Засновник Oculus – про «невідповідність» Apple та конкуренцію на ринку

03 березня 2016 Засновник Oculus – про «невідповідність» Apple та конкуренцію на ринку

Про те, чому Oculus Rift не боїться конкуренції з Sony та Valve, розповів засновник компанії Палмер Лакі. Наведемо основні тези його інтерв'ю Shacknews.

У ранніх версіях використовували камеру, однак розробники вирішили від неї відмовитися через непотрібність. Це знизило вартість виробництва та покращило ергономіку пристрою.

Oculus Rift не боїться суперництва з Valve та Sony: без колег/конкурентів компанія все одно не потягнула би весь ринок.

Попит перевищує пропозицію: черга на окуляри збирається на декілька місяців вперед.

Покупці не обурені високою ціною на девайс. За словами Лакі, він уник критики через те, що компанія не заробляє на «залізі», а витрати на виробництво поступово знижуються.

Підтримка від ПК Apple з'явиться тоді, коли «яблучники» випустять комп'ютер з відповідною потужністю відеокарти: навіть найдорожчі пристрої компанії не відповідають базовим вимогам Oculus.

Oculus-Rift-окуляри-віртуальної-реальності

Oculus Rift – окуляри віртуальної реальності.

Вартість розробок становила понад 90 млн доларів; частину засобів залучили завдяки краудфандінгу. Бренд заснували Палмер Лакі та Джон Кармак.

Перша версія з'явилася у продажу влітку 2013-го, а за рік вийшла друга. У 2014 році користувачі розкупили понад сто тисяч комплектів.

Розробку підтримав голова Facebook Марк Цукерберг: на його думку, пристрої віртуальної реальності незабаром замінять смартфони.

Цікаві новини

«501-й легіон» в Україні: добрі справи Темної сторони

Зовсім юний, але досить активний підрозділ всесвітньої організації фанатів «Зоряних воєн» – «501-й легіон» – став експонентом WEGAME 4.0. Що...

12 липня 2018

Студія Tiger Way: «Нагорода WEGAME AWARDS стала для нас неабиякою мотивацією»

Студія Tiger Way, яка перемогла в номінації Best Mobile Game на WEGAME AWARDS 2017, цього року знову відвідала наш фестиваль...

11 липня 2018

5 найкрутіших і найбільш очікуваних ігрових новинок на ПК у 2018 році

Найочікуваніші, найрезонансніші ігри й такі, що запам'ятовуються, які вже з’явилися і ще з’являться на ПК цього року. Frostpunk Розробник: 11...

06 липня 2018