Відбірковий етап косплей-шоу WEGAME 4.0 завершено

18 квітня 2018 Відбірковий етап косплей-шоу WEGAME 4.0 завершено

21 і 22 квітня на фестивалі WEGAME 4.0 відбудеться конкурс косплею з призовим фондом 15 000 гривень. Попередній відбір косплеєрів, які візьмуть участь у шоу, успішно завершено.

Вже четвертий конкурс косплею на заході WEGAME традиційно розбитий на три категорії:

  • «Фільми, серіали і мультфільми»;
  • «Комікси і художня література»;
  • «Відеоігри».

Подати попередню заявку на участь мав можливість кожен бажаючий, але лише двадцять кращих пройшли відбір у кожній з номінацій і змагатимуться за призові місця. Вхід для учасників шоу на фестиваль WEGAME 4.0 – безкоштовний. Відвідувачі у костюмах, які не беруть участі у конкурсі, зможуть придбати квиток за половину вартості.

Не пощастило потрапити до складу конкурсантів цього року? Не переймайся: ми неабияк чекаємо на твою заявку на наступний WEGAME!

Нагадуємо: цього разу до складу компетентного журі косплей-шоу входять:

  • Маріанна Де Морт – відомий косплеєр, режисер, телеведуча;
  • Джулія Мельник – гример, візажист і випускниця голлівудської школи гриму;
  • Марія Карпенко (Fenix ​​Fatalist) – косплеєр, яка перетворила хобі на повноцінний бізнес;
  • Олександр Боцман – професійний фотограф міжнародного рівня.

Протягом фестивалю, на території проведення шоу, з косплеєрами буде працювати волонтер-крафтер. Він зможе надати термінову і невідкладну допомогу у разі псування будь-яких деталей костюма, полагодивши їх прямо на місці.

Хочеш зануритися у незабутню атмосферу наймасштабнішої події для всіх косплеєрів і геймерів? Замовляй квитки онлайн, спеціальні ціни все ще діють!

Цікаві новини

Хто став переможцем WEGAME Awards цього року

Під час четвертого фестивалю WEGAME відбулася традиційна церемонія нагородження WEGAME Awards. Кращі розробники, геймдизайнери і видавці отримали відзнаки у семи...

15 травня 2018

Косплеєри WEGAME 4.0 – в огляді одного з YouTube-каналів

Король-ліч і Смертокрил, Сомбра з маріонеткою Жнеця, Дейєнеріс Таргарієн зі своїми «дітьми», Лара Крофт та інші герої особисто відвідали WEGAME...

24 квітня 2018

Спонсором зони «MK:X і FIFA» на WEGAME 4.0 стала компанія Logitech

На WEGAME 4.0 компанія Logitech представить власний стенд, де можна буде протестувати інноваційні геймерські продукти. Крім того, вона виступить партнером...

20 квітня 2018