Засновник Oculus – про «невідповідність» Apple та конкуренцію на ринку

03 березня 2016 Засновник Oculus – про «невідповідність» Apple та конкуренцію на ринку

Про те, чому Oculus Rift не боїться конкуренції з Sony та Valve, розповів засновник компанії Палмер Лакі. Наведемо основні тези його інтерв'ю Shacknews.

У ранніх версіях використовували камеру, однак розробники вирішили від неї відмовитися через непотрібність. Це знизило вартість виробництва та покращило ергономіку пристрою.

Oculus Rift не боїться суперництва з Valve та Sony: без колег/конкурентів компанія все одно не потягнула би весь ринок.

Попит перевищує пропозицію: черга на окуляри збирається на декілька місяців вперед.

Покупці не обурені високою ціною на девайс. За словами Лакі, він уник критики через те, що компанія не заробляє на «залізі», а витрати на виробництво поступово знижуються.

Підтримка від ПК Apple з'явиться тоді, коли «яблучники» випустять комп'ютер з відповідною потужністю відеокарти: навіть найдорожчі пристрої компанії не відповідають базовим вимогам Oculus.

Oculus-Rift-окуляри-віртуальної-реальності

Oculus Rift – окуляри віртуальної реальності.

Вартість розробок становила понад 90 млн доларів; частину засобів залучили завдяки краудфандінгу. Бренд заснували Палмер Лакі та Джон Кармак.

Перша версія з'явилася у продажу влітку 2013-го, а за рік вийшла друга. У 2014 році користувачі розкупили понад сто тисяч комплектів.

Розробку підтримав голова Facebook Марк Цукерберг: на його думку, пристрої віртуальної реальності незабаром замінять смартфони.

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018