питання відповість senior business development manager CRYCASH Олександр...

19 квітня 2018