Один раз живемо. У Far Cry Primal додали реалістичності

31 березня 2016 Один раз живемо. У Far Cry Primal додали реалістичності

Ubisoft додасть реалістичності нещодавній Far Cry Primal: герой втомлюватиметься, поповнюватиме енергію і, за бажанням гравця, матиме одне-єдине життя. 

Дія Far Cry Primal відбувається за Кам'яної доби. Велетенські істоти та головний герой – мисливець, який втратив групу, – змагаються за виживання. Завдання останнього – не лише вижити, але й заснувати нове плем'я.

Розробник не став робити акцент на дослідженні світу, а додав складнощів і відповідностей реальному життю: відтепер Таккар втрачає сили з часом і повинен поспати, щоб поповнити запаси енергії.

Крім того, тепер гравець не матиме міні-карти, а корисні ресурси та тварини траплятимуться рідше. Швидке пересування вирішили не забирати, однак за нього доведеться заплатити великою кількістю провіанту та силами.

Гравець зможе активувати режим одного життя: якщо персонаж помре, доведеться починати гру спочатку. В «добрішому» варіанті пропонуються два життя.

Серед інших деталей:

  • гравець почав потерпати від мінусової температури та має турбуватися про теплий одяг;
  • сова більше не може атакувати;
  • створення стріл займає більше часу, і займатися цим під час бою більше не можна;
  • тварини завдають менше шкоди, а під час бою гинуть назавжди.

Режим стане доступним 12 квітня одночасно з безкоштовним оновленням гри. 

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018