Засновник Oculus – про «невідповідність» Apple та конкуренцію на ринку

03 березня 2016 Засновник Oculus – про «невідповідність» Apple та конкуренцію на ринку

Про те, чому Oculus Rift не боїться конкуренції з Sony та Valve, розповів засновник компанії Палмер Лакі. Наведемо основні тези його інтерв'ю Shacknews.

У ранніх версіях використовували камеру, однак розробники вирішили від неї відмовитися через непотрібність. Це знизило вартість виробництва та покращило ергономіку пристрою.

Oculus Rift не боїться суперництва з Valve та Sony: без колег/конкурентів компанія все одно не потягнула би весь ринок.

Попит перевищує пропозицію: черга на окуляри збирається на декілька місяців вперед.

Покупці не обурені високою ціною на девайс. За словами Лакі, він уник критики через те, що компанія не заробляє на «залізі», а витрати на виробництво поступово знижуються.

Підтримка від ПК Apple з'явиться тоді, коли «яблучники» випустять комп'ютер з відповідною потужністю відеокарти: навіть найдорожчі пристрої компанії не відповідають базовим вимогам Oculus.

Oculus-Rift-окуляри-віртуальної-реальності

Oculus Rift – окуляри віртуальної реальності.

Вартість розробок становила понад 90 млн доларів; частину засобів залучили завдяки краудфандінгу. Бренд заснували Палмер Лакі та Джон Кармак.

Перша версія з'явилася у продажу влітку 2013-го, а за рік вийшла друга. У 2014 році користувачі розкупили понад сто тисяч комплектів.

Розробку підтримав голова Facebook Марк Цукерберг: на його думку, пристрої віртуальної реальності незабаром замінять смартфони.

Цікаві новини

Na'Vi полишила The Kuala Lumpur Major, але провела епохальний матч

Na'Vi, яка з початку вересня кардинально оновила склад, подала заявку на лідерство: в 1/8 фіналу відкритих кваліфікацій The Kuala Lumpur...

19 вересня 2018

Олдскул: топ-5 стратегій 1988-2000 років

А пам'ятаєш, як все розпочиналося? Найперші, найцікавіші й навіть неймовірні на той час комп'ютерні ігри 90-х вважаються основою багатьох сучасних...

18 вересня 2018

Косплей з Cyberpunk 2077: перші фанатські роботи

Комп'ютерний екшен Cyberpunk 2077 – одна з найбільш очікуваних ігор для шанувальників жанру кіберпанк. Її реліз заплановано на 2019 рік,...

14 вересня 2018