Один раз живемо. У Far Cry Primal додали реалістичності

31 березня 2016 Один раз живемо. У Far Cry Primal додали реалістичності

Ubisoft додасть реалістичності нещодавній Far Cry Primal: герой втомлюватиметься, поповнюватиме енергію і, за бажанням гравця, матиме одне-єдине життя. 

Дія Far Cry Primal відбувається за Кам'яної доби. Велетенські істоти та головний герой – мисливець, який втратив групу, – змагаються за виживання. Завдання останнього – не лише вижити, але й заснувати нове плем'я.

Розробник не став робити акцент на дослідженні світу, а додав складнощів і відповідностей реальному життю: відтепер Таккар втрачає сили з часом і повинен поспати, щоб поповнити запаси енергії.

Крім того, тепер гравець не матиме міні-карти, а корисні ресурси та тварини траплятимуться рідше. Швидке пересування вирішили не забирати, однак за нього доведеться заплатити великою кількістю провіанту та силами.

Гравець зможе активувати режим одного життя: якщо персонаж помре, доведеться починати гру спочатку. В «добрішому» варіанті пропонуються два життя.

Серед інших деталей:

  • гравець почав потерпати від мінусової температури та має турбуватися про теплий одяг;
  • сова більше не може атакувати;
  • створення стріл займає більше часу, і займатися цим під час бою більше не можна;
  • тварини завдають менше шкоди, а під час бою гинуть назавжди.

Режим стане доступним 12 квітня одночасно з безкоштовним оновленням гри. 

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018