Один раз живемо. У Far Cry Primal додали реалістичності

31 березня 2016 Один раз живемо. У Far Cry Primal додали реалістичності

Ubisoft додасть реалістичності нещодавній Far Cry Primal: герой втомлюватиметься, поповнюватиме енергію і, за бажанням гравця, матиме одне-єдине життя. 

Дія Far Cry Primal відбувається за Кам'яної доби. Велетенські істоти та головний герой – мисливець, який втратив групу, – змагаються за виживання. Завдання останнього – не лише вижити, але й заснувати нове плем'я.

Розробник не став робити акцент на дослідженні світу, а додав складнощів і відповідностей реальному життю: відтепер Таккар втрачає сили з часом і повинен поспати, щоб поповнити запаси енергії.

Крім того, тепер гравець не матиме міні-карти, а корисні ресурси та тварини траплятимуться рідше. Швидке пересування вирішили не забирати, однак за нього доведеться заплатити великою кількістю провіанту та силами.

Гравець зможе активувати режим одного життя: якщо персонаж помре, доведеться починати гру спочатку. В «добрішому» варіанті пропонуються два життя.

Серед інших деталей:

  • гравець почав потерпати від мінусової температури та має турбуватися про теплий одяг;
  • сова більше не може атакувати;
  • створення стріл займає більше часу, і займатися цим під час бою більше не можна;
  • тварини завдають менше шкоди, а під час бою гинуть назавжди.

Режим стане доступним 12 квітня одночасно з безкоштовним оновленням гри. 

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018